Otevřeno každý den 10:00 - 21:00
Tesco Hypermarket NONSTOP

Obchodní centrum Letňany
Veselská 663, Praha 9

Jak se k nám dostanete?

Dnes je čtvrtek, 17. 8. 2017 a svátek má Petra

Přeskočit navigaci

facebook oc letňany youtube oc letňany e-mail


Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » POTRAVINY A DELIKATESY » FRUITISIMO

FRUITISIMO

Veselská 663, Praha 9, Obchodní centrum Letňany

Kontakty a služby obchodu

Novinky 6.3.-30.4.2017

Jaro je konečně tady a spolu s ním i příliv nové energie. Objevit se může však i jarní únava, na kterou nejlépe platí pár hodin spánku navíc. Pokud ale nechceš krásné dny prospat, vyzrát na ni můžeš i s drinky Go Green a Think Pink.

Go Green

Zelené drinky jsou na jaře velice vyhledávanou vzpruhou. Tělo nabijí energií a pomohou doplnit vitamíny, které jsme ztratili během dlouhé zimy. My ti představujeme drink 

Go Green ze špenátu, manga, banánu a jablka.

Chlorofyl, který je obsažen ve špenátu, pomáhá tělu zvýšit kvalitu a množství červených krvinek. Díky tomu tělo více regeneruje a proces stárnutí je pomalejší. Chlorofyl je považován za silný antioxidant, působí proti choroboplodným bakteriím a má velmi důležité protiinfekční účinky. Vedle chlorofylu obsahuje špenát také mnoho dalších minerálů (jako sodík, draslík, vápník, hořčík, fosfor, železo, měď, zinek nebo mangan), a vitamínů.

Významnou součástí drinku Go Green je také banán. Banány obsahují spoustu příznivých látek – především draslík či hořčík.  Banány blahodárně působí zejména na mozek, nervovou a svalovou soustavu i trávicí systém. Podle výzkumů mají banány vliv na dobrou náladu. Vysvětlením je obsah aminokyseliny tryptophan, kterou tělo přemění na serotonin, což je hormon, který zlepšuje náladu.

Think Pink

Pokud se k jarní únavě přidá i špatná nálada, pak sáhni po drinku Think Pink.Think Pink připravujeme z malin, ananasu, chia semínek a pomeranče. Chia semínka, známá superpotravina, se řadily mezi nejvzácnější potraviny bájných Aztéků. Obsahují širokou paletu minerálů (vápník, hořčík, fosfor, zinek, draslík a železo), stopových prvků, vlákniny, vitamínů a hlavně omega-3 mastných kyselin. Podporují mozkovou aktivitu a dodávají energii, chrání proti mnoha onemocněním.

Ananas obsahuje zase obrovské množství vitamínů včetně biotinu, vitamínů B12 a E, také 16 minerálních látek a stopových prvků. Ananas je vlastně takový malý zázrak – přispívá ke hladší pleti, podporuje hojení ran, pomáhá k detoxikaci organizmu.

Vitamín C, který obsahují všechny složky drinku Think Pink se doporučuje v případě větší psychické zátěže, pomáhá ke snížení únavy a vyčerpanosti.

Schwarzwald dort Limitovaná edice zmrzliny Shwarzwald dort je tímto dortem inspirována. Připravujeme ji ze zmrzliny Stracciatella, višňové protírky a kakaového korpusu. Na vrchní straně je bohatě potřena čokoládovou protírkou.

Akce obchodu

Přijmeme prodavače na DPP i HPP pro pobočku v OC Letňany!

Přijmeme prodavače na DPP i HPP pro pobočku v OC Letňany!

Více o akci na https://fruitisimo.cz/

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 10:00-21:00

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Web

http://www.fruitisimo.cz/

Další obchody POTRAVINY A DELIKATESY


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (18.7 + 43.4) *
Nahoru