Info o centru

OC Letňany patří k 3 největším centrům v Praze. Zákazníkům nabízí prostor pro realizaci jejich nákupů ve více než 180 obchodech a kulturní vyžití v multikině. Součástí obchodního centra je také hypermarket. Obchodní centrum Letňany je ideálním místem pro relaxaci, zábavu, sport a hlavně nakupování v Praze. Pohodlne zaparkujete na parkovišti s více než 3200 parkovacích míst zdarma. Obchody známých světových značek i příjemné restaurace a kavárny čekají jen na vás.

Dárkové poukazy

Chcete potěšit někoho blízkého a nevíte čím? Stačí v informačním stánku koupit Dárkový poukaz na nákup v hodnotě 200 Kč, 500 Kč nebo 1 000 Kč. Obdarovaný ho pak může podle svého gusta uplatnit v kterémkoli obchodě v Obchodním centru Letňany včetně bazénu Lagoon nebo kina Cinema City kromě obchodu Sports Direct, Baumax a Decathlon. Ke každému dárkovému poukazu obdržíte krásnou tématickou obálku. Není to parádní dárek?

Dárkové poukazy jsou určeny všem - jednotlivcům i firmám, které chtějí odměnit své zaměstnance nebo udělat radost dodavatelům.

Podmínky a pravidla pro užívání Dárkových poukazů:

 • Nominální hodnoty 200, 500 a 1 000 Kč
 • Dárkový poukaz má platnost 1 rok od data prodeje
 • Dárkový poukaz nelze směnit za hotovost
 • Na Dárkové poukazy nelze vracet
 • Na Dárkové poukazy lze nakoupit zboží jen v nominální hodnotě poukazu nebo vyšší hodnotě

Dárkové poukazy Obchodního centra Letňany Vám rádi prodáme v našem informačním stánku mezi prodejnami Blažek a Humanic.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, připomínky či zájem o nákup většího počtu Dárkových poukazů kontaktujte nás na emailové adrese informace@oc-letnany.cz nebo telefonicky na čísle 221 742 400.

Pevně věříme, že Dárkové poukazy Obchodního centra Letňany Vám pomohou udělat radost Vaším blízkým. Těšíme se na Vaši návštěvu.

3000 bezplatných parkovacích stání

V případě, že přijedete za nákupy a zábavou autem, je Vám k dispozici více než 3000 venkovních i krytých bezplatných parkovacích míst.

Jak se k nám dostat autem?

Vlasové a nehtové studio

V obchodním centru je možné nejen nakupovat a užít si zábavy, ale také máte možnost svěřit se do péče specialistů, kteří se postarají o Vaše vlasy a nehty. Navštivte kadeřnictví Klier nebo si dopřejte kvalitní péči v podobě manikúry, pedikúry, kosmetiky či masáže v THE SPA by Nailounge.

Služby pro rodiče s dětmi

Dětský koutek Letňánek byl z důvodu rekonstrukce zrušený. Připravujeme pro vás větší a krásnější dětský koutek. Omlouváme se za vzniklé komplikace.

Bankomaty

V obchodním centru můžete využít široké nabídky bankomatů – České spořitelny (2x NOSTOP, vklady i výběry), Komerční banky (2x), MONETA Money Bank a ČSOB.

Mapa bankomatů

Wi-Fi připojení zdarma

Wi-Fi připojení je k dispozici na pasážích centra a v restauracích a kavárnách.

Název veřejné WiFi sítě je: WiFi_OC_Letnany.

Pravidla používání wifi v OC Letňany

 1. Uživatel služby je oprávněn užívat službu pouze v souladu s těmito podmínkami.
 2. Uživatel nese veškerou odpovědnost za jakoukoliv škodu vzniklou důsledku zneužití připojení k Internetu či nedodržení těchto podmínek.
 3. Uživatel služby nesmí využívat službu k rozesílání nevyžádaných informací či zpráv (zejména e-mailů) třetím osobám. Uživatel služby dále nesmí využívat službu k šíření informací v rozporu s platnými  právními předpisy či v rozporu s dobrými mravy.
 4. Poskytovatel nenese odpovědnost za obsah informací přenesených prostřednictvím služby, zejména za obsahovou správnost a úplnost takových informací.
 5. Poskytovatel nenese odpovědnost za případné škody uživatele služby na hardwaru či softwaru, ztrátu dat či jinou ztrátu způsobenou při použití služby.
 6. Uživatel je povinen užívat pouze legální programové vybavení a prostředky, které jsou v souladu s platnými zákony ČR.
 7. Uživatel je povinen používat pouze IP adresu, kterou dostane přidělenou od DHCP serveru Poskytovatele.
 8. Poskytovatel může omezit přístup uživatelů na vybrané webové prezentace a adresy, zejména ty, které obsahují pornografii, poskytují data, která jsou předmětem ochrany autorského zákona, mají rasistický, fašistický, teroristický či jinak nebezpečný obsah. Poskytovatel je oprávněn nastavit aktuální pravidla povolených a nepovolených přístupů dle legislativy a svého uvážení.
 9. Účastník je povinen užívat službu pouze způsobem, který je v souladu s příslušnými obecně závaznými právními předpisy, provozními podmínkami veřejných telekomunikačních služeb a pokyny poskytovatele.
 10. Účastník má zakázáno zneužívat připojení k telekomunikační síti, zejména využíváním k jiným než řádným účelům.

V Praze dne 1.11.2014.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím