Otevřeno každý den 10:00 - 21:00
Tesco Hypermarket NONSTOP

Obchodní centrum Letňany
Veselská 663, Praha 9

Jak se k nám dostanete?

Dnes je sobota, 24. 6. 2017 a svátek má Jan

Přeskočit navigaci

facebook oc letňany youtube oc letňany e-mail


Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » MÓDA » TIMEOUT

TIMEOUT

Veselská 663, Praha 9, Obchodní centrum Letňany

Kontakty a služby obchodu

Timeout kolekce tradičně čerpá inspiraci na pobřeží oceánu. Sezóna jaro/léto 2017 se nese v přirozeném až minimalistickém duchu s důrazem na přírodní a přirozený vzhled barev, materiálů a struktur. Odráží se ve lněných materiálech, přírodních odstínech modré, různorodých opráních a mačkaných efektech. Pocta je zde věnována moři s námořními detaily, jako jsou provazy nebo síťoviny. Škála barev je rozdělena do mnoha přirozených přírodních odstínů, které reprezentují pobřeží – hnědé zemité odstíny, písek, kamení, indigo. V této uvolněné kultivovanosti se rustikální setkává s moderním v příjemném volnočasovém mixu.

Letní kolekce Timeout zároveň reflektuje inspiraci v exotických zemích a trendech, které působí jako „tavící kotlík“ všech vlivů v souladu s dnešním multikulturním světem. Tento vliv najdeme především v dámské „Weekend“ linii, která zahrnuje dlouhé sukně/šaty s exotickými vzory, krajkové detaily, oversize topy, pohodlné střihy a lehké, splývavé materiály jako je viskóza nebo tencel.

V kolekci najdeme samozřejmě i tradiční zastoupení denimu, a to nejen klasické jeansy, denim sukně nebo šortky, ale take letní splývavou variantu chambray a tencelu na košilích, halenkách, sukních nebo šatičkách. Letní denim podtrhuje volnočasové, přesto ženské linie. Navozuje atmosféru víkendových trhů a usrkávání kávy při ranní procházce.

TIMEOUT Spring/Summer 17 odráží jak globální trendy, tak i základní kořeny značky. Nezaměřuje se na určitou skupinu lidí nebo trh, naopak oslovuje stale větší počet “globálních občanů” z různých vrstev a koutů světa. Kolekce Timeout se nesnaží své nositele kamkoliv zařadit. Naopak, snaží se setřít nejen kulturní rozdíly, ale i hranici mezi časem stráveným prací a zábavou. Tím vzniká kolekce, která je vhodná pro jakoukoliv volnočasovou či semi-formální příležitost a dává prostor vlastní invenci v kombinování jednotlivých kousků.

Akce obchodu

‼️SEZÓNNÍ SLEVY AŽ 50 %‼️ NA VYBRANÉ MODELY.

‼️SEZÓNNÍ SLEVY AŽ 50 %‼️ NA VYBRANÉ MODELY.


 

Více o akci na http://bit.ly/1ZnoGzX
Báječné slevy až -50%

Báječné slevy až -50%

Již od zítra 12.4. 2017 se můžete těšit na báječné slevy až -50%. Navštivte prodejnu TIMEOUT CZ | Obchodní centrum Letňany. Těšíme se na vás!

KALHOTY A DENIM 999,-

KALHOTY A DENIM 999,-

Akce platí na vybrané modely.

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 10:00 - 21:00

Kontakt

Telefon:
+420 778 716 251

E-mail:
315letnany@gut.cz

Jméno zástupce:
Kateřina Krajčí

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Služby obchodu

Web

http://www.time-out.to

Další obchody MÓDA


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (25.2 + 15.1) *
Nahoru