Otevřeno každý den 10:00 - 21:00
Tesco Hypermarket NONSTOP

Obchodní centrum Letňany
Veselská 663, Praha 9

Jak se k nám dostanete?

Dnes je neděle, 28. 5. 2017 a svátek má Vilém

Přeskočit navigaci

facebook oc letňany youtube oc letňany e-mail


Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » BYDLENÍ » Kika

Kika

Veselská 663, Praha 9, Obchodní centrum Letňany

Kontakty a služby obchodu

Založení společnosti kika v roce 1973 se uskutečnilo na základě zcela nové koncepce, která vedla k mezinárodnímu úspěchu. Dnes je kika společností, která prodává kompletní sortiment nábytku a bytových doplňků odpovídající trendům moderního bydlení. kika provozuje celkem 32 obchodních domů v Rakousku a 23 obchodních domů ve střední a východní Evropě.

Od podzimu 2013 je kika součástí mezinárodní skupiny Steinhoff, druhého největšího obchodníka s nábytkem na světě, a patří tak ve svém oboru k lídrům trhu.

Firma Steinhoff, původně založená v Německu jako rodinný podnik, staví svůj úspěch na firemních hodnotách, jako jsou poctivost, pracovitost, věrnost a především důvěra, což je zárukou trvalého růstu v oblasti prodeje nábytku a bytových doplňků. Společnost Steinhoff zahrnuje vlastní obchodní značky, logistiku a výrobu a společně se společností kika/Leiner zaměstnává celosvětově více než 87.000 pracovníků.

Akce obchodu

 Báječná neděle plná zábavy

Báječná neděle plná zábavy

Léto se blíží a prázdniny jsou téměř na dosah ruky (no dobře, ještě úplně ne, ale přeci jen blíž, než jsou Vánoce) a konečně si užíváme krásnějšího počasí. Jako každý rok, organizujeme v rámci všech obchodních domů KIKA, den plný zábavy pro všechny děti, které nás navštíví v neděli 28. 5.

Tento rok vyměníme kouzelné hůlky a čarovné klobouky za pirátské dobrodružství - podnikneme pirátskou cestu za pokladem, na které děti vyzkouší svou odvahu, paměť, rychlost, bystrost, ohybnost a výdrž. Odměníme všechny děti, které projdou pirátskou stezkou odvahy, každý získá "Certifikát piráta" a milý dáreček. Soutěžit můžete také o hlavní ceny - sedací vak a pirátský balíček.

Přijďte i s kamarády a bavte se!

Nezapomněli jsme ani na "dospěláky", kteří si během dětských hrátek mohou nakoupit se slevou v hodnotě DPH*, více informací k této akci naleznete zde.

Třeba zrovna pirátský pokoj, po kterým touží klučíčí srdce po příchodu domů. Nebo máte doma i malou pirátku?

Těšíme se na Vás!

 
 
 
 
 
Více o akci na https://www.kika.cz/shop/cs/kikacz/2017-den-deti
KIKA LETŇANY v novém stylu

KIKA LETŇANY v novém stylu

Již v pátek 12. května se představí nejkrásnější prodejna nábytku v České republice ve zbrusu novém kabátě. Slavnostní otevření zrekonstruované prodejny KIKA Letňany zahájí přestřižením pásky mimo jiné i mistryně světa ve sportovním aerobiku Olga Šípková, která bude rozdávat nejen úsměvy, ale i podpisy.

 

Plánujete nákup nového vybavení do bytu či domu nebo se chcete jen pokochat krásnými kusy designového nábytku a dekoracemi? Zavítejte v pátek 12. května v 10:00 hod do nově zrekonstruovaného obchodního domu KIKA Nábytek v OC Letňany v Praze. Kromě bohatého doprovodného programu na vás čeká spousta akčních nabídek.  Pokud dorazíte mezi prvními sty návštěvníky, při nákupu nad 500 Kč navíc obdržíte rodinné vstupné do Aquapalace Praha. Během dne dámy jistě potěší možnost líčení zdarma luxusní kosmetikou. Od pátku do neděle pak můžete soutěžit o poukázky na nákup v KIKA v celkové hodnotě 200 000 Kč!

 

Přijďte se inspirovat do světa KIKA i vy!

 

 

 

 

 

Více o akci na https://www.kika.cz/shop/cs/kikacz/rekonstrukce-letnany

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 10:00 - 21:00
Sobota - Neděle: 9:00 - 21:00

Kontakt

Telefon:
241 08 92 05

E-mail:
letnany@kika.com

Fax:
241 089 210

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Služby obchodu

Web

http://www.kika.cz

Další obchody BYDLENÍ


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (39.6 + 43.1) *
Nahoru