Akce a novinky

Doporučujeme: Podívejte se i na akce a nabídky obchodů v OC Letňany.

Stříbrné vánoční dny | Veletrh dárků

Koupit zlevňenou vstupenku on-line -->>

Exkluzivní vystoupení Míny & Naty Hrychové v OC Letňany!

Tuhle báječnou akci si rozhodne nesmíte nechat ujít! V Obchodní centrum Letňany dne 3.12.2018 od 16:00 hod. proběhne exkluzivní vystoupení muserky a youtuberky Míny a Naty Hrchové! A moderátor bude Jakub Jíra! Tak určitě přijďte. Těšíme se na vás!

Program akce:

16:00 h - Start a představení programu, uvítání hostů i účinkujících
16:05 h - Vystoupení MÍNA
16:30 h - Rozhovor s MÍNOU
16:45 h - Vystoupení Naty Hrychová
17:15 h - Rozhovor s Naty Hrychovou
od 17:30 do 18:00 h - Bezva soutěže, autogramiáda a focení s muserky

Vánoční otevírací doba OC Letňany

Jak budeme mít otevřeno v OC Letňany o svátcích?

MIKULÁŠSKY OHŇOSTROJ V OC LETŇANY!

Přijďte ve středu 5.12. do Obchodní centrum Letňany! Můžete se těšit na krásný a jedinečný Mikulášský ohňostroj, který se bude konat od 17:30hodin na parkovišti před novým vchodem OC Letňany.  Tradiční české koledy vás skvěle naladí na sváteční atmosféru.

Od 16:00 hodin vašim dětem zpříjemní Mikulášskou nadílku Mikulášská družina, která všem hodným dětem rozdá dárky. Děti budou Mikulášovi říkat básničku, anděl nadělovat dárečky a čert si s dětmi bude hrát. Přijďte si mikulášský večer užít  naplno. Těšíme se na vás.

Dětský koutek TIME OUT v Obchodním centru Letňany od 12. 12. 2018!

Na unikátní ploše  více než 600 m² se ve dvoupatrovém dětském koutku již od 12. 12. 2018 mohou vaše ratolesti těšit na jedinečné atrakce jako například:

 

 • Strašidelné dinosauří minikino s UV malbami, prostorovým zvukem a 65” LED TV SONY
 • 2x Dotykový 55” LED TV SONY panel s hrami pro malé děti (omalovánky apod)
 • 3x SONY Playstation 4 s hrami pro větší děti
 • Třípatrový síťový labyrint
 • Bazének s balónky pro malé děti se skluzavkou
 • Basketbalový koutek s digitálním počítadlem
 • Horolezecká stěna
 • Strachové sklo - chůze na kladině nad propastí
 • Prolézací hrad mezi dvěma patry dětského koutku, obsahuje dva tobogany ze 4m výšky, opičí dráhu a další prolézačky (strachové síťové tunely ve výšce 3-4m)
 • Koutek pro ruční práce a workshopy
 • Narozeninová zóna s profesionálním bublifukem, osvětlením, stroboskopy, blýskavou diskokoulí apod.
 • Dětské karaoke


Dětský koutek TIME OUT bude myslet i na rodiče, pro které zde bude i kavárna s posezením.

TĚŠÍME SE NA VÁS od 12. 12. 2018 v OC Letňany

BLACK FRIDAY V OC LETŇANY | 23. 11. 2018

Komletní seznam slev naleznete na tomto odkazu

17. 11. 2018 je OC Letňany otevřené bez omezení!

Věděli jste, že 17. 11. 2018 je pro vás Obchodní centrum Letňany otevřené bez omezení? Těšíme se na vaši návštěvu.

Nové OC Letňany denně od 9:00-21:00 hod.

Věděli jste, že máme v Obchodní centrum Letňany novou otevírací dobu? Všechny obchody mají oteřeno každý den již od 9:00 - 21:00 hod. Tešíme se na vás!

XBOX HERNÍ ZÓNA – FORZA HORIZON 4

Usedněte za volant vysněného vozu a získejte titul Horizon Superstar! Navštivte exkluzivní herní zónu Forza Horizon 4 jedinou v ČR v Obchodní centrum Letňany! Na šesti konzolích XBOX ONE prozkoumejte závodní svět v oblíbené herní novince Forza Forizon 4. Staň se opravdovým řidičem, sešlápni pedál Forza Playseat a buď první v cíli!

Na největší oslavě automobilismu na světě se může během sezóny vše změnit. Vydejte se k cíli sami, nebo se spojte s ostatními a prozkoumejte krásu a minulost Británie v jednom společném světě. Čeká na vás možnost sbírat, řídit a přizpůsobit svým představám více než 450 vozů. závody, kaskadérské kousky, tvůrčí zábava a zkoumání. Zvolte si svoji cestu k titulu Horizon Superstar.

Otevírací doba zóny:

Pracovní dny (po-pá) 13:00 – 18:00 h

Víkendy (so-ne) 10:00 – 18:00 h

 

Buď nejrychlejší ve vybraném závodním okruhu a vyhraj super ceny! A pozor, 16.11. a 14.12. se koná závodní odpoledne o super ceny (15:00 – 19:00). Těšíme se na vás v OC Letňany!

Dne 28. 10. 2018 pro vás bude Obchodní centrum Letňany otevřené.

Obchodní jednotky nad 200m² budou uzavřené.  Seznam všech uzavřených obchodů naleznete na našem webu nebo infostánku centra.

Děkujeme za pochopení a přejeme vám pohodové nakupovaní a příjemné prožití svátečního dne.

Obchodní centrum Letňany je zpátky v novém!

Obchodní centrum Letňany je zpátky v novém! Přijďte si k nám užít báječné nákupy, vychutnat si skvělé jídlo v novém food courtu a na závěr si užijte maximální relax v krásné odpočinové zóně plné zeleně. A třešničkou na dortu je vždy pohodový parking. Těšíme se na vás!

Beauty Street zóna Douglas

Věděli jste, že se ve dnech 18-20.10. při příležitosti otevření nové Parfumerie Douglas Česká republika v Obchodní centrum Letňany můžete těšit na Beauty Street zónu, kterou naleznete v přízemní pasáži u nové kavárny Costa Coffee? A rovnou nezapomeňte využít našeho nového vstupu do centra a hned poté se svěřte do rukou profesionálních make-up artistů, kteří Vám poradí se správnou péčí o pleť i líčením. Nechejte se hýčkat a užijte si nezapomenutelný servis, jaký zažívají celebrity! Čeká vás tu skvělá sleva 20% na značky Clarins, Clinique, Collistar a Estée Lauder a dárky k nákupu! (Podmínkou účasti na Beauty Street je nákup alespoň jednoho produktu ze značek účastnících se Beauty Street. Více informací získáte na prodejně). Těšíme se na vás!

Zažijte den plný zábavy s HATCHIMALS v OC Letňany!

Součástí akce Obchodní centrum Letňany na nové vlně bude i skvělý program ve stylu oblíbených Hatchimals! A máte se opravdu na co těšit! Těšíme se na vás!

Přijď si zahrát novinku Lego DC Super Villains do OC Letňany!

Pozor! Tohle bude jízda! PŘIJĎ SI ZAHRÁT! Co tě u nás v Obchodní centrum Letňany čeká? LEGO DC SUPER VILLAINS. Kdy? 19.10. 2018 od 13 – 17:00 hod. Poprvé v historii vytvoř svého vlastního DC padoucha. Zábavný moderovaný program s Let´s Playerem Fimlarem Malování na obličej s herní tématikou. Soutěže o ceny! Těšíme se na tebe!

Obchodní centrum Letňany na nové vlně

Připravte se na kopec dárků, výhodné nákupy a velké překvapení! Prozradíme vám, že to bude nepřehlédnutelné a zelené!

Napište si do kalendáře, že 18.10.2018 „JDEME DO LETŇAN!“ a přijďte na výhodné nákupy do nových voňavých prostorů OC Letňany!

Tento podzim v OC Letňany se bude nést ve znamení módy, výhodných nákupů a dárků. Nenechte si ujít otevření zrekonstruovaného Obchodního centra Letňany. Přijďte to18.října oslavit nákupy. Připravili jsme pro vás kupónovou knížku plnou slev a odměn za nákupy. Kupónovou knížku získáte od našich usměvavých hostesek u vstupu do centra nebo na infostánku.  Získání odměn za nákup je jednoduché, nakoupíte u nás 18.10. v hodnotě nad 250,- Kč, prokážete sa účtenkou na našem Stánku plném dárků a dárek vás nemine! Skvělou atmosféru celého dne bude provázet DJ. V 15:00h si nenechte ujít šťastnou hodinku soutěží, kdy moderátor bude vyhlašovat soutěže o skvělé dárky. V odpoledních hodinách vám nakupování zpříjemní koncert skupiny Slza a vystoupení Muserů. Potkáte Naty, Mínu, Adama Kajumi, Terysu či Pjay.  Pro děti bude už od 11:00 h připravená zábavná zóna Hatmichals s fotokoutkem a malováním na obličej.

18.10.2018 pro vás otevřou vaše oblíbené značky Douglas, Paul Bakery, Alove, Lisca a mnoho dalších. V nových šatech vás přivítá Costa Coffee, Knihy Dobrovský, DM Drogerie, Deichmann nebo Rituals.

Těšíme se vás už 18.10.2018 v novém OC Letňany!

Program:

 • 10:00h – 19:00h Stánek plný dárků (odměny za nákupy)
 • 11:00h – 19:00h Hatchimals zóna s fotokoutkem a malováním na obličej
 • 15:00h – 16:00h Šťastná hodinka soutěží (o sluchátka Airpods, snídaně na rok zdarma od Mixit, láhev prosecca od My prosecco, dárky od Douglas, Pizza Hut, Yves Rocher, Orsay, Regal Burger, Surf arény, Milavitsa, FiroTour, Timeout, S. Oliver, Klenoty Aurum, Baťa a mnoho ďalších…)
 • 16:15h – poděkování
 • 16:30h – 1. vstup Muserů
 • 17:00h – koncert skupiny Slza
 • 17:30h – autogramiáda skupiny Slza
 • 18:00h – 2. vstup Muserů + autogramiáda
 • 19:00h – ukončení programu
Sraz amerických vozidel a motocyklů - US Cars 2018

Tradiční sraz amerik v OC Letňany už je skoro tady!  Ovšem letošní osmnáctý ročník dne 29. 9. 2018 bude poznamenán menší změnou. Nebude v prostorách sekce „F“, nýbrž na parkovišti „A“. Nosným programem bude samozřejmě předváděcí rampa. Zde se diváci dozví mnohé z historie výroby amerických vozů, ale i zajímavosti z oboru renovace a provozu těchto nejen plechových miláčků a korábů silnic. Těšíme se na vás v Obchodní centrum Letňany.

Dárkové poukazy OC Letňany v nové grafice

Chcete potěšit někoho blízkého a nevíte čím? Stačí v informačním stánku koupit Dárkový poukaz na nákup v hodnotě 200 Kč, 500 Kč nebo 1.000 Kč. Obdarovaný ho pak může podle svého gusta uplatnit v kterémkoli obchodě v Obchodním centru Letňany včetně bazénu Lagoon nebo kina Cinema City kromě obchodu Sports Direct. Ke každému dárkovému poukazu obdržíte krásnou tematickou obálku. Není to parádní dárek?

Dárkové poukazy jsou určeny všem - jednotlivcům i firmám, které chtějí odměnit své zaměstnance nebo udělat radost dodavatelům.

Podmínky a pravidla pro užívání Dárkových poukazů:

 • Nominální hodnoty 200, 500 a 1 000 Kč
 • Dárkový poukaz má platnost 1 rok od data prodeje
 • Dárkový poukaz nelze směnit za hotovost
 • Na Dárkové poukazy nelze vracet
 • Na Dárkové poukazy lze nakoupit zboží jen v nominální hodnotě poukazu nebo vyšší hodnotě

Dárkové poukazy Obchodního centra Letňany Vám rádi prodáme v našem informačním stánku mezi obchody Datart a Reserved.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, připomínky či zájem o nákup většího počtu Dárkových poukazů kontaktujte nás na emailové adrese informace@oc-letnany.cz nebo telefonicky na čísle 221 742 400.

Pevně věříme, že Dárkové poukazy Obchodního centra Letňany Vám pomohou udělat radost Vaším blízkým. Těšíme se na Vaši návštěvu.

28. září je pro vás Obchodní centrum Letňany otevřené!

Seznam všech uzavřených obchodů naleznete zde: http://www.oc-letnany.cz/cs/p/o-centru/oteviraci-doba-o-svatcich Těšíme se na Vaši návštěvu.

Otevíráme nový a větší food court!

Vážení zákazníci,

máte chuť na itálii, ameriku, mexiko, čínu nebo indii? V obchodním centru Letňany hladoví nebudete! Dne 30.8. pro vás otevíráme nový a větší food court s rozšířenou nabídkou stravování o Regal Burger, Guty, Rio Sante, Mex Dan, Bilbo Šmak, Thai Thai, Bageterie Boulevard, Pizza Hut a KFC.

Více restaurací, více gurmánských zážitků v obchodním centru Letňany.

Memoriál JUDr. Františka Kouhouta 13.9.2018

Den testovacích jízd vozů ŠKODA je tady! Louda Auto ve spolupráci s hasičským záchranným sborem města Prahy si pro Vás připravilo den plný zábavy pro děti a dospělé. Přijďte 13. září od 9 hodin podpořit soutěžní týmy ve vyprošťování osob z havarovaných aut a při testovacích jízdách vyzkoušejte jízdní vlastnosti vozů ŠKODA. Na děti čeká skákací hrad, malování na obličej a mnoho jiného. MEMORIÁL FRANTIŠKA KOHOUTA bude moderovat pan Petr Říbal.

Těšíme se na Vás 13. září od 9 hodin na parkovišti u obchodního centra Letňany.

Ve čtvrtek 27.9.2018 se můžete těšit na znovuotevření vašich oblíbených značek Deichmann, dm drogerie a Knihy Dobrovský.

Prodejny si pro vás na tento slavnostní den připravily skvělé akce a slevy. Obuv Deichmann slevu 20% na druhý produkt a k tomu navíc 30% na třetí produkt, dm drogerie slevu 20% na celý nákup.

Tak nezapomeňte dorazit i vy a udělejte si radost u vašich oblíbených značek.

Těšíme se na vás! Vaše OC Letňany.

Dny Marianne v OC Letňany 2018

NEJLEPŠÍ NÁKUPY V  ROCE JSOU TADY!

Dny Marianne jsou tady pro vás už poosmnácté. A to se musí oslavit! Vrhněte se do nich s námi po hlavě – bez vás by to totiž nešlo! Jaký bude letošní ročník? Jedinečný, vzrušující a nezapomenutelný, protože když je vám osmnáct, kompromisy pro vás neexistují.

Slevy až 70 procent, přes 600 exkluzivních nabídek ve více než 6500 obchodech v Česku a na Slovensku vás nenechají na pochybách, že to, o čem tajně sníte, musíte mít.

Seznam slev obchodů v OC Letňany během Dnů Mariance 2018 ke STAŽENÍ ZDE >>

Exkluzivně s Mex Dan jsme pro vás připravili soutěž o iPhone X.

Jak vyhrát?

Přijďte na slavnostní otevření nového food courtu dne 30.8.2018, nakupte ve vámi vybrané restauraci s občerstvením v minimální hodnotě 150,-Kč a získejte možnost, zapojit se do soutěže o nový iPhone X. Vítěze budeme vyhlašovat na místě dne  30. 8. v 17:30 hodin.

Jakub Vrána přiveze Stanleyho pohár do pražských Letňan

Útočník hokejového týmu Washington Capitals Jakub Vrána, čerstvý vítěz Stanleyho poháru, přiveze slavnou trofej ukázat do Prahy. Pro setkání s přáteli i fanoušky si vybral Letňany, kde při pobytu v Čechách bydlí a kde v týmu HC Letci začal před deseti lety hrát extraligu.

Do Letňan pohár dorazí z Hodonína, resp. z Brna, kde ho 10. července představí Vránův týmový spoluhráč Michal Kempný. Setkání Jakuba Vrány s fanoušky se uskuteční ve středu 11. července odpoledne u hlavního vchodu do Obchodního centra Letňany.

Součástí slavnostního programu, který bude moderovat Martin Dejdar a který začne v 15 hodin, bude mimo jiné vystoupení skupiny Kabát revival WEST a autogramiáda Jakuba Vrány. K vidění samozřejmě bude i vzácná trofej, která do České republiky dorazí v doprovodu vlastní ochranky.
Oslavě u OC Letňany bude předcházet krátká tisková konference, která se bude konat na radnici městské části Praha 18, hlavního pořadatele akce. Po ní se Jakub Vrána i s pohárem přesune na plochu před Obchodním centrem Letňany.

Oslavte vysvědčení a vplujte do prázdnin se super náladou!

Poslední den školy 29.6. bude v OC Letňany mezi 10 až 15 hodinou připraven program s tématem rodinného filmu Hotel Transylvania 3 „Příšerózní dovolená“

Už víte, co byste chtěli zažít o prázdninách? Nebo ještě nevíte a chcete nabrat inspiraci?

Přijďte za námi a vyrobte si svou originální prázdninovou nástěnku, kde můžete svá přání, tipy a nápady naplánovat.
Čeká na vás unikátní zkušenost, jak si správně vyrobit svůj originální sliz z lepidel UHU. Podle oficiálního návodu si ho můžete sami vyrobit o odnést domů. Tento originální recept pak můžete o prázdninách předvést svým kamarádům.

Pro soutěživé nadšence bude připravena stezka po OC, kde bude třeba vypátrat správnou odpověď na soutěžní otázku. Správné odpovědi odměníme dárkem.

A samozřejmě nebudou chybět odměny za hezká vysvědčení a další zajímavé soutěže s animátorkou.

Těšíme se na vás!

Skočte k nám přes léto!

Navštivte Obchodní centrum Letňany přes léto i vy!

Letní výprodeje jsou u nás již v plném proudu! Ano, je to tady! Odstartovaly oblíbené slevy, které můžete okusit v desítkách našich obchodů, jako jsou H&M, Lindex, Next, Kilpi, Gate, A3 Sport, Rituals a mnohé další. Neseďte doma a vylepšete si léto nákupem u nás. Těšíme se na vás.

Máme nové logo!
iWant Letňany v novém: rozšíření služeb i skvělé slevy

Máte v pátek volno a nevíte, co s časem? Znovuotevření proběhne 22. 6. 2018 v OC Praha Letňany přesně v 10:00 hodin. První zákazníky, kteří se začnou scházet před prodejnou, začne však iWant obsluhovat už v 8:00.

Na tuto jedinečnou příležitost si pro vás navíc Apple Premium Reseller iWant připravil senzační slevy na vybrané produkty!

 • iPhone SE 32 GB jen za 7 490 Kč,
 • iPhone 7 32 GB za 13 490 Kč,
 • iPhone 8 64 GB dostane cenovku 17 990 Kč,
 • iPhone X, koupíte v konfiguraci 64 GB za 25 990 Kč,
 • iPhone X v konfiguraci 256 GB za 29 990 Kč,
 • MacBook Air si odnesete jen za 21 990 Kč,
 • MacBook Pro 128 GB za 31 990 Kč,
 • MacBook Pro v konfiguraci s 256 GB pak za 36 790 Kč!
 • Na iPady, Apple Watch, příslušenství a vše ostatní je připravena plošná sleva 10 %!


Pokud chcete nakoupit na splátky, svůj nový produkt si navíc díky spolupráci s Hello Bank odnesete se splátkami na 20 měsíců s 0% navýšením.

Při otevření prodejny proběhne také slosování, ze kterého si jeden šťastný výherce odnese poukázku na vyhlídkový let nad Prahou až pro 3 osoby z letiště v Letňanech!


Nová prodejna se bude nacházet jen kousek od té původní a krom téměř dvojnásobného prostoru nabízí i rozšíření svých služeb. iWant zde totiž kromě klasické prodejny zřídí i specializovaný autorizovaný servis, na který se můžete obrátit vždy, když se vaše Apple zařízení začne chovat nestandardně.

Více informací najdete na www.iWant.cz/letnany.

Sladký den dětí v OC Letňany


V pátek 1. 6. 2018 od 13.00  do 18.00 se můžete těšit na Sladký dětský den!

Kde? Venkovní prostory u vstupu od Tesca a prostory věže u vstupu do Tesca
Zábavný program pro děti spojený s oslavou Dne dětí:

• moderovaný program
• sladké workshopy pro děti
• hlavní soutěž s obřím dortem


HLAVNÍ SOUTĚŽ: Obří maketa dortu!

Hlavní cena je koš plný sladkostí v hodnotě 2.000 Kč

DOPROVODNÝ PROGRAM PRO DĚTI:


• Skákací hrad
• Facepaiting
• Maskot sladký medvídek
• Taneční soutěže
• Pěvecké soutěže
• Kreslení čokoládou
• Kávové obrazy
• zdobení perníčků
• kreativní dílnička pro nejmenší

DĚTI budou odměněny sladkými dárky:) Těšíme se na vás!

24 hodin pro Kuře a Cars&Stories v OC Letňany

Ve dnech 23.-24. června 2018 Obchodní centrum Letňany připravuje pro vás a zejména pro vaše děti spoustu zábavy, jejíž výtěžek bude na podporu projektu České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti Pomozte Dětem.

Součástí již 13.ročníku akce 24 hodin pro Kuře bude tento rok také akce Cars&Stories.

Místem konání bude areál Obchodního centra Letňany, kam se sjedou upravená auta, historické motocykly, supersporty, elektromobily, a vedle toho bude připravený zajímavý doprovodný program. Sraz upravených aut Escape6 Meet 2018 představí více než 200 špičkových exponátů, jejichž majitelé budou soutěžit o hodnotné ceny v několika kategoriích. Na připraveném pódiu s velkoplošnou obrazovkou budou po celý den k vidění videa ze světa tuningu, diskuze s majiteli aut, a návštěvníci se dozví i praktické rady o tom, jak automobily správně upravovat. Představí se také projekt Tuning bezpečně, který má za svůj cíl informovat veřejnost v čele s fanoušky tuningu o problematice legislativy, technických řešení a bezpečném tuningu.

 

Milovníci supersportů zde najdou několik aktuálních modelů a také příznivci elektromobility nezůstanou zkrátka.


Ve stejném čase se bude konat ve vnitřních prostorách obchodního centra již tradiční závod RC modelů s názvem 24 hodin pro Kuře na podporu projektu České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti Pomozte dětem. V něm se utkají týmy, jejichž členy jsou modeláři, závodníci i mediálně známé osobnosti. Můžete je podporovat po celou dobu závodu, na který se nevybírá žádné vstupné. Váš případný příspěvek bude určen na podporu projektu Pomozte dětem.

Těšíme se na vaší návštěvu, Vaše OC Letňany.

24hodin A1 2018.jpg

Nákupy Ona Dnes v OC Letňany!

Přijďte si užít Nákupy Ona Dnes na jednom místě do OC Letňany, kde na vás čekající slevy u vybraných obchodů!

 

Slevové kupóny Nákupy Ona Dnes můžete v OC Letňany uplatnit v následujících obchodech:

 • A3 SPORT - Sleva 20 % + 5 %
 • Bambule - Sleva 20 %
 • Baťa Sleva 250 Kč
 • Blažek - Sleva 20 %
 • C&A - Sleva 20 %
 • čistírna oděvů 5àsec - Sleva 30 %
 • FIRO-tour - Sleva až 25 %
 • GrandOptical - Sleva 50 %
 • KIKA Nábytek - Sleva 20 %
 • Klenotnictví Presence a Certa - Sleva až 20%
 • KOBERCE BRENO - Sleva 13 %
 • KNIHY DOBROVSKÝ - Sleva 20 %
 • LINDEX - Sleva 20 %
 • Marks & Spencer - Sleva 20 %
 • NEW YORKER - Sleva 150 Kč
 • NORDBLANC – Sleva 20 %
 • Pet Center - Sleva 25 %
 • Parfumerie Marionnaud – Sleva 20 %
 • Relax - Sleva 20 %
 • Reno - Sleva 20 %
 • SAPELI Sleva 15%
 • s.Oliver - Sleva 20 %
 • SUPER ZOO - Sleva 20%
 • TESCOMA - Sleva 20 %
 • Yves Rocher - Sleva 35 %

Těšíme se na vás!

V OC Letňany nepatří druhá květnová neděle jen všem matkám ale i vám!

Maminky jsou obvykle při této příležitosti obdarovávány od svých potomků drobnými dárky, které je mají potěšit a vyjádřit vděk za celoživotní péči.

Obchodní centrum Letňany myslí i na vás. Každý kdo zakoupí Dárkový poukaz Obchodního centra Letňany v termínu 7. - 13. 5. 2018 navíc dostane zdarma Dárkový poukaz v hodnotě 50,-Kč.

Nová prodejna DECATHLON u Baumaxu Letňany!

Přijďte ve dnech 13. -15.4. 2018 na slavnostní opening! Těšíme se na vás.

Pražský Majáles

Legendární oslava jara, studentského života a studentských dovedností, majálesový průvod, volba Krále, Královny, Prince a Princezny Majáles, koncerty kapel a bohatý doprovodný program.

Těšíte se?

Nová dětská atrakce

Již 3. 4. 2018 otevře OC Letňany unikátní herní část pro rodiče s dětmi „Na STAVBĚ“.

Člověk rád tvoří a hraje si, a to bez rozdílu věku. Protože většina obchodních center řeší zábavu svých nejmenších návštěvníků hřištěm nebo kinem, OC Letňany se rozhodlo být jiné a pro rodiny s dětmi zajímavější. Zábavní formou zapojí návštěvníky do samotného procesu stavby, kreativity, tvůrčí práce i aktivní hry v oblasti stavebnictví.

Proto se už v dubnu můžete těšit na práci při stavbě domku, demolici koulí nebo pobíhání po obřím lanovém mostu. Zapojení jeřábu nebo stavebního pásu do hry s vašimi dětmi. Stavební materiál i doplňky ale také stavební lešení, které nabídne dětem šplh netradiční cestou. „Na STAVBĚ“ bude nejen unikátní herní zónou v oblasti zábavy v obchodních centrech ale také prvním krokem jak bude-li OC Letňany více originální a zajímavé centrum pro celé rodiny. Tvorba, kreativita a výzva jsou dnes obrovskými lákadly pro širokou věkovou skupinu od 0 do 99 let.

Zveme vás všichni NA STAVBU do OC Letňany.

Dětský koutek Letňánek je z důvodu rekonstrukce zrušen!

Omlouváme se za vzniklé problémy. Vaše OC Letňany.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím