Osobní Stylistka

Osobní Stylistka

Tápete ve světě módy? Nevíte, co vám sluší a nemáte přehled o nabídce v obchodech? Nakupování oblečení není vaší oblíbenou činností?

Využijte služby osobní stylistky a módní poradkyně a užijte si  s ní nákupy v OC Letňany. Službu na 2 hodiny můžete mít zcela zdarma, stačí pokud u nás utratíte min. 2 000 Kč.

Kateřina Danková je  osobní stylistka pro OC Letňany. Jednoduše řečeno, pomáhá lidem, aby díky oblečení nejen skvěle vypadali, ale aby se i skvěle cítili.

Termín nákupu s módní stylistkou si můžete domluvit e-mailem na stylistka@oc-letnany.cz nebo telefonicky na tel. č. +420 723 581 182. Naše stylistka pracuje i o víkendech. Službu získáte na dobu 2 hodin zdarma, pod podmínkou útraty minimálně 2 000 Kč během nákupu v OC Letňany. Při nesplnění podmínky minimální útraty je účtována sazba 1 000 Kč/hod..

A pro koho je služba osobního stylisty určená?
Možná vás čeká velká životní změna (nástup do nové práce, pohovor, mateřská), možná se Vám zdá, že v obchodech na Vás nic není, kupujete si pořád ty samé věci, a nakonec se v nich necítíte dobře. Ať je to jakkoliv, věřte, že společně s naší stylistkou najdete oblečení, ve kterém se budete cítit božsky!
Jak probíhá den se stylistkou?
  1. Se stylistkou se setkáte u kavárny Starbucks, seznámíte se a poté se pomalu vydáte do obchodů.
  2. Popovídáte si, co rád/a děláte, o Vaší práci, co rád/a nosíte a zda je něco, co byste si rád/a pořídil/a.
  3. Poté Vám stylistka navrhne, do kterých obchodů by se s Vámi šla podívat.
  4. Jakmile dorazíte do obchodu, na chvilinku se rozdělíte – vy se podíváte a zkusíte vybrat věci, které by se Vám líbily. Stylistka vybere věci, které si myslí, že Vám budou slušet a sedět.
  5. Během zkoušení vybraných kousků Vám stylistka ukazuje různé kombinace, vysvětluje, proč zvolila právě tento střih a také Vás upozorňuje, na co byste si měl/a dát v obchodech pozor.
  6. Společně takto pokračujete v dalších nákupech.
  7. Jakmile máte vše, co jste si chtěl/a pořídit, ukončíte nákupy a vy odcházíte spokojeně domů.