DATART

Dobrý den!

Jsme rádi, že Vás zajímá svět kvalitní spotřební elektroniky za příznivé ceny.

V našem obchodě objevíte rozsáhlý sortiment domácích spotřebičů, audio a video techniky, PC i telekomunikační techniky včetně nepřeberného množství příslušenství.

Využít můžete bezkonkurenční nabídku služeb, například:

Pojištění výrobků s prodloužením záruky na 3 roky Vás ochrání od výdajů na opravu či pořízení nového výrobku. I ve třetím roce se vztahuje nejen na poškození a odcizení, ale i na funkční vady.

Prodloužená záruka až na dobu 5 let Vás zbaví starostí s nefunkčním televizorem, DVD, fotoaparátem, kuchyňskými spotřebiči a dále. V případě poruchy Vám výrobek opravíme za podobných podmínek jako v zákonné záruční době. V případě TV vám zapůjčíme náhradní.

Datart doprava na jakoukoliv adresu v ČR. K tomu nabízíme i další úkony: doneseme výrobek až na místo určení, provedeme základní instalaci, odvezeme obalový materiál a budete-li si přát, i starý spotřebič k ekologické likvidaci.

Záruka bleskové výměny Vám dává jistotu, že v případě reklamace výrobku během 24 měsíců od zakoupení, Vám jej okamžitě vyměníme za nový. Služba se týká řady výrobků pro domácnost, pro péči o tělo i z oblasti audio/video.

Přijďte se přesvědčit, že Datart je skutečným elektrospecia­listou, který si Vás bude vážit a nabídne Vám atraktivní služby i skvělé ceny, které jsou v prodejně stejné jako na e-shopu.

Těšíme se na shledanou!

Přesvědčte se prostřednictvíme mobilní aplikace

Akce obchodu

Máte rádi VELKÉ šálky kávy?

Máte rádi VELKÉ šálky kávy? Je Americano to pravé pro Vás? Pak představujeme nový Nespresso kávovar ESSENZA PLUS pro přípravu kávy Espresso, Lungo, Americano a Americano XL! Navíc díky volbě horké vody kávovar umí připravit i čaj. Dalším PLUSEM kávovaru je smart systém, který umožňuje opakovaně objednat kávu stisknutím jediného tlačítka. A co VÍC, při nákupu tohoto nového kávovaru v prodejně Datart, získáte poukaz na nákup kávy v hodnotě 1 000 Kč.”
*Nabídka platí do 20.6.2019.

Další obchody v kategorii ELEKTRO, TELEFONY A HRY

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím