Otevřeno každý den 10:00 - 21:00
Tesco Hypermarket NONSTOP

Obchodní centrum Letňany
Veselská 663, Praha 9

Jak se k nám dostanete?

Dnes je neděle, 23. 4. 2017 a svátek má Vojtěch

Přeskočit navigaci

facebook oc letňany youtube oc letňany e-mail


Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » BYDLENÍ » Kika

Kika

Veselská 663, Praha 9, Obchodní centrum Letňany

Kontakty a služby obchodu

Založení společnosti kika v roce 1973 se uskutečnilo na základě zcela nové koncepce, která vedla k mezinárodnímu úspěchu. Dnes je kika společností, která prodává kompletní sortiment nábytku a bytových doplňků odpovídající trendům moderního bydlení. kika provozuje celkem 32 obchodních domů v Rakousku a 23 obchodních domů ve střední a východní Evropě.

Od podzimu 2013 je kika součástí mezinárodní skupiny Steinhoff, druhého největšího obchodníka s nábytkem na světě, a patří tak ve svém oboru k lídrům trhu.

Firma Steinhoff, původně založená v Německu jako rodinný podnik, staví svůj úspěch na firemních hodnotách, jako jsou poctivost, pracovitost, věrnost a především důvěra, což je zárukou trvalého růstu v oblasti prodeje nábytku a bytových doplňků. Společnost Steinhoff zahrnuje vlastní obchodní značky, logistiku a výrobu a společně se společností kika/Leiner zaměstnává celosvětově více než 87.000 pracovníků.

Akce obchodu

-15% na sedací soupravy, obývací stěny a jídelny

-15% na sedací soupravy, obývací stěny a jídelny

KIKA pro Vás připravila atraktivní nabídku – slevu 15 % na sedací soupravy, obývací stěny a jídelny. V posledních letech se staly velice oblíbené prostory, které vznikají propojením kuchyní, jídelen a obýváků. V obchodních domech naleznete největší nabídku nábytku na českém trhu a proto není problém vybrat program, které budou vzájemně ladit, nebo naopak vytvoří zajímavé akcenty. V KIKA můžete vybírat z cenově dostupných modelů až pro značkové výrobky světoznámých designérů. Pokud vám nevyhovuje rozměr sedací soupravy nebo obývací stěny, nic se neděje. Řadu modelů je možné plánovat individuálně zcela dle vašich požadavků. Jídelní programy splní požadavky i nejnáročnějších zákazníků. A nyní si stačí zvolit tu nejvhodnější variantu pro vás a pro váš útulný domov.

Více o akci na http://www.kika.cz/shop/cs/kikacz/2017-w16-15sedaci-soupravy-obyvaci-jidelny?utm_source=OCL_web&utm_medium=baner&utm_campaign=2017_04_15sedacky_obyvaky_jidelny

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 10:00 - 21:00
Sobota - Neděle: 9:00 - 21:00

Kontakt

Telefon:
241 08 92 05

E-mail:
letnany@kika.com

Fax:
241 089 210

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Služby obchodu

Web

http://www.kika.cz

Další obchody BYDLENÍ


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (18.9 + 47.2) *
Nahoru