24 hodin pro Kuře a Escape6 Meet 2024 v OC Letňany

24 hodin pro Kuře a Escape6 Meet 2024 v OC Letňany

O víkendu 22. a 23. června se můžete těšit na spoustu zábavy, jejíž výtěžek bude na dobrou věc, podporu projektu Pomozte Dětem.

 

Akce je již tradiční závod rádiem řízených modelů aut třídy Mini-Z s názvem 24 hodin pro Kuře na podporu projektu České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti Pomozte dětem. V něm se utkají týmy, jejichž členy jsou modeláři, závodníci i mediálně známé osobnosti.

 

Můžete je podporovat po celou dobu závodu, na který se nevybírá žádné vstupné. Děti si budou moci vyzkoušet, jak se staví plastikové modely nebo je naučíme, jak si správně čistit zuby s kartáčky Curaprox. Uvidíte i RC trucky z RC Truck Hradec Králové.

 

Součástí akce 24 hodin pro Kuře bude i již 9. ročník Escape6 Meet 2024. Akce pro všechny fanoušky zajímavých aut se bude konat v sobotu 22. června na parkovišti OC Letňany.

 

Luxusní tuningový sraz, kdy na jediné ploše se sjedou auta z celé republiky i okolních zemí. Čeká vás nejen pohled na super auta, ale i pohodová atmosféra, program na pódiu během celého dne nebo originální poháry pro nejlepší upravená auta srazu.

 

Nenechejte si ujít 19. ročník akce 24 hodin pro Kuře a unikátní auta na akci Escape6 Meet 2024.

 

„Zabavme se a pomozme“, tak zní heslo tohoto víkendu.

 

24 hodin pro Kuře a Escape6 Meet si znovu podmaní OC Letňany.