Otevřeno každý den 10:00 - 21:00
Tesco Hypermarket NONSTOP

Obchodní centrum Letňany
Veselská 663, Praha 9

Jak se k nám dostanete?

Dnes je čtvrtek, 17. 8. 2017 a svátek má Petra

Přeskočit navigaci

facebook oc letňany youtube oc letňany e-mail


Nacházíte se zde: Úvod » Zábava

Zábava

Přijďte se pobavit

do obchodního centra Letňany

Jeden den v centru Vám stačit nebude


Cinema City

Cinema City Letňany je multikino s tradicí, s 12 plně klimatizovanými sály, kde si celá rodina vychutná filmy v plné digitalizaci, s jasným obrazem a křišťálově čistým zvukem. Sál 7 je navíc největším kinosálem v Praze (475 míst) a chlubí se jedinečným panoramatickým plátnem.

Více o kině Cinema City


Fontána Food Court

Směs světových chutí a vůní. Pochutnáte si na skvělých specialitách mezinárodních kuchyní, nebo si vyberete z lákavé nabídky klasické české kuchyně. V nabídce Fontána Food Courtu nechybí ani čerstvé sushi, saláty, zmrzlina, nápoje a zákusky.

Více o Fontána Food Court


Restaurace a kavárny

V Obchodním centru Letňany si každý zákazník může vybrat z rozmanité nabídky restaurací a kaváren a osvěžit se mezi nakupováním a zábavou.

Rychlé občerstvení poskytují restaurace sbarro, McDonald´s, KFC a Burger King. Posezení při kávě se zákuskem nebo u koktejlu nabízí Illy Café, Coffee & Co, Costa Coffee, Fine Life.

Širší nabídku včetně rozmanité nabídky teplé kuchyně a studené kuchyně nabízí restaurace Fontána Foodcourt. Další bary a občerstvení jsou umístěny v prostorách kina a ve sportovních areálech obchodního centra.

 

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (47.6 + 28.1) *
Nahoru