Infinite

Značka Infinite, která vznikla v roce 1990 je českého původu a má má svůj nezaměnitelný styl jejíž nezanedbatelnou složkou kromě osobitého designu návrhářky Mirky Magni je i kvalitní zpracování. Klademe důraz na kvalitu, proto všechny modely jsou navrhnuty, vymodelovány a ušity našimi zaměstnanci v České republice z materiálů původem z Evropské unie. Kožešiny odebíráme od prověřeného dodavatele, jehož zvířata jsou chovány v kvalitních finských farmách v trvalém dohledu příslušných organizací. Na tričkách i šatech používáme komponent Swarovski.

Naše modely jsou před výrobou pečlivě a důsledně zkoušeny v rozdílných velikostech tak, aby vyhovovaly maximální většině z Vás, našich zákaznic. Našim cílem je především kvalita, čemuž je přiměřeně přizpůsobena cena, a budeme rádi,  aby jste si naše modely, pokud si je oblíbíte, mohly užít nejen v jedné sezóně tak jak bývá zvykem u jiných značek, ale mohly se vracet k našim modelům tak, jako se každý vrací tam, kde je mu prostě dobře..

Další obchody v kategorii MÓDA A DOPLŇKY

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím