Présence

Klenotnictví Présence nabízí šperky a hodinky svým zákazníkům v obchodních centrech v celé České republice a nově také v on-line klenotnictví Présence.cz. Francouzský název prozrazuje také francouzskýpůvod společnosti, která byla založena ve Zlíně v roce 1991.
Klenotnictví Présence klade již od svého vzniku velký důraz na kvalitu svého zboží a jedinečný design, který mu propůjčují světoznámí francouzští návrháři.
Présence je promyšlený koncept, který zaručuje, že všechno zboží jde ruku v ruce s aktuálními světovými trendy v oblasti šperků a hodinek. Filozofií Présence není „oslepit“ zákazníka nablýskanou značkou. Nabízí potěšení z nákupu a radost z pořízeného klenotu, které odráží osobnost každého zákazníka klenotnictví Présence.
Présence je synonymem výjimečných a kvalitních šperků pro tisíce spokojených zákazníků v České republice. Ročně jim představuje až 800 novinek v kolekcích šperků a hodinek světoznámých značek.
Produkty
Šperky a hodinky značek Champs-Elysées, Altesse, Olivia Burton, Daniel Wellington, Obaku, Pierre Lannier, Christian Lacroix, Elixa, Hanowa, Roamer, Police, Ice Watch.

Další obchody v kategorii KLENOTY A HODINKY

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím