C&A

Společnost C&A nabízí v Evropě módu pro celou rodinu od roku 1841. První prodejna v České republice přivítala své zákazníky roku 1999. Kolekce C&A vám splní každé módní přání. Přijďte se přesvědčit a vyberte si z dámské, pánské či dětské kolekce. C&A rovněž nabízí módu pro mladé značky Clockhouse, kolekci pro nastávající maminky či XL kolekci. C&A patří mezi nejv ětší prodejce biobavlny na celém světě. Těšíme se na setkání v C&A.

Akce obchodu

Podzimní akce v C&A

Podzim je tu! Listy stromů už nejsou zelené, ale spíše oranžové nebo červené, slunce zapadá každý den dříve a teploty klesají. Ať už se vydáte na výlet do hor nebo zůstanete ve městě, je důležité vybrat si správnou bundu. Barevné Thermolite bundy nebo dlouhé prošívané kabáty od C&A Vás na podzim nezklamou.

Podzimní sezona je tady

V C&A pomaly začíná podzim. Objevte naší novou podzimní kolekci 2021.

Je vám oblečení po zimě malé, těsné, moc teplé nebo málo jarní?

✅ Vyberte si na e-shopu C&A (ideálně dejte link c-a.com), co se vám líbí, a opište si číslo produktu!
✅ Zavolejte na svou oblíbenou prodejnu na +420 777 785 107 a zjistěte, zda toto nebo podobné zboží mají a ihned objednejte!
✅ Vyzvedněte si vaši objednávku a těšte se z nových kousků!

Více informací najdete na c-and-a.com

Taška plná překvapení

Vyberte si z naší nabídky #Wearethechange tašku plnou překvapení.
Nabízíme 6 druhů tašek: pro pány, dámy, starší chlapce, mladší chlapce, starší dívky a mladší dívky.

Další obchody v kategorii MÓDA A DOPLŇKY

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím