Otevřeno každý den 10:00 - 21:00
Tesco Hypermarket NONSTOP

Obchodní centrum Letňany
Veselská 663, Praha 9

Jak se k nám dostanete?

Dnes je úterý, 28. 2. 2017 a svátek má Lumír

Přeskočit navigaci

facebook oc letňany youtube oc letňany e-mail


Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » ZDRAVÍ A KRÁSA » FOKUS OPTIK

FOKUS OPTIK

Veselská 663, Praha 9, Obchodní centrum Letňany

Kontakty a služby obchodu

Společnost FOKUS optik a.s. je největší řetězec provozoven oční optiky v České republice. V roce 2011 oslavila už 20. leté působení na českém trhu. V současné době má na území ČR 90 prodejen ve více než 45 městech. V roce 2009 společnost FOKUS optik expandovala i na Slovensko.

V prodejnách Fokus optik naleznete široké portfolio dioptrických obrub a slunečních brýlí jak předních módních značek jako jsou například PRADA, DOLCE A GABBANA, GUCCI, MAX MARA, DIOR, HUGO BOSS, RAYBAN a další, tak i značky méně známé, které svou kvalitou a designem odpovídají dnešním nárokům zákazníka. Ve FOKUS optik si prostě vybere každý!!

Jako lídr na trhu má FOKUS optik zastoupení společnosti SWISS optik, která dodává brýlové čočky a řadí se mezi 3 nejvýznamnější výrobce na světě. Fokus optik je na českém trhu také lídrem v prodeji a aplikaci kontaktních čoček a díky své privátní značce SWITCH.

Dále může zákazníkovi nabídnout další rozsáhlou škálu produktů od renomovaných firem v oblasti kontaktních čoček. Nabízíme i další optické pomůcky, které jsou nezbytnou výbavou k ochraně a čištění dioptrických pomůcek.

Na všech provozovnách nabízíme kompletní optické služby, včetně měření zraku, aplikaci kontaktních čoček, tak i servis brýlí. Na všech pobočkách FOKUS optik se o vás postarají odborníci, kteří vám také rádi poradí, nebo s vámi vyberou vhodnou obrubu a doporučí skla. Rádi vám zhotovíme skla na lékařský předpis i bez předpisu. Můžete využít i výhody věrnostního programu FOKUS optik klub, kdy každý měsíc je pro vás, jako člena vytvořena speciální nabídka slev a za nákupy ve FOKUS optik sbíráte též body, které pak můžete uplatnit v podobě poukázky na slevu.

Akce obchodu

1+1 Zdarma na dioptrická skla, včetně multifokálních!

1+1 Zdarma na dioptrická skla, včetně multifokálních!

Potřebujete nové dioptrické brýle? A rádi byste měli kvalitní brýle? Není nic jednoduššího než přijít to FOKUS optik a využít skvělou akci 1+1 Zdarma na dioptrická skla v kompletní brýlové zakázce.

Akce platí na veškerá brýlová skla v nabídce FOKUS optik, a to včetně multifokálních. Druhé sklo dostanete zcela ZDARMA ke své kompletní brýlové zakázce (obruba a skla).

Pokud nevíte svojí dioptrickou korekci, nebo si nejste zcela jisti, ve FOKUS optik Vám změříme a zkontrolujeme i zrak.

Podmínky akce: Platí při zakoupení kompletní brýlové zakázky (brýlová skla + brýlová obruba). Akce trvá od 13. 2. 2017 do odvolání. Zdarma je vždy dioptrické sklo v nižší nebo stejné hodnotě, jako dioptrické sklo zakoupené. Nevyčerpanou hodnotu dražšího dioptrického skla nelze směnit za peníze ani další zboží. Akce platí ve všech pobočkách FOKUS optik včetně outletu FASHION ARENA OUTLET, Praha.

Lze uplatnit poukázku z FOK 100, nebo 200 Kč, ostatní slevy se nesčítají. Platí na veškeré brýlové čočky vč. multifokálních.

Více o akci na http://www.fokusoptik.cz/akce/11-zdarma-na-skla

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 10:00 - 21:00

Kontakt

Telefon:
286 582 056

E-mail:
fokusletnany@fokusoptik.cz

Jméno zástupce:
Daniel Nejman

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Služby obchodu

Web

http://www.fokusoptik.cz

Další obchody ZDRAVÍ A KRÁSA


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (45.4 + 13.1) *
Nahoru