Fotolab

Zveme Vás k návštěvě vzorové prodejny, kde si prohlédnete, co krásného se dá jednoduše vyrobit z fotografií. Náš personál Vám poradí s výběrem vhodného fotodárku, úpravou fotografií. Využijte poradenského centra pro CEWE FOTOKNIHU. Ihned Vám zpracujeme fotografie do formátu 20×30, průkazovou fotgrafii nebo blahopřání, PF či koláž. Dále Vám poradíme s nákupem digitálního fotoaparátu a příslušenství všech značek, např. Canon, Nikon, Panasonic, Olympus, Fuji, Sony, Samsung. Samozřejmostí je vstřícnost a profesionální přístup našeho personálu.

Akce obchodu

Největší fotografická soutěž na světě CEWE Photo Award 2021

Největší fotografická soutěž na světě CEWE Photo Award 2021 má květnové výherce. Zúčastněte se i vy, protože vše je možné. V květnu jsou dva výherci ze tří z ČR.
Svoje fotografie můžete přihlásit až do 31. 5. 2021. Za každou přihlášenou fotografii věnuje CEWE 10 centů SOS dětským vesničkám po celém světě.
Soutěží se v deseti kategoriích a vyhrát můžete úžasné fotografické ceny v celkové hodnotě 250 000 EUR.
Držíme vám palce a těšíme se na vaše fotografie.
Více informací www.cewe.cz/cpa

Akční nabídka na prémium fotky u CEWE FOTOLAB

V rámci oslav 30 let výročí CEWE FOTOLAB můžete využít akční nabídku na 30 fotek zdarma při objednávce 100 a více kusů prémiových fotek 10 x 15 cm s kódem KPTLXC5ZL. Dejte fotky dohromady a rychle objednejte, protože tahle nabídka platí jen do 19. 7., pak přijde na řadu další překvapení.
Více informací https://www.fotolab.cz/fotografie/digitalni-fotografie.html

Narozeninový tisk fotek na počkání jen u CEWE FOTOLAB

Každé úterý až do 31. 7. 2020 si můžete vytisknou fotografie na CEWE fotokiosku s narozeninovou slevou 30% při objednání minimálně 30 ks fotografií velikosti 10 x 15 cm.
Více informací na prodejně.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím