Fotolab

Zveme Vás k návštěvě vzorové prodejny, kde si prohlédnete, co krásného se dá jednoduše vyrobit z fotografií. Náš personál Vám poradí s výběrem vhodného fotodárku, úpravou fotografií. Využijte poradenského centra pro CEWE FOTOKNIHU. Ihned Vám zpracujeme fotografie do formátu 20×30, průkazovou fotgrafii nebo blahopřání, PF či koláž. Dále Vám poradíme s nákupem digitálního fotoaparátu a příslušenství všech značek, např. Canon, Nikon, Panasonic, Olympus, Fuji, Sony, Samsung. Samozřejmostí je vstřícnost a profesionální přístup našeho personálu.

Akce obchodu

Nová průkazová fotka?

Na prodejně CEWE FOTOLAB vám vyfotíme a vytiskneme takovou, se kterou budete opravdu spokojení a jako bonus vám ušetříme čas a pošleme ji rovnou na váš úřad. Stačí nám na to pár minut ????

Největší fotografická soutěž na světě CEWE Photo Award 2021

Největší fotografická soutěž na světě CEWE Photo Award 2021 má květnové výherce. Zúčastněte se i vy, protože vše je možné. V květnu jsou dva výherci ze tří z ČR.
Svoje fotografie můžete přihlásit až do 31. 5. 2021. Za každou přihlášenou fotografii věnuje CEWE 10 centů SOS dětským vesničkám po celém světě.
Soutěží se v deseti kategoriích a vyhrát můžete úžasné fotografické ceny v celkové hodnotě 250 000 EUR.
Držíme vám palce a těšíme se na vaše fotografie.
Více informací www.cewe.cz/cpa

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím