iWant Apple Premium Reseller

iWant je oficiální Apple Premium Reseller. Co to vlastně Apple Premium Reseller znamená? Jednoduše, jsme expert na značku Apple, a vše co od této značky chcete, také v našich prodejnách dostanete. Status Apple Premium Reseller je svaté spojení se značkou Apple.

My tvrdíme , že nejsvětější. Samotná prodejna je totiž chrám. Chrám designu, technologie, kvality, čistoty a pozitivní energie. Máme tým skvěle vyškolených konzultantů, kteří milují svou práci a také milují výrobky Apple. Alespoň to tvrdili při přijímacích rozhovorech a prý to neodvolají ani na mučidlech. Znají portfolio značky stejně dobře jako svůj životopis, s nimi jste ve správných rukách a nemusíte se bát, že koupíte něco, o čem nejste přesvědčeni a čemu nerozumíte. Ochotně vám poradí, pomohou s výběrem a doporučí. U nás si můžete zboží vyzkoušet, osahat nebo se jen přijít podívat.

Apple Premium Reseller je nejvyšší možný status, který Apple svým partnerům uděluje. Proto od nás čekejte a vyžadujte naprostou profesionalitu, originalitu, a přísun všech novinek ze světa Apple.

Akce obchodu

Škola hrou, Mac a iPad se slevou až 10%

Další obchody v kategorii ELEKTRO, TELEFONY A HRY

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím