Otevřeno každý den 10:00 - 21:00
Tesco Hypermarket NONSTOP

Obchodní centrum Letňany
Veselská 663, Praha 9

Jak se k nám dostanete?

Dnes je čtvrtek, 17. 8. 2017 a svátek má Petra

Přeskočit navigaci

facebook oc letňany youtube oc letňany e-mail


Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » SPORTOVIŠTĚ » BB Arena

BB Arena

Veselská 663, Praha 9, Obchodní centrum Letňany

Kontakty a služby obchodu

BB Arena se nachází v městské části Praha Letňany, a to v přímé blízkosti nákupního centra OC Letňany, plaveckého bazénu Lagoon a hokejového stadionu Icearena, naproti Hurricane Factory. BB Arena je multifunkční sportovní centrum, které se škálou svých aktivit zaměřuje nejen na profesionální a amatérské sportovce, ale nabízí také sportovní vyžití rodinám s dětmi, seniorům či handicapovaným sportovcům.

Samozřejmostí jsou parkovací místa pro naše klienty a také bezbariérový přístup. V přízemí je umístěna recepce a sportbar, který Vám nabídne základní nabídku nápojů a drobného občerstvení. V našem areálu najdete hned několik sportovišť, která lze využít k mnoha sportovním aktivitám od kolektivních sportů jako je basketbal, florbal, dále možnosti individuálních sportů jako badminton, tenis, šerm, případně skupinová cvičení pro ženy i děti, rekondiční programy pro seniory.

BB Arena je také zázemím šermířského klubu SC Praha, který získal statut Tréninkového centra mládeže (v České republice jsou tato centra pouze dvě), dále florbalového klubu Black Angels a také u nás trénují děti z badmintonového klubu SK Prosek.

Díky svému vnitřnímu uspořádání, ale i dobře dostupné lokalitě je BB Arena ideální k pořádání sportovních akcí. Dosud největší sportovní událostí, která se konala v našem centru byla olympijská kvalifikace ve sportovním šermu v roce 2004.

Sportovní plochy

BB Arena je víceúčelová sportovní hala určená k trávení volného času sportovními aktivitami. Hala nabízí několik sportovišť, která lze využít k mnoha sportům jako například badminton, šerm, florbal, tenis, basketbal, ale i rekondiční cvičení, cvičení na míčích, kruhový trénink a také velmi zajímavé cvičení na lanech.

BB Arena je kompletně vybavena pro pořádání sportovních akcí například badmintonových turnajů (18 kurtů), šermířských závodů, florbalových turnajů (2 hřiště) atd. Mezi jednotlivými sportovišti je příjemná galerie, ze které lze sledovat dění na jednotlivých sportovištích. BB Arena je vybavena, tak aby splňovala veškeré požadavky jeho návštěvníků. Je přístupné i handicapovaným sportovcům. Příjemná recepce je samozřejmostí našeho areálu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Součástí BB Arény je i sportovní akademie P&M

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 8:00 - 22:00

Kontakt

Telefon:
775 167 079

E-mail:
info@sport-centrum-praha.com

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Web

http://www.sportcentrumpraha.com

Další obchody SPORTOVIŠTĚ


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (42.5 + 27.7) *
Nahoru