Letňánek - Dětský koutek

Z důvodu rekostrukce je jednotka zrušena. Velice se omlouváme za vzniklé komplikace. Vaše OC Letňany.


Dětský koutek Letňánek připravuje každodenní program pro pobavení Vašich dětí během Vašich nákupů.

Jak vypadá dětský koutek

Letňánek - autobusKlimatizovaný dětský koutek s přístupem denního světla je pojat na téma dopravních prostředků. Vstup je ve stylu nádraží, šatní skříňky jako mašinka. V hrací zóně najdete míchačku Julču, ze které se děti mohou klouzat do bazénu plného relaxačních kuliček. Letadlo s obrovskou palubou je prostorem pro schovávanou. Autobus Kamil je klidovou částí koutku, kde děti sedí jako v kině a na plátně sledují pohádky. Součástí koutku je i velký stůl na ruční práce. Pro maminky těch nejmenších je připraven přebalovací pult a veškeré hygienické potřeby.

Co nabízí

Letňánek - letadlo

Dětský koutek je určen pro děti od 3 do 12 let bez doprovodu rodičů. Malé děti do 3 let přijímáme v doprovodu rodičů. Děti v průběhu pobytu využívají atrakce dětského koutku a hračky pro všechny věkové kategorie – vozítka a houpadla, elektrický bagr, herní dotekovou obrazovku Touch Toy. Pro holčičky je připravena vybavená kuchyňka, kočárky a panenky. Pro kluky vláčková dráha Brio, stolní fotbálek a basketbalový koš. Máme připraven každodenní program formou výtvarných, pohybových, hudebních či soutěžních aktivit a každý měsíc pořádáme pohádkové divadélko. Plakáty s aktuálním programem jsou vyvěšeny v prostorách Obchodního centra Letňany a programové letáčky jsou k dispozici na recepci v dětském koutku.

Servis

Letňánek - servis

Dětem je v koutku poskytováno základní hygienické ošetření dle potřeby. Pitný režim zajišťujeme prodáváním nápojů dle aktuálního ceníku. Podání jídla při delším pobytu dítěte konzultujeme s rodiči.

Akce obchodu

Program dětského koutku na 11-12/2017

Další obchody v kategorii DĚTSKÝ SVĚT

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím