Akce a novinky

Doporučujeme: Podívejte se i na akce a nabídky obchodů v OC Letňany.

7. 7. 2020 (9-21 hod.) | Dětský koutek TimeOut ZDARMA!

Zastavte se v úterý 7. 7. 2020 do Dětský koutek Time Out v Obchodní centrum Letňany. Čekají tam na vás  2. patra zábavy ZDARMA* pro vaše děti a zároveň 2 hodiny pohodových nákupů pro vás! A navíc, pro dospělé návštěvníky dětského koutku TimeOut espresso nebo čaj zdarma a děti při odchodu dostanou též nápoj zdarma.
Těšíme se na vás!

* 2 hodiny zdarma pro všechny děti.

Koncert finalistů Superstar v OC Letňany

Ahoj všichni! Sledovali jste letos Československou Superstar? Pokud ano, tak si nemůžete nechat ujít jedinečný koncert vítězky Barbory Piešové a finalistů Martina Schreinera a Dominky Lukešové! Koncert společně s autogramiádu proběhne již 11.7.2020 od 15 hodin v prostorách parkoviště u vstupu Tesco | OC Letňany. Přijďte si poslechnout finalisty a setkat se svými oblíbenci. Akci moderuje Jakub Jíra a kromě koncertu a autogramiády se můžete těšit i na skvělé soutěže. Uvidíme se v sobotu 11.7. od 15 hodin, OC Letňany & Superstar!

Chraň sebe a druhé
Povinné zakrytí dýchacích cest v OC Letňany

Vážení zákazníci, dovolte nám, abychom vás informovali, že dle rozhodnutí hl. m. Prahy, začne platit nařízení nošení roušek a respirátorů či jiných ochraných pomůcek. Prosíme vás, buďme k sobě i ke svému okolí ohleduplní a dodržujme základní hygienická pravidla a zakrývejme si dýchací cesty i při vstupu do našeho Obchodní centrum Letňany. Děkujeme vám, že jste zodpovědní! Vaše OC Letňany.

Úprava otevírací doby obchodních jednotek v OC Letňany

Vážení zákazníci, dovolujeme si vás informovat o změnách otevíracích hodin obchodních jednotek:

 • Cestovní kanceláře Blue Style a Čedok --> Úprava otevírací doby: od 11. 5 do 15. 6. 2020 10 - 18:00 hod.
 • Dětský koutek Timeout, CK Fisher, Cinema City, Claire's a kavárny mají zavřeno
 • Burger King, KFC, Pub Infinity --> v provozu je výdejní okénko
 • Food court (otevření od 25.5.)
 • Pekařství Paul 9.17:00 hod.
 • Ostatní obchodní jednotky 9-21:00 hod.


Děkujeme za pochopení.

 

Obchodní centrum OC Letňany zůstává i nadále otevřeno

Vážení zákazníci, dovolte nám, abychom vás informovali, že naše Obchodní centrum Letňany zůstává i nadále otevřeno s jistými omezeními, která vyplývají z nařízení vlády ČR (č. 194 ze dne 12. března 2020 o vyhlášení nouzového stavu). Dochází k částečnému omezení provozu některých služeb našeho obchodního centra a to až do odvolání.

 • Od 13. března (pátek) od 6:00 hodin budou uzavřena stravovací zařízení, tj. Food Court, restaurace, kavárny a stánky s občerstvením.
 • Od 13. března (pátek) od 6:00 hodin budou uzavřeny zábavní zařízení, tj. dětský koutek Time Out.
 • Současně s okamžitou platností jsou odloženy veškeré marketingové a jiné akce OC Letňany, kde by mohlo dojít ke shlukování lidí nad 30 osob.


Ostatní jednotky v OC Letňany, které nezahrnují provozy dotčené nařízením vlády ČR zůstávají pro veřejnost otevřené. O jakýchkoliv změnách vás budeme včas informovat. Zároveň si vás dovolujeme informovat, že  jsme provedli navýšení frekvence úklidu a také dezinfekce společných prostor včetně veškerých dotykových zařízení  a na vstupy instalovali dávkovače s dezinfekcí.

Věříme, že kombinací opatření společně přispějeme k eliminaci případného šíření koronaviru v prostorách obchodního centra.

Děkujeme za pochopení. OC Letňany.

PEPCO v OC Letňany

Dovolujeme si vás pozvat na otevření nového obchodu PEPCO, které proběhne ve čtvrtek 4.7.2019.

PEPCO nabízí široký sortiment dětského oblečení a hraček, dámskou i pánskou módu či rozsáhlý výběr doplňků pro domácnost. V  této prodejně naleznete také vybavení do koupelny, kuchyňské potřeby, polštáře, ozdobné deky a přikrývky, závěsy, dekorativní předměty, náčiní na uklízení, úložné boxy, speciální sezónní produkty… Vybere si skutečně každý. A to všechno za nejnižší ceny!

Jestli váš mrňous mění velikost trička jako na běžícím páse anebo byste si chtěli jen zútulnit svou domácnost pěknými věcičkami, rádi vás v PEPCO přivítají. Čeká na vás příjemné prostředí a ještě příjemnější ceny.

Těšíme se na Vás v OC Letňany už 4.7.2019.

Nový zážitek z nákupů v OC Letňany
Sobotní hudební piknik s tančírnou

Od 1.6. se můžete těšit na tančírnu pro veřejnost, která doplní zajímavý program hudební soboty v piknik zóne. Kurzy povedou mistři ČR a finalisté ME profesionálů ve společenském tanci Vítězslav Rázek a Kristýna Mücková. Na programu bude výuka základů klasických i latinsko-amerických tanců, které zvládne opravdu každý. Těšit se můžete i na taneční ukázky. Tančírna začíná od 16:30hod. a je pro všechy zdarma.

 

Kdy: Každou první sobotu v měsíci a to konkrétně 1.6., 6.7., od 16:30-17:30 hod.
Co na sebe: Doporučujeme dlouhé kalhoty, pro dámy také možná sukně.


* Organizátorem a zodpovědným subjektem za realizaci „Tančírna pro veřejnost“ je TK Dance Time.
OC Let
ňany nezodpovídá za správnost uvedených údajů ani konání programu.

PIKNIK S MUSERY!

Vážení zákazníci,

co byste řekli na piknik s Musery?  Zveme vás v neděli 19.5. od 14:00hodin na vystoupení nejoblíbenějších muserek Míny a Naty Hrychovédo nové piknik zóny před OC Letňany. Obě dívky vystoupí a poskytnou rozhovor, během kterého se budete moci Míny i Naty zeptat se na všechno, co vás o holkách zajímá.

Těšit se můžete na pestrý program - budou probíhat soutěže, autogramiády a obě muserky se budou fotit s dětmi!

Těšíme se na vás v neděli 19.5. od 14:00hodin.Balónkový podmořský svět v OC Letňany

Vzpomínáte si na naši výstavu Balónkové safari, kdy celé centrum zaplnily tisíce balónků, které vytvořily barevný svět safari? Tak tentokrát si představte podmořský svět sestaven z pestrobarevných balónků.

Na ploše obchodního centra bude vystaveno několik kusů větších i menších balónkových objektů. V pasážích centra si tak prohlédnete žraloka, chobotnici, kraba, želvu, velrybu a mnoho jiných mořských živočichů. Balónkový podmořský svět si budete moci prohlédnout v OC Letňany každý den od 4.4.2019 do 14.4.2019. V sobotu 6.4.2019 v době od 13 do 18 hodin se bude v centru pohybovat profesionální fotograf, který vás vyfotí s vaší oblíbenou balónkovou atrakcí. Fotku vám hned zdarma vytiskne i s kupónem na slevu platnou ve vybraných obchodech.

Věříme, že milujete balónky jako my a výstava se bude líbit každému kdo přijde. Tak si nenechte ujít šanci vidět tuto exkluzivní výstavu v OC Letňany od 4.4.2019 do 14.4.2019. Těšíme se na vás, vaše OC Letňany.

Nové bistro Delmart v OC Letňany!

Nový supermarket & bistro Delmart | Obchodní centrum Letňany již 29.3.2019! Těšíme se na vás!

Exkluzivní vystoupení Míny & Naty Hrychové v OC Letňany!

Tuhle báječnou akci si rozhodne nesmíte nechat ujít! V Obchodní centrum Letňany dne 3.12.2018 od 16:00 hod. proběhne exkluzivní vystoupení muserky a youtuberky Míny a Naty Hrchové! A moderátor bude Jakub Jíra! Tak určitě přijďte. Těšíme se na vás!

Program akce:

16:00 h - Start a představení programu, uvítání hostů i účinkujících
16:05 h - Vystoupení MÍNA
16:30 h - Rozhovor s MÍNOU
16:45 h - Vystoupení Naty Hrychová
17:15 h - Rozhovor s Naty Hrychovou
od 17:30 do 18:00 h - Bezva soutěže, autogramiáda a focení s muserky

Vánoční otevírací doba OC Letňany

Jak budeme mít otevřeno v OC Letňany o svátcích?

Dětský koutek TIME OUT v Obchodním centru Letňany od 12. 12. 2018!

Na unikátní ploše  více než 600 m² se ve dvoupatrovém dětském koutku již od 12. 12. 2018 mohou vaše ratolesti těšit na jedinečné atrakce jako například:

 

 • Strašidelné dinosauří minikino s UV malbami, prostorovým zvukem a 65” LED TV SONY
 • 2x Dotykový 55” LED TV SONY panel s hrami pro malé děti (omalovánky apod)
 • 3x SONY Playstation 4 s hrami pro větší děti
 • Třípatrový síťový labyrint
 • Bazének s balónky pro malé děti se skluzavkou
 • Basketbalový koutek s digitálním počítadlem
 • Horolezecká stěna
 • Strachové sklo - chůze na kladině nad propastí
 • Prolézací hrad mezi dvěma patry dětského koutku, obsahuje dva tobogany ze 4m výšky, opičí dráhu a další prolézačky (strachové síťové tunely ve výšce 3-4m)
 • Koutek pro ruční práce a workshopy
 • Narozeninová zóna s profesionálním bublifukem, osvětlením, stroboskopy, blýskavou diskokoulí apod.
 • Dětské karaoke


Dětský koutek TIME OUT bude myslet i na rodiče, pro které zde bude i kavárna s posezením.

TĚŠÍME SE NA VÁS od 12. 12. 2018 v OC Letňany

Nové OC Letňany denně od 9:00-21:00 hod.

Věděli jste, že máme v Obchodní centrum Letňany novou otevírací dobu? Všechny obchody mají oteřeno každý den již od 9:00 - 21:00 hod. Tešíme se na vás!

Obchodní centrum Letňany je zpátky v novém!

Obchodní centrum Letňany je zpátky v novém! Přijďte si k nám užít báječné nákupy, vychutnat si skvělé jídlo v novém food courtu a na závěr si užijte maximální relax v krásné odpočinové zóně plné zeleně. A třešničkou na dortu je vždy pohodový parking. Těšíme se na vás!

Obchodní centrum Letňany na nové vlně

Připravte se na kopec dárků, výhodné nákupy a velké překvapení! Prozradíme vám, že to bude nepřehlédnutelné a zelené!

Napište si do kalendáře, že 18.10.2018 „JDEME DO LETŇAN!“ a přijďte na výhodné nákupy do nových voňavých prostorů OC Letňany!

Tento podzim v OC Letňany se bude nést ve znamení módy, výhodných nákupů a dárků. Nenechte si ujít otevření zrekonstruovaného Obchodního centra Letňany. Přijďte to18.října oslavit nákupy. Připravili jsme pro vás kupónovou knížku plnou slev a odměn za nákupy. Kupónovou knížku získáte od našich usměvavých hostesek u vstupu do centra nebo na infostánku.  Získání odměn za nákup je jednoduché, nakoupíte u nás 18.10. v hodnotě nad 250,- Kč, prokážete sa účtenkou na našem Stánku plném dárků a dárek vás nemine! Skvělou atmosféru celého dne bude provázet DJ. V 15:00h si nenechte ujít šťastnou hodinku soutěží, kdy moderátor bude vyhlašovat soutěže o skvělé dárky. V odpoledních hodinách vám nakupování zpříjemní koncert skupiny Slza a vystoupení Muserů. Potkáte Naty, Mínu, Adama Kajumi, Terysu či Pjay.  Pro děti bude už od 11:00 h připravená zábavná zóna Hatmichals s fotokoutkem a malováním na obličej.

18.10.2018 pro vás otevřou vaše oblíbené značky Douglas, Paul Bakery, Alove, Lisca a mnoho dalších. V nových šatech vás přivítá Costa Coffee, Knihy Dobrovský, DM Drogerie, Deichmann nebo Rituals.

Těšíme se vás už 18.10.2018 v novém OC Letňany!

Program:

 • 10:00h – 19:00h Stánek plný dárků (odměny za nákupy)
 • 11:00h – 19:00h Hatchimals zóna s fotokoutkem a malováním na obličej
 • 15:00h – 16:00h Šťastná hodinka soutěží (o sluchátka Airpods, snídaně na rok zdarma od Mixit, láhev prosecca od My prosecco, dárky od Douglas, Pizza Hut, Yves Rocher, Orsay, Regal Burger, Surf arény, Milavitsa, FiroTour, Timeout, S. Oliver, Klenoty Aurum, Baťa a mnoho ďalších…)
 • 16:15h – poděkování
 • 16:30h – 1. vstup Muserů
 • 17:00h – koncert skupiny Slza
 • 17:30h – autogramiáda skupiny Slza
 • 18:00h – 2. vstup Muserů + autogramiáda
 • 19:00h – ukončení programu
Dárkové poukazy OC Letňany v nové grafice

Vážení zákazníci, máme pro vás dobrou zprávu!  Dárkové poukazy Obchodní centrum Letňany, jejichž platnost skončila v období 12.3. – 11.5.2020, jsou automaticky prodlouženy o 4 měsíce od otevření centra (do 11.9.2020).  Těšíme se na vás.
____________________________________________________


Chcete potěšit někoho blízkého a nevíte čím? Stačí v informačním stánku koupit Dárkový poukaz na nákup v hodnotě
200 Kč, 500 Kč nebo 1.000 Kč. Obdarovaný ho pak může podle svého gusta uplatnit v kterémkoli obchodě v Obchodním centru Letňany včetně bazénu Lagoon nebo kina Cinema City kromě obchodu Sports Direct. Ke každému dárkovému poukazu obdržíte krásnou tematickou obálku. Není to parádní dárek?

Dárkové poukazy jsou určeny všem - jednotlivcům i firmám, které chtějí odměnit své zaměstnance nebo udělat radost dodavatelům.

Podmínky a pravidla pro užívání Dárkových poukazů:

 • Nominální hodnoty 200, 500 a 1 000 Kč
 • Dárkový poukaz má platnost 1 rok od data prodeje
 • Dárkový poukaz nelze směnit za hotovost
 • Na Dárkové poukazy nelze vracet
 • Na Dárkové poukazy lze nakoupit zboží jen v nominální hodnotě poukazu nebo vyšší hodnotě

Dárkové poukazy Obchodního centra Letňany Vám rádi prodáme v našem informačním stánku mezi obchody Datart a Reserved.

Pokud budete mít jakékoliv dotazy, připomínky či zájem o nákup většího počtu Dárkových poukazů kontaktujte nás na emailové adrese informace@oc-letnany.cz nebo telefonicky na čísle 221 742 400.

Pevně věříme, že Dárkové poukazy Obchodního centra Letňany Vám pomohou udělat radost Vaším blízkým. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ve čtvrtek 27.9.2018 se můžete těšit na znovuotevření vašich oblíbených značek Deichmann, dm drogerie a Knihy Dobrovský.

Prodejny si pro vás na tento slavnostní den připravily skvělé akce a slevy. Obuv Deichmann slevu 20% na druhý produkt a k tomu navíc 30% na třetí produkt, dm drogerie slevu 20% na celý nákup.

Tak nezapomeňte dorazit i vy a udělejte si radost u vašich oblíbených značek.

Těšíme se na vás! Vaše OC Letňany.

Jakub Vrána přiveze Stanleyho pohár do pražských Letňan

Útočník hokejového týmu Washington Capitals Jakub Vrána, čerstvý vítěz Stanleyho poháru, přiveze slavnou trofej ukázat do Prahy. Pro setkání s přáteli i fanoušky si vybral Letňany, kde při pobytu v Čechách bydlí a kde v týmu HC Letci začal před deseti lety hrát extraligu.

Do Letňan pohár dorazí z Hodonína, resp. z Brna, kde ho 10. července představí Vránův týmový spoluhráč Michal Kempný. Setkání Jakuba Vrány s fanoušky se uskuteční ve středu 11. července odpoledne u hlavního vchodu do Obchodního centra Letňany.

Součástí slavnostního programu, který bude moderovat Martin Dejdar a který začne v 15 hodin, bude mimo jiné vystoupení skupiny Kabát revival WEST a autogramiáda Jakuba Vrány. K vidění samozřejmě bude i vzácná trofej, která do České republiky dorazí v doprovodu vlastní ochranky.
Oslavě u OC Letňany bude předcházet krátká tisková konference, která se bude konat na radnici městské části Praha 18, hlavního pořadatele akce. Po ní se Jakub Vrána i s pohárem přesune na plochu před Obchodním centrem Letňany.

Máme nové logo!
iWant Letňany v novém: rozšíření služeb i skvělé slevy

Máte v pátek volno a nevíte, co s časem? Znovuotevření proběhne 22. 6. 2018 v OC Praha Letňany přesně v 10:00 hodin. První zákazníky, kteří se začnou scházet před prodejnou, začne však iWant obsluhovat už v 8:00.

Na tuto jedinečnou příležitost si pro vás navíc Apple Premium Reseller iWant připravil senzační slevy na vybrané produkty!

 • iPhone SE 32 GB jen za 7 490 Kč,
 • iPhone 7 32 GB za 13 490 Kč,
 • iPhone 8 64 GB dostane cenovku 17 990 Kč,
 • iPhone X, koupíte v konfiguraci 64 GB za 25 990 Kč,
 • iPhone X v konfiguraci 256 GB za 29 990 Kč,
 • MacBook Air si odnesete jen za 21 990 Kč,
 • MacBook Pro 128 GB za 31 990 Kč,
 • MacBook Pro v konfiguraci s 256 GB pak za 36 790 Kč!
 • Na iPady, Apple Watch, příslušenství a vše ostatní je připravena plošná sleva 10 %!


Pokud chcete nakoupit na splátky, svůj nový produkt si navíc díky spolupráci s Hello Bank odnesete se splátkami na 20 měsíců s 0% navýšením.

Při otevření prodejny proběhne také slosování, ze kterého si jeden šťastný výherce odnese poukázku na vyhlídkový let nad Prahou až pro 3 osoby z letiště v Letňanech!


Nová prodejna se bude nacházet jen kousek od té původní a krom téměř dvojnásobného prostoru nabízí i rozšíření svých služeb. iWant zde totiž kromě klasické prodejny zřídí i specializovaný autorizovaný servis, na který se můžete obrátit vždy, když se vaše Apple zařízení začne chovat nestandardně.

Více informací najdete na www.iWant.cz/letnany.

Nová dětská atrakce

Již 3. 4. 2018 otevře OC Letňany unikátní herní část pro rodiče s dětmi „Na STAVBĚ“.

Člověk rád tvoří a hraje si, a to bez rozdílu věku. Protože většina obchodních center řeší zábavu svých nejmenších návštěvníků hřištěm nebo kinem, OC Letňany se rozhodlo být jiné a pro rodiny s dětmi zajímavější. Zábavní formou zapojí návštěvníky do samotného procesu stavby, kreativity, tvůrčí práce i aktivní hry v oblasti stavebnictví.

Proto se už v dubnu můžete těšit na práci při stavbě domku, demolici koulí nebo pobíhání po obřím lanovém mostu. Zapojení jeřábu nebo stavebního pásu do hry s vašimi dětmi. Stavební materiál i doplňky ale také stavební lešení, které nabídne dětem šplh netradiční cestou. „Na STAVBĚ“ bude nejen unikátní herní zónou v oblasti zábavy v obchodních centrech ale také prvním krokem jak bude-li OC Letňany více originální a zajímavé centrum pro celé rodiny. Tvorba, kreativita a výzva jsou dnes obrovskými lákadly pro širokou věkovou skupinu od 0 do 99 let.

Zveme vás všichni NA STAVBU do OC Letňany.

Dětský koutek Letňánek je z důvodu rekonstrukce zrušen!

Omlouváme se za vzniklé problémy. Vaše OC Letňany.

Archiv novinek

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím