Otevřeno každý den 10:00 - 21:00
Tesco Hypermarket NONSTOP

Obchodní centrum Letňany
Veselská 663, Praha 9

Jak se k nám dostanete?

Dnes je čtvrtek, 19. 1. 2017 a svátek má Doubravka

Přeskočit navigaci

facebook oc letňany youtube oc letňany e-mail


Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » MÓDA » TIMEOUT

TIMEOUT

Veselská 663, Praha 9, Obchodní centrum Letňany

Kontakty a služby obchodu

Feel Alive Long Weekend – Spring/Summer Collection 2016


Prožijte toto léto jako jeden „nikdy nekončící víkend“.


Esence TIMEOUT kolekce spočívá v individuálním přístupu ke každému produktu, od návrhu, přes výrobu, až po jeho představení na prodejnách. Naším cílem je vytvářet právě takové produkty, které budou tím nejoblíbenějším módním kouskem ve Vašem šatníku.
Kalifornská módní značka TIMEOUT pro nadcházející sezónu jaro-léto 2016 představuje unikátní koncepci tří módních linií, „Preppy“, „Nature“ a „Denim“. Díky kombinaci jednotlivých modelů v každém okamžiku sezóny získáte tři unikátní trendy styly.

 „Preppy Line“ představuje módní kořeny a tradice TIMEOUT pobřežního stylu, který je inspirován luxusním zpracováním námořnických motivů a typickou kombinací modré a červené barvy s bílou a žlutou. V kolekci naleznete „Preppy“ saka, elegantní nylonové prošívané vesty, půvabné šaty, široké kalhoty a pruhované trendy svetry. Hravý přístup návrhářů se odráží v ručně kreslené grafice, kreativních ramínkách, které nahrazují ozdobné šňůrky v pobřežním stylu a inovativní vzory v kterých se budete cítit vždy šik. 

 „Nature Line“ je módní linie s odlišným přístupem k dámské a pánské kolekci. Dámská kolekce vyzdvihuje důležitost ochrany přírody. Linie je inspirována přírodními barvami, vzory a respektem k původnímu domorodému umění, flóře a fauně. V pánské kolekci je zachycen dobrodružný duch a touha objevovat neprobádané ostrovy oceánů. Neformální a pohodlné střihy v jachting stylu přináší novou dimenzi vnímání módy do každodenního života ve městech i ve volném čase. Jarní kolekce je v odstínech béžové, červené a zelené. Letní kolekce aplikuje více odvážné barvy a vzory, inspirované domorodými kmeny starověkých kultur. Převažují pastelové odstíny růžové a fialové, v kombinaci s modrou, hnědou a sluneční zlaté či kovové efekty. Z každého modelu vyzařuje nostalgický pocit stále původních kultur a exotiky. Pokud chcete uniknout městskému shonu a prostředí, je tato linie ta správná volba.

 „Denim Line“ jsou 100% indigo denim trendy v kompletní paletě střihů, materiálů a efektů oprání. V kolekci najdete denim trendy od základních zúžených střihů s tradičním opráním po sofistikované ručně zpracované módní detaily či nevázané chlapecké střihy. Nosnými materiály jsou bavlna, len, streč-bavlna, TENCEL® a twill v mnoha indigo opráních. V kolekci nechybí autentické denim efekty aplikované na svetry a doplňky v typických modrobílých odstínech.

Akce obchodu

Slevy na vybrané kategorie

Slevy na vybrané kategorie

Hvězdná exploze slev na vybrané dámské i pánské kolekce.

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 10:00 - 21:00

Kontakt

Telefon:
+420 778 716 251

E-mail:
315letnany@gut.cz

Fax:
+420 234 141 544

Jméno zástupce:
Barbora Vaňková

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Služby obchodu

Web

http://www.time-out.to

Další obchody MÓDA


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (4.1 + 46.2) *
Nahoru