Blažek

O značce Blažek
Moderní střihy, luxusní látky, nadstandardní služby – takové hodnoty vyznává česká značka Blažek, která se už přes 25 let specializuje na pánskou módu. Obleky, košile, boty, tašky a další doplňky navrhuje z prvotřídních materiálů od předních světových výrobců. Každou sezonu připravuje nové kolekce pro neformální i slavnostní příležitosti, které dvakrát ročně představuje na přehlídce v rámci Mercedes-Benz Prague Fashion Week. Blažek má v Česku a na Slovensku více než 30 obchodů, kde prezentuje své kolekce a poskytuje další nadstandardní služby, jako je šití košil a obleků na míru, krejčovské úpravy a módní poradenství. Nově také můžete navštívit Krejčovství Blažek v Nekázance 11 na Praze 1.

0X7A0321-Edit.jpg 0X7A0902-Edit.jpg

0X7A1363-Edit.jpg ILH_0516-Edit.jpg
ILH_0635-Edit.jpg ILH_0665-Edit.jpg
ILH_1317-Edit.jpg ILH_1443-Edit.jpg
0X7A1034-Edit.jpg

 

 

 

Akce obchodu

Jak se fotí módní kampaň?

I když to může znít překvapivě, fotografování módní kolekce v terénu s sebou nese vcelku dobrodružný nádech. A nezáleží ani tak na tom, jestli fotíte na pustém ostrově nebo v centru velkoměsta. Každý krok a přesun musíte pečlivě naplánovat na minuty přesně – počítat totiž musíte i s takovými drobnostmi, jako jsou trasy trajektů či načasování odlivu.

Více https://www.blazek.cz/www/magazin-jak-se-foti-modni-kampan

1+1 brýle zdarma

Akce platná do 31.12.2019

Nová kolekce v obchodech!

Přijďte si prohlédnout naši novou kolekci podzim/zima 2019 inspirovanou holandským malířem Hieronymem Boschem.

Jak přežít cestování bez zmačkaného obleku

Cestování za obchodem, pracovními schůzkami nebo společenskými povinnostmi není nic výjimečného. Dress code pro takové akce je většinou jasný. Oblek, košile a případně kravata.
Jak jej ale sbalit, aby po vytáhnutí ze zavazadla nebyla z obleku jedna velká zmačkaná koule? Podívejte se na tipy ostřílených businessmanů.

celý článek zde

Blažek magazín - JAK SE ŽEHLÍ PÁNSKÁ KOŠILE

Je to nepopulární názor, ale je třeba ho vyslovit. Správný gentleman umí nejen uvázat motýlek, ale také vyžehlit košili. Ženy k ní totiž nikdy nemohou mít takový vztah jako ten, kdo ji nosí – vy.

Celý článek zde ––>

Další obchody v kategorii MÓDA A DOPLŇKY

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím