Achiv novinek

Doporučujeme: Podívejte se i na akce a nabídky obchodů v OC Letňany.

Valentýn v OC Letňany!

Přijďte oslavit svátek zamilovaných do OC Letňany. V termínu 10.- 14. 2. 2020 se můžete vyfotit v krásném valentýnském fotokoutku, který najdete v odpočinkovém parku na 1. poschodí.

Na svátek zamilovaných tedy 14.2. v čase 13-19hodin se těšte na fotografa, který vám udělá báječné fotky a od naší šarmantní hostesky dostanete sladkou pralinku.

Oslavte svátek lásky s námi v OC Letňany!

Lego Xbox herní zóna v OC Letňany

⚠️ Přijďte k nám do Obchodní centrum Letňany na jedinečnou herní zónu s konzolami Xbox a hrami Lego.  Pro nejmenší máme nachystané hrací stoly s kostkami Lego. Herní zónu naleznete v přízemí vedle prodejny Pepco. Xbox zóna bude v provozu od 13.1 do 29.2.  Těšíme se na vaši návštěvu.

Provozní doba herní zóny:
13.1. - 19.1. 10-19 hod.
20.1.-29.2. Po-Pá 15-19 hod., víkendy 11-18 hod.

Edukativní program pro děti Kdo jsem? A dětský koutek Time Out ZDARMA!

Přijďte dne 14.1. 2020 od 10:00 hod. do Obchodní centrum Letňany, kde na vás bude čekat edukativní program pro děti KDO JSEM? Od opice po človeka, naše lidské tělo, jeho orgány a večné dětské dotazy PROČ a CO se nám ve zdraví i v nemoci děje. Jak funguje tělo, jak o něj pečovat a starat se. To vše se děti dozvědí u nás v OC Letňany v přízemí ve FOODCOURTU.

Těšit se můžete na:


 • INTERAKTIVNÍ VZDĚLÁVACÍ PROGRAM PRO DĚTI I RODIČE.
 • INTERAKTIVNÍ HERNÍ ZÓNY PRO DĚTI OD 1 - 10 LET.
 • DÁRKY, SOUTĚŽE A PÁRTY PRO DĚTI.


____________________________________

 

14.1. 2020 (9-21 hod.) | Dětský koutek Time Out ZDARMA*!

2. PATRA ZÁBAVY ZDARMA PRO VAŠE DĚTI, 2 HODINY POHODOVÝCH NÁKUPU PRO VÁS!

Navíc pro dospělé návštěvníky dětského koutku Time Out, espresso nebo čaj ZDARMA a pro děti je přichystán speciální program Méďa Kuchtík (vaření s dětmi).

Těšíme se na vás!


* 2 hodiny zdarma pro všechny děti.

Interaktivní výstava: Poznávej se!

Obchodní centrum Letňany vám přináší novou INTERAKTIVNÍ VÝSTAVU plnou neopakovatelných zážitků. Poprvé ve střední Evropě v roce 2020! Otestujte své smysly a dovednosti.

Zážitky probouzejí naše smysly. Mobilizují chuť objevovat, vrací nám schopnost citlivěji vnímat okolí i sebe samé. Zkus se spolehnout jen na své instinkty. Probádej s důvěrou své tělo a vjemy tak, jak malé děti odhalují nový svět. Zkoumej a poznávej se! Dopřej si radostné překvapení.  

Na jednom místě zde najdeš exponáty, které rozšíří tvé pocity i vnímání, odkryjí všechny tvé tajné a přirozené schopnosti, ukážou sílu myšlenek nebo si pohrávají s pamětí. Žádný strach, vůbec nic to není. Jen zábava a poučení. Pusť se do toho a budeš příjemně překvapený. Dokážeš víc, než sis myslel.

Přesvědč se!

Výstava je určena pro všechny věkové kategorie, od malých dětí až po velké návštěvníky bez rozdílu věku, pro rodiny i školy.

Těšíme se na vás.

V Obchodním centru Letňany udeřily slevy.

Těšili jste se na lednové slevy? Pokud ano, radujte se, protože v Obchodním centru Letňany odstartovaly výprodeje. Vybírat můžete nejen z široké škály sezónního oblečení, ale i kosmetiky, elektroniky, hraček a celé řady doplňků. Navíc slevy na vás čekají i u vašich oblíbených obchodech jako je Blažek, Guess, Gant, Pietro Filipi, CIAO MAX TARA, Ulla Popken či Calvin Klein Underwear. Neseďte doma a přijďte i vy do OC Letňany prozkoumat rozšířenou nabídku značkových obchodů. Čekají na vás zajímavé slevy. Těšíme se na vás.

Mikulášské odpoledne se slizem Elmer's

Přijď na Mikuláše k prodejně Activáček v OC Letňany a vyrob si vlastní sliz Elmer's, který si pak odneseš domů. Se slizem budeme experimentovat od 16.00 do 20.00. Po dobu akce navíc můžeš pořídit vše v Activáčku se slevou 20 %.*

*Sleva platí na veškerý sortiment kamenné prodejny Activáček, a to pouze 5. 12. od 16.00 do 20.00.

Vánoční otevírací doba OC Letňany
PlayStation slaví 25. narozeniny

PlayStation slaví 25. narozeniny a zve tě na oslavu do OC Letňany. Od 29. 11. do 15. 12. najdeš herní zónu, jedinečnou výstavu soch a kostýmů z her v přízemí centra vedle prodejny Pepco. Těšíme se na tebe!

Mikulášská nadílka v OC Letňany

Ve Čtvrtek 5.12. mezi 15-18hod bude po OC Letňany chodit Mikuláš s andělem a čertem a nadělí dětem sladkou odměnu.

Těšíme se na vás.

LEGO®️ víkend v OC Letňany

O víkendu 9.-10.11. v čase 10-18 hodin se v OC Letňany ( 1. poschodí v odpočinkovém parku mezi prodejnami Mohito a Gate) můžete těšit na zábavu pro celou rodinu. Čeká vás  výstava originálních modelů z LEGO®️ kostek a také světový unikát busty Marge a Homera Simpsons. Budete si moci užít kopec zábavy na 15 herních stanovištích a zasoutěžit si na 5 z nich. Ten kdo projde všech 5 stanovišť obdrží LEGO®️ dárek. Tak doražte, těšíme se na vás.

Nákupy Ona Dnes v OC Letňany
Již brzy se můžete těšit na Nákupy Ona Dnes v Obchodní centrum Letňany. Týden super slev začne již 14.10. Více informací o akci získáte na stránkách OnaDnes. Těšíme se na vás.

Seznam zapojených prodejen zde:

 • A3 Sport
 • Bambule
 • Baťa
 • Blažek
 • Bushman
 • C&A
 • Čedok
 • Datart
 • Douglas
 • Fokus Optik
 • Intersport
 • Lindex
 • Marionnaud
 • Mark&Spencer
 • S.Oliver
 • ORESI
 • Pet Center
 • Scan Quilt
 • Yves Rocher
MÓDNÍ DÝŇOVÁNÍ, OZDOBTE DÝNI A VYHRAJTE!

Co pro to musíte udělat?

 • přijďte 19.10. v čase 11-18 hodin do OC Letňany na akci Módní dýňovaní
 • nakupte v jakémkoliv obchodě v minimální hodnotě 300 Kč (vztahuje se na všechny obchody s výjimkou hypermarketu Tesco), max. je možné sčítat dvě účtenky
 • předložte účtenku hostesce na akci Módní dýňovaní
 • obdržíte zdarma dýni (dýně budou vydávány do vyčerpání zásob)
 • ozdobte dýni dle své představy (vše potřebné ke zdobení pro vás bude připravené)
 • vyplňte hrací kartu
 • fotograf vaši nazdobenou dýni nafotí a fotografii následně umístíme na FB OC Letňany
 • získejte ke své fotce na FB OC Letňany co nejvíce „like“ a vyhrajte


Výhru získává ten účastník, který obdržel pod fotografií své dýně nejvíce „like“. Hlasování probíhá od 20. – 31. 10. 2019 do 12:00 hodin.
Každý účastník je oprávněn zúčastnit se akce pouze jednou a 3 šťastné výherce vyhlásíme už 31.10.2019 na FB OC Letňany.

Co můžete vyhrát?

1️. cena: poukázka do Obchodního centra Letňany v hodnotě 3.000 Kč – 1 ks
2. cena: poukázka do Obchodního centra Letňany v hodnotě 2.000 Kč – 1 ks
3. cena: poukázka do Obchodního centra Letňany v hodnotě 1.000 Kč – 1 ks

Od 14.10. můžete získat inspiraci na výstavě dýní v OC Letňany u eskalátoru ve foodcourtu.

Tak nezapomeňte přijít 19.10. do OC Letňany na akci Módní dýňování, připravili jsme pro vás moderovaný program, malování na obličej pro děti a mnoho soutěží a dárků.

Těšíme se na vás!
Vaše OC Letňany.

* Přesná pravidla soutěže jsou k dispozici k nahlédnutí na infostánku OC Letňany.

Tancem proti stárnutí

Chtěli byste se dozvědět jak může tanec přispět v boji proti nemocím mozku? Ve spolupráci s Alzheimer nadačním fondem a Školou tance pro všechny jsme připravili sérii přednášek a praktických cvičení o typech demence a pozitivním vlivu tance pro jejich prevenci. Každý kurz bude veden odborníky a začne v 10hod v komunitním centru Tesco (naproti obchodu TESCO). Délka setkání bude 90minut. S sebou si nezapomeňte přibalit pohodlné oblečení ve kterém se vám bude dobře hýbat.

US CARS v OC Letňany

Závěr sezóny se kvapem blíží a 1st Veteran US Car Club Praha se s ní tradičně rozloučí svou jednodenní akcí. Již po devatenácté v OC Letňany, si dají nejen členové klubu sraz na ploše parkoviště "A". Posun o několik set metrů akci velmi prospěl. Ukázalo se to na loňském ročníku - více než trojnásobná plocha oproti minulým ročníkům bez problémů pojmula přes dvě stě amerických automobilů a i nějaké motocykly. Samozřejmě základem programu je předvádění na rampě. U toho se lze dozvědět leccos zajímavého o jednotlivých značkách a modelech. Mezi tím si den okořeníme populárním hudebním tělesem Screwballs, kteří hrají fantasticky - rok od roku lépe. Ceny pro účastníky jsou vypsány po dekádách včetně např. Best Convertible, Best Truck atd. Ačkoliv termín akce chybí v kalendáři periodika "Chrom a plameny", pořadatelé se spoléhají na tradici a obecné povědomí. prostorách srazu najdete tedy jen a pouze americké automobily a motocykly. S těmi jsou všichni srdečně vítáni. Takže se uvidíme v sobotu 21. září.

Dny Marianne 2019 v OC Letňany

Dny Marianne, to jsou tradičně ty nejlepší nákupy v roce, a vy musíte být při tom. Slevy až 70 % na vás tentokrát čekají ve více než 6000 obchodech v Česku a na Slovensku. A řadu z těchto obchodů můžete najít i v Obchodním Centru Letňany, kde se na vás již těšíme.

Seznam slev obchodů v OC Letňany během Dnů Marianne 2019 naleznete ZDE

FOR DECOR & HOME

Dekorace jsou perlou každého bydlení. Staňte se i vy na chvíli lovcem perel na kontraktačním veletrhu FOR DECOR & HOME. Od 5. do 7. 9. na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Letos poprvé souběžně s veletrhem HODINY A KLENOTY. http://fordecor.cz/sleva

Florbalové dny v Obchodním centrum Letňany

Nevšední zážitek zažije každý kdo vyrazí 6. či 7. září do obchodního centra v Letňanech, kde se ve spolupráci s letňanským florbalovým klubem BLACK ANGELS, bude pro všechny malé sportovce připraveno několik her s soutěží. Zároveň bude probíhat pro zájemce nábor právě do letňanského klubu. V sobotu je pak na programu také autogramiáda hráčů mužského A-týmu BLACK ANGELS, kteří 14. září zahájí svou první Superligovou sezónu.

Termín: 6. – 7. 9. 2019
Místo: OC Letňany, vedle Foodcourtu

Program:
pátek 6. 9. 2019 – 13:00 – 20:00

 • Nábor nových hráčů formou her pro děti ve věku od 3 do 15 let


sobota 7. 9. 2019 – 9:00 – 20:00

 • Zahájení nové florbalové sezony (oficiální slovo prezidenta 11:00)
 • Hry pro děti – miniturnaj, střelba, slalom
 • Autogramiádu hráčů Superligového týmu BLACK ANGELS (zahájení 11:30)
 • Nábor nových hráčů formou her pro děti ve věku od 3 do 15 let
Slevová knížka Zpátky do školy

Předškolní nákupy jsou v plném proudu. Pokud chcete nakoupit výhodně nejen školní potřeby, ale udělat si radost a navíc i ušetřit, vydejte se do Obchodního centra Letňany.
Slevová knížka Zpátky do školy je plná exkluzivních kupónů, které platí od 26.8. do 8.9.2019 (pokud není uvedeno jinak) v našich obchodech.

Slevovou knížku lze vyzvednout v tištěné podobě přímo na infostánku centra od 23.8. nebo ji od 19.8. stáhnout v on-line verzi na našem webu.

Přijďte se k nám připravit na návrat do školy, nebo si jen výhodně udělat radost! Těšíme se na vás, vaše OC Letňany.

Rozlučka s létem v OC Letňany

Přijďte se 31.8.2019 do OC Letňany rozloučit s létem! Pro děti bude od 15hodin připraven program s našimi oblíbenými musery Mínou, Naty, Adamem Kajumim a moderátorem Jakubem Jírou! Pro rodiče budeme mít exkluzivní slevovou knížku na výhodnější nákupy.

Tak neváhejte a přijďte do OC Letňany na tuhle báječnou akci, kterou si rozhodně nesmíte nechat ujít!
Těšíme se na vás!

Dětská neděle s Leou: Toy Story 4

V neděli 4. srpna, přesně v 9:30 ráno, proběhne osobní setkání s Leou v prostoru lobby v Cinema City Letňany! Zhruba hodinový doprovodný program s Leou plný zábavných aktivit a soutěží vyvrcholí následnými projekcemi filmu Toy Story 4: Příběh hraček v Cinema City Letňany, kterých se Lea osobně zúčastní.

Zážitek z filmu mohou poté malí i velcí diváci proměnit v příjemné nákupy v Obchodním centru Letňany.

Dětská neděle s Leou je pravidelná akce ve všech kinech Cinema City, během které Lea uvádí do kin dětský film v exkluzivní předpremiéře! V neděli 4. srpna čeká na všechny velké i malé milovníky animáků pokračování již legendární filmové série Toy Story 4: Příběh hraček. Před tímto filmem, v tento den, ve všech kinech Cinema City, uvidí fanoušci Ley krátké video na přivítanou, které pro tuto výjimečnou chvíli natočila samotná Lea.

Tajný život mazlíčků 2 v OC Letňany.

Oslavte příchod prázdnin s filmem „Tajný život mazlíčků 2“ v OC Letňany. I vaši oblíbení hrdinové Max a Baron si v novém filmu vyrazí na prázdninový výlet. Vystopujte soutěžní otázky, odpovězte na ně a získejte hezkou odměnu. A chcete si na prázdniny vyrobit svůj originální a dokonalý sliz? Tak máte jedinečnou příležitost vyzkoušet ověřenou recepturu z kvalitních německých lepidel UHU mezi 9 až 14. hodinou. Od 11 hodin na všechny čeká tanečně-zábavná show s animátorkou Klárkou. Přijďte se pobavit a pořádně oslavit sváteční den všech školáků! Těším se na vás…

Sport nezná bariéry

Víte, že vozíčkář může jezdit na kole? A že šlape rukama místo nohama? Člověk s ochrnutými nohami také řídí auto. Nebo jezdí na běžkách. Sport je pro lidi po úraze nebo nemoci strašně důležitý. My Vám díky organizaci Cesta za snem, dáme možnost si to vyzkoušet. Po celý den budou probíhat testovací jízdy na simulátoru handbike, tedy kola s pohonem na ruce s augmentovanou realitou. Sednete si za volant trenažéru řízení vozu rukama a odjedete pár kol na závodním okruhu. Budete moct vyzkoušet běžky, veslování nebo pádlování. Součástí programu jsou zábavné soutěže o super ceny od nájemců OC Letňany! Program a testovací jízdy jsou kompletně zdarma!

Den dětí v OC Letňany

V sobotu 1.6.2019 vás srdečně zveme do naší nové Piknik zóny, kde s námi můžete od 12:00 - 18:00 hod. oslavit Den dětí! Pro děti je připraven bohatý program, velký skákací hrad, malování na obličej, soutěže a také workshopy a kreativní dílničky. A na každé dítě tu čeká i malý dárek z našeho stánku plného dárků v naší Piknik zóně, pokud hostesce sdělíte tajné heslo, které se dozvíte na infostánku centra (1. poschodí mezi obchody Humanic a Blažek). Od 16:30 se poté můžete těšit na veřejnou tančírnu za účasti mistrů ČR a finalistů ME profesionálů ve společenském tanci Vítězslava Rázka a Kristýny Mückové. Těšíme se na vás v OC Letňany!

24 hodin pro Kuře a Cars&Stories v OC Letňany

Ve dnech 22.-23.června 2019 Obchodní centrum Letňany připravuje pro vás a zejména pro vaše děti spoustu zábavy, jejíž výtěžek bude na podporu projektu České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti Pomozte Dětem.

Součástí již 14.ročníku akce 24 hodin pro Kuře bude i tento rok akce Cars&Stories.

Místem konání bude areál Obchodního centra Letňany, kam se sjedou upravená auta,  supersporty, elektromobily, a vedle toho bude připravený zajímavý doprovodný program. Sraz upravených aut Escape6 Meet 2019 představí více než 200 špičkových exponátů, jejichž majitelé budou soutěžit o hodnotné ceny v několika kategoriích. Na připraveném pódiu s velkoplošnou obrazovkou budou po celý den k vidění videa ze světa tuningu, diskuze s majiteli aut, a návštěvníci se dozví i praktické rady o tom, jak automobily správně upravovat. Představí se také projekt Tuning bezpečně!, který má za svůj cíl informovat veřejnost v čele s fanoušky tuningu o problematice legislativy, technických řešení a bezpečném tuningu.

Ve stejném čase se bude konat ve vnitřních prostorách obchodního centra již tradiční závod rádiem řízených modelů aut třídy Mini-Z s názvem 24 hodin pro Kuře na podporu projektu České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti Pomozte dětem. V něm se utkají týmy, jejichž členy jsou modeláři, závodníci i mediálně známé osobnosti. Můžete je podporovat po celou dobu závodu, na který se nevybírá žádné vstupné. Děti si budou moci vyzkoušet jak se staví plastikové modely, zajezdit si s RC modely aut a zemědělské techniky, Siku World, šlapací traktory a čeká je také celá řada dalších atrakcí. Váš případný příspěvek bude určen na podporu projektu Pomozte dětem.
Těšíme se na vaší návštěvu, Vaše OC Letňany.

Bubny v OC Letňany

Nechte se vtáhnout africkými rytmy do víru neskutečné porce zábavy a přijďte si zabubnovat se svými ratolestmi.  Poprvé u nás! Exkluzivně!  Jedinečná ARNOŠTOVA BUBENICKÁ SHOW! Už příští neděli, 26. 5. od 14:00, jen v Obchodní centrum Letňany. Těšíme se na vás.

Nová, rychlejší WI-FI ZDARMA! Navíc bez omezení a v celém OC Letňany!

Název veřejné WI-FI sítě je: OC_LETNANY

Pravidelné tanečky pro děti v OC Letňany

Připravili jsme pro vás pravidelné tanečky pro děti každou neděli v termínu 5.5.-23.6. od 10:30 do 12:30hodin.

Jedná se o nový vzdělávací kurz pro dětské návštěvníky, který se bude konat v komunitním centru Tesco (vstup naproti hypermarketu Tesco).

Každou půlhodinu začínají nové otevřené lekce, můžete se přidat kdykoliv. Pro děti ve věku 6-12 let.

Začínáme v 10:30h, poslední lekce končí v 12:30h.

Na co se můžete těšit?

Zatančíme si tance, které znáte ze slavné soutěže StarDance – chachu, jive, polku, waltz

a mnoho dalšího.

Co si z kurzu odnesete?

Zábavnou formou si protáhnete tělo, zapracujeme na jeho správném držení a naučíte se

základy vybraných tanců.

Co na sebe?

Děti tančí bez bot na podložce. Komunitní centrum disponuje šatnou, děti se mohou

převléci do pohodlného oblečení či zůstat v tom, co mají právě na sobě.

Kolik to bude stát?

Kurz poběží od 5. 5. do 23. 6. a nemusí Vás stát vůbec nic! Každou neděli proběhnou 4

lekce. Pokud projevíte píli a vytrvalost a zúčastníte se minimálně 3 lekcí za celé období,

symbolický registrační poplatek Vám vrátíme v podobě dárkové poukázky do OC Letňany.

Jednorázový registrační poplatek činí 100Kč/osobu/všechny kurzy.

* Organizátorem a zodpovědným subjektem za realizaci „Pravidelné tanečky pro děti“ je TK Dance Time.

Maximální počet dětí je 15. OC Letňany nezodpovídá za správnost uvedených údajů ani konání programu.

Hudební soboty v Piknik zóně

Zveme vás do nové Piknik zóny, která se nachází na travnaté ploše u vstupu ze sídliště. Na infostánku centra si každý den můžete zapůjčit piknikové koše a deky za vratnou zálohu a užít si čas strávený na čerstvém vzduchu.

Po celou dobu sezóny Piknik zóny pro vás vybrané prodejny připravili speciální Piknik nabídku, kterou  najdete na informačním letáku v centru. Každou první sobotu v měsíci (4. 5., 1. 6., 6. 7.,) v čase 12-18hodin se navíc můžete těšit na hudební soboty v Piknik zóně. A den dětí oslavíme též v Piknik zóně, kde připravíme pro děti mnoho atrakcí jako například: moderovaný program, malování na obličej, balónková party, kulinářské workshopy, hry a soutěže pro děti a dospělé. Dárky budeme mít pro všechny děti! Upozorňujeme, že plánované akce v Piknik zóně se budou konat pouze za příznivého počasí.

Těšíme se na vás! Vaše OC Letňany.

Zahájení PIKNIK zóny před OC Letňany

Vážení zákazníci,
srdečně vás zveme v sobotu 6.4.2019 do nové PIKNIK zóny Obchodní centrum Letňany, kterou pro vás připravíme na travnaté ploše u vstupu od sídliště. V PIKNIK zóně se budete moci posadit nebo si jen tak lehnout na deku či sníst svůj oběd. Piknikový košík a deku si zapůjčíte na infostánku centra proti vratné záloze. Do košíku si můžete vzít jídlo z foodcourtu či udělat nákup dobrot v obchodech La Formaggeria, Delmart, Burger King, Fruitisimo, Kfc, Mix.it, Pub Infinity, Veselá Veverka, Starbucks a dalších. Vychutnejte si nakoupené lahůdky, odpočiňte si a užijte si piknikovou atmosféru s přáteli.

Každá první sobota (sluneční) v měsíci, hudební piknik - atmosféru zóny bude vytvářet Dj :).

Využijte speciální piknikovou nabídku našich obchodů. Těšíme se na vás.
TŘI DNY NÁKUPNÍ HOREČKY – PROPADNĚTE JIM I VY!

Když ho milujete, není co řešit! Skočte do toho po hlavě a užijte si Shopping Fever až do dna – tři dny těch nejlepších nákupů v roce, 220 prověřených nabídek ve více než 2700 obchodech po celém Česku a Slovensku! Shopping Fever je konečně tady – pro vás!PRODEJNA AKCE MASTERCARD
A3 SPORT Sleva 22 % na nezlevněné zboží, 5 % na zlevněné zboží. Slevy nelze kombinovat. Neplatí na poukázky. Nelze použít zákaznickou kartu A3 SPORT. S kartami Mastercard navíc sleva 5 % na nezlevněné zboží
Avène Sleva 25% na celý sortiment. Platí v partnerských lékárnách (Dr. Max, Benu). S kartami Mastercard navíc sleva 5 %
Biotherm K nákupu produktů Biotherm nad 1090 Kč - elegantní taška. Platí v parfumeriích DOUGLAS, Marionnaud a SEPHORA.
Blažek Sleva 22 % na celý nákup. S kartami Mastercard navíc sleva 5 %
CCC Sleva 22 % na veškerý sortiment. Vztahuje se na nezlevněné zboží. S kartami Mastercard navíc sleva 5 %
celio* Sleva 25 % na kolekci pánské módy jaro/léto 2019. Slevy a akce nelze kombinovat.
Clinique Dárek k nákupu dvou a více produktů, z nichž jeden je péče - kosmetická taštička se čtyřmi miniaturami. Platí v prodejnách DOUGLAS, SEPHORA a Marionnaud.
Douglas Sleva 25 % na vůně a 20 % na ostatní sortiment + dárek k nákupu nad 499 Kč - cestovní odličovač. S kartami Mastercard navíc dárek
Douglas - Clarins Dárek k nákupu produktů CLARINS nad 1500Kč - plátěná taška a 3 miniatury. S kartami Mastercard navíc dárek
Douglas - DKNY Dárek k nákupu jakékoliv vůně DKNY (50 ml a více) - kabelka DKNY. S kartami Mastercard navíc dárek
Douglas - Filorga Dárek k nákupu produktů značky FILORGA nad 1790 Kč - krém Time Filler (30 ml). S kartami Mastercard navíc dárek
Douglas - Foreo Sleva 30 % na produkty značky FOREO. S kartami Mastercard navíc dárek
Douglas - Giorgio Armani Beauty Dárek k nákupu 3 produktů značky GIORGIO ARMANI BEAUTY - kosmetická taštička a miniatura produktu Eye Tint. S kartami Mastercard navíc dárek
Douglas - NYX Professional makeup Sleva 25 % na značku NYX PROFESSIONAL MAKEUP + dárek k nákupu 2 produktů. S kartami Mastercard navíc dárek
Douglas - Paco Rabanne Dárek k nákupu vůně PACO RABANNE (50 ml a více) - cestovní balení vůně Pure XS for Her. S kartami Mastercard navíc dárek
Douglas - Sensai Dárek k nákupu produktů SENSAI nad 3900 Kč - kosmetická taštička s miniaturami. S kartami Mastercard navíc dárek
Douglas - Sisley Dárek k nákupu produktů značky SISLEY nad 3500 Kč - trendy kosmetická taštička s 6 miniaturami. S kartami Mastercard navíc dárek
Douglas - Toni & Guy Sleva 40 % na značku TONI & GUY S kartami Mastercard navíc dárek
Ecco Sleva 22 % na obuv a kabelky. Nelze slučovat s jinou akcí či nabídkou. S kartami Mastercard navíc sleva 5 %
Eucerin Sleva 25 % na celý sortiment Eucerin při nákupu alespoň 2 výrobků. Nelze kombinovat s jinými akčními nabídkami. Platí v lékárnách Benu a Dr. Max.
Fokus Optik Sleva 40 % na dioptrické obruby v kompletní zakázce (obruba + skla) a sluneční brýle. Slevy se nesčítají, platí ve všech pobočkách FOKUS optik kromě Outletu. S kartami Mastercard navíc dárek
Giorgio Armani Dárek k nákupu jakékoliv vůně Giorgio Armani nad 40 ml - psaníčko a tělové mléko Si Passione (75 ml). Platí v parfumeriích DOUGLAS, SEPHORA a Marionnaud.
GrandOptical Sleva 25 % na veškerý sortiment. Nelze kombinovat ani sčítat s jinými akčními nabídkami a slevovými poukazy. S kartami Mastercard navíc sleva 5 %
H&M Sleva 20 % na celý sortiment. Nelze kombinovat s jinými výhodnými nabídkami a slevami. Nevztahuje se na speciální kolekce. S kartami Mastercard navíc sleva 5 %
HUMANIC Sleva 22 % na nezlevněnou obuv a nezlevněné kabelky. S kartami Mastercard navíc sleva 5 %
Klenoty Aurum Sleva 22% na nezlevněné zboží. Neplatí na akce, výkup zlata protihodnotou, na značky Mt. Blanc, Festina, Swarovski, kolekci 9999 a 14990, opravy, zakázkovou výrobu, dárkové šeky, výměny a v outletových prodejnách. S kartymi Mastercard navíc dárek
Knihy Dobrovský Sleva 22 % na celý sortiment. Neplatí na dárkové poukazy, učebnice, nákup v e-shopu. Slevy se nesčítají a nelze je kombinovat s jinými akcemi. S kartami Mastercard navíc sleva 5 %
L´OCCITANE Sleva 22 % na celý sortiment. Slevy nelze sčítat a neplatí na již zlevněné zboží. S kartami Mastercard navíc dárek
NORDBLANC Sleva 22 % na nezlevněné zboží. Slevy nelze sčítat S kartami Mastercard navíc sleva 5 %
O2 1+1 Při nákupu krytu na telefon nebo ochrenného skla druhý produkt zdarma. Zdarma je vždy levnější ze 2 výrobků. Neplatí na originální kryty Apple a Samsung.
Orsay Sleva 25 % na veškeré nezlevněné zboží. Neplatí na nákup dárkových poukázek a produktů s označením SPECIAL PRICE. Slevy se nesčítají. S kartami Mastercard navíc sleva 5 %
OTTO BERG Sleva 22 % sleva na celý sortiment. Nelze kombinovat s ostatními slevami. Neplatí na nákup dárkových poukázek. S kartami Mastercard navíc sleva 5 %
Oxalis čaj&káva Sleva 22 % na celý sortiment. Neplatí na již zlevněné a akční zboží. S kartami Mastercard navíc sleva 5 %
Parfumerie Marionnaud Sleva 25% na vůně (50 ml a více), 20 % na veškeré nezlevněné zboží + dárek lak na nehty Marionnaud v hodnotě 149 Kč. S kartami Mastercard navíc sleva 5 % na produkty značky Marionnaud
Parfumerie Marionnaud – Boucheron Dárek k nákupu vůně Boucheron (50 ml a více) - večerní kabelka Boucheron S kartami Mastercard navíc sleva 25 % na produkty značky Marionnaud
Parfumerie Marionnaud – CAROLINA HERRERA Dárek k nákupu vůně Carolina Herrera (50 ml a více) – krém na ruce vůně 212 VIP Rosé. S kartami Mastercard navíc sleva 25 % na produkty značky Marionnaud
Parfumerie Marionnaud – Dunhill Dárek k nákupu jakékoliv vůně Dunhill z linie Icon (50 ml a více) – cestovní set vůní. S kartami Mastercard navíc sleva 25 % na produkty značky Marionnaud
Parfumerie Marionnaud – GA-DE Dárek k nákupu produktů GA-DE minimálně za 899 Kč - kosmetická taštička. S kartami Mastercard navíc sleva 25 % na produkty značky Marionnaud
Parfumerie Marionnaud – Michael Kors Dárek k nákupu jakékoliv vůně Michael Kors (50 ml a více) - psaníčko Michael Kors S kartami Mastercard navíc sleva 25 % na produkty značky Marionnaud
Parfumerie Marionnaud – Missoni Dárek k nákupu dámské vůně Missoni - nákupní taška. S kartami Mastercard navíc sleva 25 % na produkty značky Marionnaud
Parfumerie Marionnaud – Rexaline Dárek k nákupu jakéhokoliv produktu Rexaline - cestovní balení séra Rexaline Derma (10 ml). S kartami Mastercard navíc sleva 25 % na produkty značky Marionnaud
Parfumerie Marionnaud – Rochas Dárek k nákupu vůně Rochas (50 ml a více) – elegantní psaníčko Rochas. S kartami Mastercard navíc sleva 25 % na produkty značky Marionnaud
Parfumerie Marionnaud – Sisley Dárek k nákupu produktů Sisley nad 3499 Kč – kosmetická taštička s miniaturami. S kartami Mastercard navíc sleva 25 % na produkty značky Marionnaud
Parfumerie Marionnaud – Yves Saint Laurent Dárek k nákupu produktů Yves Saint Laurent nad 1790 Kč – miniatura řasenky Volume Effet Faux Cils The Curler, miniatura fixačního spreje Top Secrets a elegantní kosmetická taštička téže značky. S kartami Mastercard sleva na produkty značky Marionnaud
Parfumerie SEPHORA Sleva 20 % na celý sortiment + dárek - miniaura rtěnky SEPHORA Cream Lip Shine ke každému nákupu. S kartami Mastercard navíc voucher na denní líčení v hodnotě 600 Kč
Parfimerie SEPHORA – Anastasia Beverly Hills Dárek k nákupu produktů Anastasia Beverly Hills nad 1290 Kč - 2 miniatury v černé taštičce. Platí exkluzivně v parfimeriích SEPHORA do vyčerpání zásob dárku. S kartami Mastercard navíc voucher na denní líčení v hodnotě 600 Kč
Parfumerie SEPHORA – Benefit Dárek k nákupu produktů Benefit nad 1500 Kč - 2 miniatury a taštička. Platí exkluzivně v parfumeriích SEPHORA do vyčerpání zásob dárku. S kartami Mastercard navíc voucher na denní líčení v hodnotě 600 Kč
Parfumerie SEPHORA – Carolina Herrera Dárek k nákupu vůně Carolina Herrera (50 ml a více) – elegantní kabelka. Platí exkluivně v parfumeriích SEPHORA do vyčerpání zásob dárku. S kartami Mastercard navíc voucher na denní líčení v hodnotě 600 Kč
Parfumerie SEPHORA – Clarins Dárek k nákupu produktů Clarins nad 1500 Kč – plátěná taška se 3 produkty v cestovní velikosti. Platí exkluzivně v parfumeriích SEPHORA do vyčerpání zásob. S kartami Mastercard navíc voucher na denní líčení v hodnotě 600 Kč
Parfumerie SEPHORA – Coach Dárek k nákupu vůně Coach (50 ml a více) - taštička s miniaturou Coach Floral (7,5 ml). Platí exkluzivně v parfumeriích SEPHORA do vyčerpání zásob. S kartami Mastercard navíc voucher na denní líčení v hodnotě 600 Kč
Parfumerie SEPHORA – DKNY Dárek k nákupu jakékoliv vůně DKNY (50 ml a více) - kabelka DKNY. S kartami Mastercard navíc voucher na denní líčení v hodnotě 600 Kč
Parfumerie SEPHORA – EISENBERG Dárek k nákupu produktů EISENBERG nad 2200 Kč – liftingový tělový krém (15 ml). Platí exkluzivně v parfumeriích SEPHORA do vyčerpání zásob. S kartami Mastercard navíc voucher na denní líčení v hodnotě 600 Kč
Parfumerie SEPHORA – Glamglow Dárek k nákupu produktů Glamglow nad 950 Kč - čistící přípravek Supercleanse (15 ml). Platí exkluzivně v parfumeriích SEPHORA do vyčerpání zásob. S kartami Mastercard navíc voucher na denní líčení v hodnotě 600 Kč
Parfumerie SEPHORA – Helena Rubinstein Dárek k nákupu produktů Helena Rubinstein nad 2500 Kč – kosmetická taštička, miniatura čistící pěny a odličovače na oči. S kartami Mastercard navíc voucher na denní líčení v hodnotě 600 Kč
Parfumerie SEPHORA – Kenzo Dárek k nákupu jakéhokoliv produktu Kenzo - taštička. Platí exkluzivně v parfumeriích SEPHORA do vyčerpání zásob. S kartami Mastercard navíc voucher na denní líčení v hodnotě 600 Kč
Parfumerie SEPHORA – Loewe Dárek k nákupu vůně Loewe nad 75 ml - vůně Solo Cedro EdT nebo Aqua Miami Beach EdT (15 ml). Platí exkluzivně v parfumeriích SEPHORA do vyčerpání zásob. S kartami Mastercard navíc voucher na denní líčení v hodnotě 600 Kč
Parfumerie SEPHORA – Mont Blanc Dárek k nákupu parfémované vody Montblanc Explorer - šedá kšiltovka. Platí exkluzivně v parfumeriích SEPHORA do vyčerpání zásob. S kartami Mastercard navíc voucher na denní líčení v hodnotě 600 Kč
Parfumerie SEPHORA – Nars Dárek k nákupu produktů Nars nad 1200 Kč - miniatura tužky na rty Velvet Matte Lip Pencil odstín Dolce Vita. Platí exkluzivně v parfumeriích Sephora do vyčerpání zásob. S kartami Mastercard navíc voucher na denní líčení v hodnotě 600 Kč
Parfumerie SEPHORA – Origins Dárek k nákupu produktů Origins nad 500 Kč - Clear Improvement Charcoal Mask (30 ml). Platí exkluzivně v parfumeriích SEPHORA do vyčerpání zásob. S kartami Mastercard navíc voucher na denní líčení v hodnotě 600 Kč
Parfumerie SEPHORA – Paco Rabanne Dárek k nákupu vůně Paco Rabanne (50 ml a více) - miniatura vůně Pure XS Night. Platí exkluzivně v parfumeriích SEPHORA do vyčerpání zásob S kartami Mastercard navíc voucher na denní líčení v hodnotě 600 Kč
Parfumerie SEPHORA – Sisley Dárek k nákupu produktů Sisley nad 3500 Kč – kosmetická taštička a miniatury produktů. Platí exkluzivně v parfumeriích SEPHORA do vyčerpání zásob. S kartami Mastercard navíc voucher na denní líčení v hodnotě 600 Kč
Parfumerie SEPHORA – Urban Decay Dárek k nákupu 2 a více produktů Urban Decay – moderní nákupní taška a miniatura tužky na oči 24/7 Zero. Akce se nevztahuje na cestovní balení. S kartami Mastercard navíc voucher na denní líčení v hodnotě 600 Kč
Pet center Sleva 25 % na 1 vybraný produkt. Neplatí na akční a zlevněné zboží. Nelze kombinovat s jinými probíhajícími akcemi. S kartami Mastercard navíc sleva 5 %
Pietro Filipi Sleva 25 % na kolekci jaro/léto 2019. Platí na vybrané produkty. Slevy nelze sčítat. S kartami Mastercard navíc sleva 5 %
ROXY / Quiksilver Sleva 22 % na novou kolekci Roxy, Quiksilver a DC Shoes. S kartami Mastercard navíc sleva 5 %
s.Oliver Sleva 22 % na novou nezlevněnou kolekci. S kartami Mastercard navíc sleva 5 %
Tescoma Sleva 20 % na celý sortiment při nákupu nad 500 Kč. Neplatí na zlevněné produkty a dárkové poukazy. Slevy nelze sčítat. S kartami Mastercard navíc sleva 5 %
TOM TAILOR Sleva 25 % na nezlevněný sortiment. Slevy se nesčítají. S kartami Mastercard navíc sleva 5 %
Vichy Sleva 25 % při nákupu 2 přípravků péče o pleť + dárek luxusní kosmetická taštička. Platí ve vybraných lékárnách (Dr.Max, Benu).
Yves Rocher Sleva 40 % na jeden kosmetický produkt. Slevy a nabídky se nesčítají a neplatí na produkty označené zeleným bodem. S kartami Mastercard navíc dárek
Yves Saint Laurent Dárek k nákupu produktů Yves Saint Laurent nad 1790 Kč – miniatura řasenky Mascara Volume Effet Faux Cils The Curler a kosmetická taštička. Platí v parfumeriích DOUGLAS a SEPHORA.

 

Kreativní pondělky pro děti

V obchodním centru Letňany vítáme Jaro. Přijďte s dětmi na pravidelné kreativní pondělky  a odneste si domů krásné výtvory vašich dětí.

Čeká na vás workshop pro děti, výroba jarních a velikonočních dekorací, věnců a ozdob.

Děti si odnesou svou dekoraci domů společně s dárkem za odvedenou práci.

 

Program:

• 1.4. Jarní dekorace

• 8.4. Velikonoční dekorace

• 15.4. Pletení pomlázek, velikonoční perníčky

• 29.4. Jarní květinové vazby

Nové obchody v OC Letňany!

Již brzy se můžete těšit na nové obchody MOHITO, CROPP, SINSAY v Obchodní centrum Letňany! 18.4.2019!

JARO SE BLÍŽÍ! NOVÁ SLEVOVÁ KNÍŽKA JE TADY!

Slevové kupony zvýhodní po necelé dva březnové týdny nákupy ve vybraných obchodech Obchodního centra Letňany o dodatečnou slevu až 52 %.

Platnost slevové knížky na jarní nákupy s více než osmdesáti kupony je od 20.3. do 31.3.2019. Na slevy se můžete těšit v desítkách obchodů, jako jsou H&M, Knihy Dobrovský, Pery, Top Time, Rock Point, Hannah, Starbucks, Intersport, Bambule, Datart, Lindex, Douglas a mnoho dalších.

Svou slevovou knížku si můžete vyzvednout od 16.3. na infostánku Obchodního centra. Přejeme vám příjemné nakupování!

JARNÍ SLEVOVÁ KNÍŽKA K PROHLÉDNUTÍ ZDE -->

FOR HABITAT 11.–24. 3.

forhabitat.cz/sleva

Sraz slimerů

Přijďte v sobotu 30.3.2019 v čase 13 –17 hodin do OC Letňany!

Akce začne zahájením a představením programu moderátorem, rozdáváním hracích karet, představením slimerů a prodejem slizů.

Čeká na vás hudební vystoupení, soutěž o nejlepší slime a vylosování výherců.

Program akce:

 • Prodej slizů/slimů
 • Soutěže a hry
 • Soutěžní kvíz
 • Hudební vystoupení

Těšit se můžete na top slimery:

 • slimes_by_madie
 • sweetslimese
 • _honeyslimey_
 • equador.slime
 • slime.bun.cz
 • candy.slime.cz
 • slovakiaslimeyy
 • lama_slimeyy
 • marve_slimes
Čtenářské pondělky pro děti

Přijďte do OC Letňany každé pondělí vždy v čase od 16-18 hodin na "Čtenářské pondělky pro děti". 

Těšit se můžete na zajímavý program:

 • 4.3.2019         Básničky a říkánky
 • 11.3.2019       Naučné knížky
 • 18.3.2019       Tvorba vlastního příběhu
 • 25.3.2019       Komiksy a kreslené knížky
 • A to není zdaleka vše! Těšit se můžete na doprovodný program a soutěže o parádní vouchery a dárky od nájemců: Pedro, Knihy Dobrovský, Top Time, Starbucks, Pro Spánek, Relax, Pizza Hut, Merhautovo pekařství a Čedok. Navíc v Knihy Dobrovský bude každé pondělí sleva 50 % na 10 dětských titulů.


Doprovodný program:

 • Knižní bazárek - přines svoji knížku, kterou máš již přečtenou a chceš ji věnovat dále. Na místě si můžeš vybrat jinou.
 • Kreativní dílnička - výroba záložek, obalů na knížku, ilustrační workshopy.

· Přijďte i vy do OC Letňany. Těšíme se na vás.

Ukončujeme provoz DĚTSKÉ ZÓNY

Dětská zóna "NA STAVBĚ" bude trvale od 25.2.2019 trvale zrušena.

Vážení zákazníci, 20.-21.2.2019 bude uzavřen infostánek centra.

Dárkové poukazy bude možné zakoupit na recepci centra (vedle České Spořitelny), která je otevřena v čase 8-17 hodin.

Omlouváme se a děkujeme za pochopení. Vaše OC Letňany.

Veletrh For Pasiv

ZLEVNĚNÁ vstupenka je dostupná do 09. 02. 2019: http://forpasiv.cz/sleva

Valentýn s Musery v Obchodním centru Letňany

Pozor, pozor, v sobotu 16.2. vezměte své ratolesti a přijďte k nám do OC Letňany  na exkluzivní akci nesoucí název Valentýn s Musery.

Od 15 hodin na vás čeká bohatý program. Těšit se můžete na pěvecká vystoupení – muserek/zpěvaček: Mína, Naty Hrychová a Nela Kailov; speciální vystoupení - pěvecké duety Adam Kajumi a Mína, Youtuber Creep a Mína, Naty Hrychová a Mína; vtipné hry pod vedením Adama Kajumiho a Creepa; moderovaná akce, moderované diskuze se všemi Musery/Youtubery či soutěže na pódiu. Průběhem této akce vás povede moderátor Jakub Jíra.

A pozor, až do 13.2. můžete na našem facebooku OC Letňany soutěžit o exkluzivní rande s Adamem Kajumim, které se uskuteční dne 16.2. v Obchodním centru Letňany.

A bonusovka navíc: 16.2.2018 v čase 13-18 hodin se můžete těšit na fotokoutek Youbox ORIGINAL® s tiskem fotografií v nejlepší kvalitě.

Neseďte doma a přijďte i vy do OC Letňany na tuto jedinečnou akci.

Obchodní centrum Letňany odměňuje nejen jedničkáře

Přijďte si do Obchodního centra Letňany pro svou odměnu za vysvědčení! Stačí, když na infostánku centra ukážeš své vysvědčení, a obdržíš dárek.

Jedničkáři se mohou těšit na Dárkový poukaz v hodnotě 50 Kč a na malou drobnost.

Ale nesmutněte, odměnu si zaslouží všichni! Proto i studenti, kteří nedonesou samé jedničky, se mohou těšit na malý dárek.

Počet dárků je omezen a dárky jsou vydávány do vyčerpání zásob.

!SUPER AKCE pro děti v OC Letňany s dětským klubem Čedoku!


Přijďte se bavit a soutěžit v sobotu 9. února od 15.00 hod. Čeká vás zábavný program plný her, soutěží a losování o hodnotné ceny. Těšíme se na vás společně s Královstvím hraček Bambule a Candy Cafe v blízkosti food courtu!

V Obchodním centru Letňany odstartovaly zimní výprodeje!

Těšili jste se na povánoční slevy? Pokud ano, můžete se začít radovat, protože v Obchodním centru Letňany odstartovaly povánoční výprodeje. Vybírat můžete nejen z široké škály sezónního oblečení, ale i kosmetiky, elektroniky, hraček a celé řady doplňků. Neseďte doma a přijďte i vy do OC Letňany prozkoumat rozšířenou nabídku značkových obchodů. Čekají na vás slevy ve výši až 70%. Těšíme se na vás.

MIKULÁŠSKY OHŇOSTROJ V OC LETŇANY!

Přijďte ve středu 5.12. do Obchodní centrum Letňany! Můžete se těšit na krásný a jedinečný Mikulášský ohňostroj, který se bude konat od 17:30hodin na parkovišti před novým vchodem OC Letňany.  Tradiční české koledy vás skvěle naladí na sváteční atmosféru.

Od 16:00 hodin vašim dětem zpříjemní Mikulášskou nadílku Mikulášská družina, která všem hodným dětem rozdá dárky. Děti budou Mikulášovi říkat básničku, anděl nadělovat dárečky a čert si s dětmi bude hrát. Přijďte si mikulášský večer užít  naplno. Těšíme se na vás.

BLACK FRIDAY V OC LETŇANY | 23. 11. 2018

Komletní seznam slev naleznete na tomto odkazu

17. 11. 2018 je OC Letňany otevřené bez omezení!

Věděli jste, že 17. 11. 2018 je pro vás Obchodní centrum Letňany otevřené bez omezení? Těšíme se na vaši návštěvu.

XBOX HERNÍ ZÓNA – FORZA HORIZON 4

Usedněte za volant vysněného vozu a získejte titul Horizon Superstar! Navštivte exkluzivní herní zónu Forza Horizon 4 jedinou v ČR v Obchodní centrum Letňany! Na šesti konzolích XBOX ONE prozkoumejte závodní svět v oblíbené herní novince Forza Forizon 4. Staň se opravdovým řidičem, sešlápni pedál Forza Playseat a buď první v cíli!

Na největší oslavě automobilismu na světě se může během sezóny vše změnit. Vydejte se k cíli sami, nebo se spojte s ostatními a prozkoumejte krásu a minulost Británie v jednom společném světě. Čeká na vás možnost sbírat, řídit a přizpůsobit svým představám více než 450 vozů. závody, kaskadérské kousky, tvůrčí zábava a zkoumání. Zvolte si svoji cestu k titulu Horizon Superstar.

Otevírací doba zóny:

Pracovní dny (po-pá) 13:00 – 18:00 h

Víkendy (so-ne) 10:00 – 18:00 h

 

Buď nejrychlejší ve vybraném závodním okruhu a vyhraj super ceny! A pozor, 16.11. a 14.12. se koná závodní odpoledne o super ceny (15:00 – 19:00). Těšíme se na vás v OC Letňany!

Dne 28. 10. 2018 pro vás bude Obchodní centrum Letňany otevřené.

Obchodní jednotky nad 200m² budou uzavřené.  Seznam všech uzavřených obchodů naleznete na našem webu nebo infostánku centra.

Děkujeme za pochopení a přejeme vám pohodové nakupovaní a příjemné prožití svátečního dne.

Beauty Street zóna Douglas

Věděli jste, že se ve dnech 18-20.10. při příležitosti otevření nové Parfumerie Douglas Česká republika v Obchodní centrum Letňany můžete těšit na Beauty Street zónu, kterou naleznete v přízemní pasáži u nové kavárny Costa Coffee? A rovnou nezapomeňte využít našeho nového vstupu do centra a hned poté se svěřte do rukou profesionálních make-up artistů, kteří Vám poradí se správnou péčí o pleť i líčením. Nechejte se hýčkat a užijte si nezapomenutelný servis, jaký zažívají celebrity! Čeká vás tu skvělá sleva 20% na značky Clarins, Clinique, Collistar a Estée Lauder a dárky k nákupu! (Podmínkou účasti na Beauty Street je nákup alespoň jednoho produktu ze značek účastnících se Beauty Street. Více informací získáte na prodejně). Těšíme se na vás!

Zažijte den plný zábavy s HATCHIMALS v OC Letňany!

Součástí akce Obchodní centrum Letňany na nové vlně bude i skvělý program ve stylu oblíbených Hatchimals! A máte se opravdu na co těšit! Těšíme se na vás!

Přijď si zahrát novinku Lego DC Super Villains do OC Letňany!

Pozor! Tohle bude jízda! PŘIJĎ SI ZAHRÁT! Co tě u nás v Obchodní centrum Letňany čeká? LEGO DC SUPER VILLAINS. Kdy? 19.10. 2018 od 13 – 17:00 hod. Poprvé v historii vytvoř svého vlastního DC padoucha. Zábavný moderovaný program s Let´s Playerem Fimlarem Malování na obličej s herní tématikou. Soutěže o ceny! Těšíme se na tebe!

Sraz amerických vozidel a motocyklů - US Cars 2018

Tradiční sraz amerik v OC Letňany už je skoro tady!  Ovšem letošní osmnáctý ročník dne 29. 9. 2018 bude poznamenán menší změnou. Nebude v prostorách sekce „F“, nýbrž na parkovišti „A“. Nosným programem bude samozřejmě předváděcí rampa. Zde se diváci dozví mnohé z historie výroby amerických vozů, ale i zajímavosti z oboru renovace a provozu těchto nejen plechových miláčků a korábů silnic. Těšíme se na vás v Obchodní centrum Letňany.

28. září je pro vás Obchodní centrum Letňany otevřené!

Seznam všech uzavřených obchodů naleznete zde: http://www.oc-letnany.cz/cs/p/o-centru/oteviraci-doba-o-svatcich Těšíme se na Vaši návštěvu.

Otevíráme nový a větší food court!

Vážení zákazníci,

máte chuť na itálii, ameriku, mexiko, čínu nebo indii? V obchodním centru Letňany hladoví nebudete! Dne 30.8. pro vás otevíráme nový a větší food court s rozšířenou nabídkou stravování o Regal Burger, Guty, Rio Sante, Mex Dan, Bilbo Šmak, Thai Thai, Bageterie Boulevard, Pizza Hut a KFC.

Více restaurací, více gurmánských zážitků v obchodním centru Letňany.

Memoriál JUDr. Františka Kouhouta 13.9.2018

Den testovacích jízd vozů ŠKODA je tady! Louda Auto ve spolupráci s hasičským záchranným sborem města Prahy si pro Vás připravilo den plný zábavy pro děti a dospělé. Přijďte 13. září od 9 hodin podpořit soutěžní týmy ve vyprošťování osob z havarovaných aut a při testovacích jízdách vyzkoušejte jízdní vlastnosti vozů ŠKODA. Na děti čeká skákací hrad, malování na obličej a mnoho jiného. MEMORIÁL FRANTIŠKA KOHOUTA bude moderovat pan Petr Říbal.

Těšíme se na Vás 13. září od 9 hodin na parkovišti u obchodního centra Letňany.

Dny Marianne v OC Letňany 2018

NEJLEPŠÍ NÁKUPY V  ROCE JSOU TADY!

Dny Marianne jsou tady pro vás už poosmnácté. A to se musí oslavit! Vrhněte se do nich s námi po hlavě – bez vás by to totiž nešlo! Jaký bude letošní ročník? Jedinečný, vzrušující a nezapomenutelný, protože když je vám osmnáct, kompromisy pro vás neexistují.

Slevy až 70 procent, přes 600 exkluzivních nabídek ve více než 6500 obchodech v Česku a na Slovensku vás nenechají na pochybách, že to, o čem tajně sníte, musíte mít.

Seznam slev obchodů v OC Letňany během Dnů Mariance 2018 ke STAŽENÍ ZDE >>

Exkluzivně s Mex Dan jsme pro vás připravili soutěž o iPhone X.

Jak vyhrát?

Přijďte na slavnostní otevření nového food courtu dne 30.8.2018, nakupte ve vámi vybrané restauraci s občerstvením v minimální hodnotě 150,-Kč a získejte možnost, zapojit se do soutěže o nový iPhone X. Vítěze budeme vyhlašovat na místě dne  30. 8. v 17:30 hodin.

Oslavte vysvědčení a vplujte do prázdnin se super náladou!

Poslední den školy 29.6. bude v OC Letňany mezi 10 až 15 hodinou připraven program s tématem rodinného filmu Hotel Transylvania 3 „Příšerózní dovolená“

Už víte, co byste chtěli zažít o prázdninách? Nebo ještě nevíte a chcete nabrat inspiraci?

Přijďte za námi a vyrobte si svou originální prázdninovou nástěnku, kde můžete svá přání, tipy a nápady naplánovat.
Čeká na vás unikátní zkušenost, jak si správně vyrobit svůj originální sliz z lepidel UHU. Podle oficiálního návodu si ho můžete sami vyrobit o odnést domů. Tento originální recept pak můžete o prázdninách předvést svým kamarádům.

Pro soutěživé nadšence bude připravena stezka po OC, kde bude třeba vypátrat správnou odpověď na soutěžní otázku. Správné odpovědi odměníme dárkem.

A samozřejmě nebudou chybět odměny za hezká vysvědčení a další zajímavé soutěže s animátorkou.

Těšíme se na vás!

Skočte k nám přes léto!

Navštivte Obchodní centrum Letňany přes léto i vy!

Letní výprodeje jsou u nás již v plném proudu! Ano, je to tady! Odstartovaly oblíbené slevy, které můžete okusit v desítkách našich obchodů, jako jsou H&M, Lindex, Next, Kilpi, Gate, A3 Sport, Rituals a mnohé další. Neseďte doma a vylepšete si léto nákupem u nás. Těšíme se na vás.

Sladký den dětí v OC Letňany


V pátek 1. 6. 2018 od 13.00  do 18.00 se můžete těšit na Sladký dětský den!

Kde? Venkovní prostory u vstupu od Tesca a prostory věže u vstupu do Tesca
Zábavný program pro děti spojený s oslavou Dne dětí:

• moderovaný program
• sladké workshopy pro děti
• hlavní soutěž s obřím dortem


HLAVNÍ SOUTĚŽ: Obří maketa dortu!

Hlavní cena je koš plný sladkostí v hodnotě 2.000 Kč

DOPROVODNÝ PROGRAM PRO DĚTI:


• Skákací hrad
• Facepaiting
• Maskot sladký medvídek
• Taneční soutěže
• Pěvecké soutěže
• Kreslení čokoládou
• Kávové obrazy
• zdobení perníčků
• kreativní dílnička pro nejmenší

DĚTI budou odměněny sladkými dárky:) Těšíme se na vás!

24 hodin pro Kuře a Cars&Stories v OC Letňany

Ve dnech 23.-24. června 2018 Obchodní centrum Letňany připravuje pro vás a zejména pro vaše děti spoustu zábavy, jejíž výtěžek bude na podporu projektu České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti Pomozte Dětem.

Součástí již 13.ročníku akce 24 hodin pro Kuře bude tento rok také akce Cars&Stories.

Místem konání bude areál Obchodního centra Letňany, kam se sjedou upravená auta, historické motocykly, supersporty, elektromobily, a vedle toho bude připravený zajímavý doprovodný program. Sraz upravených aut Escape6 Meet 2018 představí více než 200 špičkových exponátů, jejichž majitelé budou soutěžit o hodnotné ceny v několika kategoriích. Na připraveném pódiu s velkoplošnou obrazovkou budou po celý den k vidění videa ze světa tuningu, diskuze s majiteli aut, a návštěvníci se dozví i praktické rady o tom, jak automobily správně upravovat. Představí se také projekt Tuning bezpečně, který má za svůj cíl informovat veřejnost v čele s fanoušky tuningu o problematice legislativy, technických řešení a bezpečném tuningu.

 

Milovníci supersportů zde najdou několik aktuálních modelů a také příznivci elektromobility nezůstanou zkrátka.


Ve stejném čase se bude konat ve vnitřních prostorách obchodního centra již tradiční závod RC modelů s názvem 24 hodin pro Kuře na podporu projektu České televize a Nadace rozvoje občanské společnosti Pomozte dětem. V něm se utkají týmy, jejichž členy jsou modeláři, závodníci i mediálně známé osobnosti. Můžete je podporovat po celou dobu závodu, na který se nevybírá žádné vstupné. Váš případný příspěvek bude určen na podporu projektu Pomozte dětem.

Těšíme se na vaší návštěvu, Vaše OC Letňany.

24hodin A1 2018.jpg

Nákupy Ona Dnes v OC Letňany!

Přijďte si užít Nákupy Ona Dnes na jednom místě do OC Letňany, kde na vás čekající slevy u vybraných obchodů!

 

Slevové kupóny Nákupy Ona Dnes můžete v OC Letňany uplatnit v následujících obchodech:

 • A3 SPORT - Sleva 20 % + 5 %
 • Bambule - Sleva 20 %
 • Baťa Sleva 250 Kč
 • Blažek - Sleva 20 %
 • C&A - Sleva 20 %
 • čistírna oděvů 5àsec - Sleva 30 %
 • FIRO-tour - Sleva až 25 %
 • GrandOptical - Sleva 50 %
 • KIKA Nábytek - Sleva 20 %
 • Klenotnictví Presence a Certa - Sleva až 20%
 • KOBERCE BRENO - Sleva 13 %
 • KNIHY DOBROVSKÝ - Sleva 20 %
 • LINDEX - Sleva 20 %
 • Marks & Spencer - Sleva 20 %
 • NEW YORKER - Sleva 150 Kč
 • NORDBLANC – Sleva 20 %
 • Pet Center - Sleva 25 %
 • Parfumerie Marionnaud – Sleva 20 %
 • Relax - Sleva 20 %
 • Reno - Sleva 20 %
 • SAPELI Sleva 15%
 • s.Oliver - Sleva 20 %
 • SUPER ZOO - Sleva 20%
 • TESCOMA - Sleva 20 %
 • Yves Rocher - Sleva 35 %

Těšíme se na vás!

V OC Letňany nepatří druhá květnová neděle jen všem matkám ale i vám!

Maminky jsou obvykle při této příležitosti obdarovávány od svých potomků drobnými dárky, které je mají potěšit a vyjádřit vděk za celoživotní péči.

Obchodní centrum Letňany myslí i na vás. Každý kdo zakoupí Dárkový poukaz Obchodního centra Letňany v termínu 7. - 13. 5. 2018 navíc dostane zdarma Dárkový poukaz v hodnotě 50,-Kč.

Nová prodejna DECATHLON u Baumaxu Letňany!

Přijďte ve dnech 13. -15.4. 2018 na slavnostní opening! Těšíme se na vás.

Pražský Majáles

Legendární oslava jara, studentského života a studentských dovedností, majálesový průvod, volba Krále, Královny, Prince a Princezny Majáles, koncerty kapel a bohatý doprovodný program.

Těšíte se?

Aktuální novinky

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím