Otevřeno každý den 10:00 - 21:00
Tesco Hypermarket NONSTOP

Obchodní centrum Letňany
Veselská 663, Praha 9

Jak se k nám dostanete?

Dnes je čtvrtek, 17. 8. 2017 a svátek má Petra

Přeskočit navigaci

facebook oc letňany youtube oc letňany e-mail


Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » RESTAURACE A KAVÁRNY » COSTA COFFEE

COSTA COFFEE

Veselská 663, Praha 9, Obchodní centrum Letňany

Kontakty a služby obchodu

Kavárny Costa Coffee jsou po celém světě známé kvalitou a výjimečnou chutí kávy Mocha Italia. Téměř 40 let používáme unikátní pomalý způsob pražení kávových zrn. Stejnou pozornost věnujeme i přípravě našich baristů – specialistů na kávu. Jsou to oni, kdo dovedou přípravu Vašeho šálku kávy k dokonalosti. Tato vášeň pro dokonalost je tím, co dělá kávu Costa Coffee výjimečnou.

Naši skvělou, ručně připravenou kávu si můžete vychutnat i v OC Letňany. Kromě celé řady kávových specialit u nás najdete i širokou nabídku klasických i zapečených sendvičů, lahodných zákusků, muffinů a křehkého pečiva. To vše si můžete vychutnat v přátelské atmosféře kavárny Costa Coffee. Pro maminky s dětmi nabízíme příjemný dětský koutek.

Akce obchodu

Přijďte se podívat na Baristu roku 2017!

Přijďte se podívat na Baristu roku 2017!

Také jste napjatí, kdo převezme žezlo Baristy roku po loňské vítězce? Přijďte se i letos podívat pod ruce nejzručnějším z našich baristů, kteří předvedou každoroční koncert pro povinné a volné kávové nápoje.


Osmý ročník tradiční soutěže Costa Barista roku se bude i tentokrát odehrávat v největším obchodním a zábavním centru v České republice OC Letňany, a to 10. června od 14 do 19 hodin. Odpolednem provede všechny přítomné Lucie Váchová Křížková. Soutěžící budou jako vždy hodnoceni nejprve na základě neveřejného kola, během něhož prokazují technické dovednosti při přípravě základních nápojů: Espressa, Cappuccina, Caffè Latte a Flat White. Před zraky diváků v OC Letňany pak předvede každý ze čtyř finalistů přípravu nápoje Flat White a ve volné disciplíně svůj speciální drink, který musí splňovat pouze dvě podmínky: musí obsahovat espresso z kávové směsi Mocha Italia a nesmí obsahovat alkohol. Porota bude brát v potaz nejen úroveň přípravy nápojů, ale také technické a teoretické znalosti, celkovou prezentaci a ve volné disciplíně rovněž nápaditost nápoje podle vlastní fantazie. Vítěz finále postoupí do mezinárodního kola baristického klání, které se uskuteční na podzim letošního roku.

Více o akci na http://www.costa-coffee.cz

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 9:00 - 21:00
Sobota - Neděle: 9:30 - 21:00

Kontakt

Telefon:
739 54 22 18

E-mail:
62206letnany@costa-coffee.cz

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Služby obchodu

Další obchody RESTAURACE A KAVÁRNY


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (16.7 + 13.6) *
Nahoru