Tescoma

Značku TESCOMA nemusíme představovat

Stala se synonymem pro kuchyňské potřeby, podobně jako ve své době Baťa pokud jde o boty nebo značka Lux, která dala jméno… luxování.
Pokud vás zajímá, jak k tomu došlo, jaké jsou naše hodnoty, úspěchy a cíle, prolistujte si publikaci STORY: 

Co možná nevíte

 • TESCOMA je a vždy byla 100% česká společnost se sídlem ve Zlíně, která potřeby do kuchyně nejen prodává, ale ve vlastním Design centru také sama vyvíjí a testuje. Řada našich výrobků proto nese označení světový patent a mnoho z nich získalo prestižní ocenění za design. 
   
 • Díky vlastnímu vývoji a důsledné kontrole výroby poskytujeme na naše produkty nadstandardní záruku 3 až 10 let. 
   
 • Za 20 let od založení společnosti jsme se stali jedničkou na českém a slovenském trhu, ale přední pozici jsme si vybudovali také ve světě.
   
 • Obchodní pobočky máme v 7 evropských zemích a z naší exportní centrály v Itálii vyvážíme do více než 100 zemí světa. Šikovné a kvalitní pomocníky s logem TESCOMA tak najde v kuchyních napříč kontinenty. 
   
 • Všude, kde působíme, budujeme síť značkových Prodejních center, kde zákazníci získají kompletní sortiment a nadstandardní péči.

Nabízíme

-    kompletní sortiment potřeb do kuchyně
-    originální, kvalitní a dokonale funkční výrobky pro každého
-    profesionální prodej v kultivovaném prostředí
-    perfektní servis
 

Pokud máte kuchyň, budeme se snažit, aby TESCOMA byla vaší první volbou.

Další obchody v kategorii DOMOV

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím