Otevřeno každý den 10:00 - 21:00
Tesco Hypermarket NONSTOP

Obchodní centrum Letňany
Veselská 663, Praha 9

Jak se k nám dostanete?

Dnes je pátek, 28. 7. 2017 a svátek má Viktor

Přeskočit navigaci

facebook oc letňany youtube oc letňany e-mail


Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » ZDRAVÍ A KRÁSA » FOKUS OPTIK

FOKUS OPTIK

Veselská 663, Praha 9, Obchodní centrum Letňany

Kontakty a služby obchodu

Společnost FOKUS optik a.s. je největší řetězec provozoven oční optiky v České republice. V roce 2011 oslavila už 20. leté působení na českém trhu. V současné době má na území ČR 90 prodejen ve více než 45 městech. V roce 2009 společnost FOKUS optik expandovala i na Slovensko.

V prodejnách Fokus optik naleznete široké portfolio dioptrických obrub a slunečních brýlí jak předních módních značek jako jsou například PRADA, DOLCE A GABBANA, GUCCI, MAX MARA, DIOR, HUGO BOSS, RAYBAN a další, tak i značky méně známé, které svou kvalitou a designem odpovídají dnešním nárokům zákazníka. Ve FOKUS optik si prostě vybere každý!!

Jako lídr na trhu má FOKUS optik zastoupení společnosti SWISS optik, která dodává brýlové čočky a řadí se mezi 3 nejvýznamnější výrobce na světě. Fokus optik je na českém trhu také lídrem v prodeji a aplikaci kontaktních čoček a díky své privátní značce SWITCH.

Dále může zákazníkovi nabídnout další rozsáhlou škálu produktů od renomovaných firem v oblasti kontaktních čoček. Nabízíme i další optické pomůcky, které jsou nezbytnou výbavou k ochraně a čištění dioptrických pomůcek.

Na všech provozovnách nabízíme kompletní optické služby, včetně měření zraku, aplikaci kontaktních čoček, tak i servis brýlí. Na všech pobočkách FOKUS optik se o vás postarají odborníci, kteří vám také rádi poradí, nebo s vámi vyberou vhodnou obrubu a doporučí skla. Rádi vám zhotovíme skla na lékařský předpis i bez předpisu. Můžete využít i výhody věrnostního programu FOKUS optik klub, kdy každý měsíc je pro vás, jako člena vytvořena speciální nabídka slev a za nákupy ve FOKUS optik sbíráte též body, které pak můžete uplatnit v podobě poukázky na slevu.

Akce obchodu

Rozdáváme dioptrické obruby!

Rozdáváme dioptrické obruby!

Potřebujete nové brýle?  Nechte si je udělat u odborníků! Ve FOKUS optik Vám nabízíme široký výběr dioptrických obrub a kvalitních brýlových skel od renomovaných výrobců Carl Zeiss a Omega optik.

Navíc teď skvělá akce – při zakoupení páru brýlových skel získáte obrubu zdarma. Kupte si například jakékoli brýlová skla v hodnotě od 2000 Kč a dostanete zdarma obrubu v hodnotě 2000 Kč.

Hodnota dioptrické obruby zdarma je odvozena od hodnoty zakoupených skel. Při zakoupení páru dioptrických skel v ceně 1000-2000 Kč je zdarma obruba do hodnoty 1000 Kč. Při zakoupení skel v ceně 2000-3000 Kč je zdarma obruba do hodnoty 2000 Kč a při zakoupení páru skel v hodnotě nad 3000 Kč je zdarma obruba do hodnoty 3000 Kč. V případě výběru dražší obruby bude z její konečné ceny odečtena příslušná hodnota, tedy 1000, 2000 nebo 3000 Kč, dle hodnoty skel.

Akce Obruba zdarma platí při zakoupení kompletních dioptrických brýlí. Slevy se nesčítají, kromě poukázky FOK 100 Kč a 200 Kč. sleva neplatí ve FASHION ARENA PRAGUE OUTLET. Sleva platí od 10. 7. 2017 do odvolání.

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 10:00 - 21:00

Kontakt

Telefon:
286 582 056

E-mail:
fokusletnany@fokusoptik.cz

Jméno zástupce:
Daniel Nejman

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Služby obchodu

Web

http://www.fokusoptik.cz

Další obchody ZDRAVÍ A KRÁSA


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (14.5 + 40.6) *
Nahoru