Otevřeno každý den 10:00 - 21:00
Tesco Hypermarket NONSTOP

Obchodní centrum Letňany
Veselská 663, Praha 9

Jak se k nám dostanete?

Dnes je středa, 18. 1. 2017 a svátek má Vladislav

Přeskočit navigaci

facebook oc letňany youtube oc letňany e-mail


Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » ZDRAVÍ A KRÁSA » dm drogerie markt s.r.o.

dm drogerie markt s.r.o.

Veselská 663, Praha 9, Obchodní centrum Letňany

Kontakty a služby obchodu

V dm naleznete široký sortiment výrobků péče o tělo, vlasy a pleť, dekorativní kosmetiku, kosmetiku pro muže, biopotraviny, přírodní kosmetiku, krmivo pro domácí mazlíčky produkty péče o dítě a dětskou výživu. Možnost zpracování fotografií a širokou nabídka fotodárků. dm nabízí atraktivní věrnostní programy dm active beauty svět výhod a dm babybonus.

Rozmanitý typicky drogistický sortiment všech nejznámějších značek je v dm obohacen o dm značky, které představují jednoduchou alternativu, pokud hledáte produkty ve kvalitě značkových výrobků a navíc za nízkou cenu. dm má již 24 vlastních značek: alverde, babylove, Balea, Balea men, Balea Professional, dm Bio, Das gesunde Plus, Dein Bestes, Denkmit, Dontodent, ebelin, Fascíno, Jessa, Paradies, Prinzessin Sternenzauber, Profissimo, s.he, S-quitofree, Sanft&Sicher, SauBär, Saugstark&Sicher, Soft&Sicher, Sundance, Visiomax.

dm nabízí atraktivní věrnostní programy dm active beauty svět výhod a dm babybonus.

V rámci dm active beauty světa výhod sbírá zákazník body za nákup (20 Kč = 1 bod). Za body si může vybrat z pestré nabídky výhod, např. slevové knížky, slevy na nevšední zážitky, wellness víkendy v hotelu, na vstupné do aquaparku, na péči o vlasy a pleť nebo na návštevu kondičního a výživového poradce!

dm babybonus je určen pro nastávající maminky a rodiče s dětmi do tří let. Během členství v programu na rodiče čekají slevové knížky dm babybonus přinášející výraznou úsporu při nákupech pro děťátko a navíc speciální výhody na dm active beauty terminalu. Více informací u personálu prodejny nebo na webových stránkách dm drogerie.

Akce obchodu

dm slaví 25 let

dm slaví 25 let

V roce 2017 oslaví společnost dm 25 let.  Naše narozeniny chceme ale oslavit jinak a chceme pomáhat tam, kde je potřeba.

Udělejte i Vy svět lepším místem pro život a zajímejte se o dění v našem okolí.  Každý může pomoci. Společně to dokážeme!

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 09:00 - 21:00

Kontakt

Telefon:
266 314 347

E-mail:
dm@dm-drogeriemarkt.cz

Jméno zástupce:
dm zákaznický servis

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Služby obchodu

Web

http://www.dm-drogeriemarkt.cz

Další obchody ZDRAVÍ A KRÁSA


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (1.4 + 28.1) *
Nahoru