Letňánek - Dětský koutek

Dětský koutek Letňánek připravuje každodenní program pro pobavení Vašich dětí během Vašich nákupů.

Jak vypadá dětský koutek

Letňánek - autobusKlimatizovaný dětský koutek s přístupem denního světla je pojat na téma dopravních prostředků. Vstup je ve stylu nádraží, šatní skříňky jako mašinka. V hrací zóně najdete míchačku Julču, ze které se děti mohou klouzat do bazénu plného relaxačních kuliček. Letadlo s obrovskou palubou je prostorem pro schovávanou. Autobus Kamil je klidovou částí koutku, kde děti sedí jako v kině a na plátně sledují pohádky. Součástí koutku je i velký stůl na ruční práce. Pro maminky těch nejmenších je připraven přebalovací pult a veškeré hygienické potřeby.

Co nabízí

Letňánek - letadlo

Dětský koutek je určen pro děti od 3 do 12 let bez doprovodu rodičů. Malé děti do 3 let přijímáme v doprovodu rodičů. Děti v průběhu pobytu využívají atrakce dětského koutku a hračky pro všechny věkové kategorie – vozítka a houpadla, elektrický bagr, herní dotekovou obrazovku Touch Toy. Pro holčičky je připravena vybavená kuchyňka, kočárky a panenky. Pro kluky vláčková dráha Brio, stolní fotbálek a basketbalový koš. Máme připraven každodenní program formou výtvarných, pohybových, hudebních či soutěžních aktivit a každý měsíc pořádáme pohádkové divadélko. Plakáty s aktuálním programem jsou vyvěšeny v prostorách Obchodního centra Letňany a programové letáčky jsou k dispozici na recepci v dětském koutku.

Servis

Letňánek - servis

Dětem je v koutku poskytováno základní hygienické ošetření dle potřeby. Pitný režim zajišťujeme prodáváním nápojů dle aktuálního ceníku. Podání jídla při delším pobytu dítěte konzultujeme s rodiči.

Akce obchodu

Vánoce s oplatkami Manner v dětském koutku.

Program dětského koutku na 11-12/2017

Další obchody v kategorii DĚTSKÝ SVĚT