Otevřeno každý den 10:00 - 21:00
Tesco Hypermarket NONSTOP

Obchodní centrum Letňany
Veselská 663, Praha 9

Jak se k nám dostanete?

Dnes je čtvrtek, 17. 8. 2017 a svátek má Petra

Přeskočit navigaci

facebook oc letňany youtube oc letňany e-mail


Nacházíte se zde: Úvod » O centru » 365 dnů v OC Letňany

365 dnů v OC Letňany

6 tipů, jak oslavit Valentýna "normálně"

27. 1. 2017

Máme pro vás vyřešené tradiční české dilema jestli slavit, nebo neslavit. Svátek zamilovaných totiž můžete na svatého Valentýna slavit docela obyčejným způsobem a přitom si to hezky užít spolu.

Více

Drsnej sníh

23. 1. 2017

Pořádní chlapi, ti opravdu opravdoví, žádné gaučové napodobeniny, milují zimu. Vyhledávají drsná dobrodružství a zimní adrenalin je pro ně výzva.

Více

Kam zmizet před českou zimou

16. 1. 2017

Je vám v Čechách najednou moc zima? Porozhlédněte se po nabídce cestovních kanceláří a vydejte se zahřát do teplých krajů!

Více

Do postele pohodlně

11. 1. 2017

Tam, kde trávíme třetinu života, bychom se měli cítit pohodlně! Škrábavá látka nebo škrtící střih spolehlivě zhatí sladké sny.

Více

Jste spíš Bond nebo Holmes?

3. 1. 2017

Obě ikony anglického stylu mají zálibu v dokonale padnoucích oblecích, které každému muži dodají sebejistotu. A je to právě ta důvěra v sebe samé, která je na tak přitažlivá na moderním Sherlocku Holmesovi i Jamesi Bondovi.

Více

Oslavy + dobré pití = rovnice pro super silvestr!

27. 12. 2016

Konec roku nám štědře servíruje příležitosti k oslavám, které si skoro každý spojuje s požíváním alkoholických nápojů všech barev a chutí. Máte raději pivo, víno nebo snad skleničku něčeho tvrdšího?

Více

Nejkrásnější večeře roku

20. 12. 2016

Jíme každý den, ale opravdové stolování si dopřáváme hlavně při slavnostních příležitostech. A to je dobře, protože krásně prostřený stůl umocňuje výjimečnost okamžiku.

Více

Exotika pod stromeček

15. 12. 2016

Vyměnit prskavky a vánoční koledy za palmy a šplouchání moře je v poslední době čím dál dostupnější. A také lákavější. Zejména, když zasněžené ladovské Vánoce by člověk v posledním desetiletí těžko dohledával.

Více

Přijďte si pro nový časopis

15. 12. 2016

Vánoční číslo magazínu 365 dnů v OC Letňany je právě teď a zcela zdarma k mání přímo v našem Obchodním centru.

Více

Fialový advent

6. 12. 2016

Je barvou vánočních svátků, zdobí kněžská roucha a symbolizuje temnou magii i sex. Umí být tajemná i slavnostní, intimní a dekadentní, ale také falešná a zrádná. A jak se říká: buď ji milujete, nebo nenávidíte. Přesně taková je fialová, která se rozhodně neztratí ani ve světě módy.

Více

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (40.1 + 2.0) *
Nahoru