Blažek

Módní dům Blažek je významnou českou značkou pánských oděvů. Zaměřuje se především na vysokou kvalitu, precizní zpracování a nadstandardní doplňkové služby. Dvakrát do roka uvádí na trh nové kolekce, které nabízí výhradně ve vlastní síti značkových prodejen.Kolekce jaro/léto 2019 rozvíjí ideu moderního pánského šatníku, který je založen na nadčasových kouscích nošených s trendy doplňky a detaily. Přímo tak navazuje na podzimní kolekci, jež se soustředila na obleky a košile v tónech modré, šedivé a cihlové. Na jaro a léto značka Blažek tyto tři barvy uvádí v podobě, která vychází ze severoafrických reálií. Tmavší odstíny modré v mírně lesklém provedení, popelavě šedá, petrolejově zelená a světlá varianta khaki. Designérský tým v čele s Janou Kuťkovou staví tyto inspirační zdroje do kontrastu se sportovními prvky, jež v současnosti ovlivňují pánskou módu. Sportovnímu duchu kolekce odpovídají i střihy, které vytvářejí slim až extra slim siluetu. Mužům s atletickou postavou jsou určeny obleky střihu Sport, které jim přináší větší pohodlí, a to nejen v oblasti hrudníku a ramen, ale zejména kolem stehen a hýždí. V kolekci jaro/léto 2019 však nechybí ani řada Essential na každodenní nošení do města i do kanceláře, Formal a Ceremony na večerní i denní společenské příležitosti a stylová řada Informal.

0X7A1529-Edit.jpg 0X7A1785-Edit.jpg

0X7A1972-Edit.jpg 0X7A2131-Edit.jpg

0X7A2331-Edit.jpg 0X7A2426-Edit.jpg

 

 

Akce obchodu

Finální výprodej právě začal

Nenechte si tuto akci ujít a přijďte si vybrat jarní a letní kousky za ty nejlepší ceny.
Akce je platná od 29.7. 2019 do 25. 8. 2019

Jak přežít cestování bez zmačkaného obleku

Cestování za obchodem, pracovními schůzkami nebo společenskými povinnostmi není nic výjimečného. Dress code pro takové akce je většinou jasný. Oblek, košile a případně kravata.
Jak jej ale sbalit, aby po vytáhnutí ze zavazadla nebyla z obleku jedna velká zmačkaná koule? Podívejte se na tipy ostřílených businessmanů.

celý článek zde

Letní akce

Stále ještě nemáte dostatek jarních a letních kousků ve své skříni?
Přijďte do Blažka a nakupte až s 70% slevou.
Těšíme se na Vás.
Akce je platná od 21. 6. 2019 do 25. 8. 2019

Výprodej až 50% Blažek

Stále ještě nemáte dostatek jarních a letních kousků ve své skříni?
Přijďte do Blažka a nakupte až s 50% slevou.
Těšíme se na Vás.
Akce je platná do 25.8.2019

 

Blažek magazín - JAK SE ŽEHLÍ PÁNSKÁ KOŠILE

Je to nepopulární názor, ale je třeba ho vyslovit. Správný gentleman umí nejen uvázat motýlek, ale také vyžehlit košili. Ženy k ní totiž nikdy nemohou mít takový vztah jako ten, kdo ji nosí – vy.

Celý článek zde ––>

1+1 brýle zdarma

Akce je platná do 31. 8. 2019.

Další obchody v kategorii MÓDA A DOPLŇKY

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím