Lindex

Lindex je jednou z předních evropských módních společností s více než 460 prodejnami v 19 zemích a s celosvětovým online prodejem prostřednictvím spolupráce s třetími stranami. Společnost Lindex nabízí inspirativní a dostupnou módu a doplňky, které zahrnují několik různorodých konceptů ohledně dámského a dětského oblečení, spodního prádla i kosmetiky. Vyšším cílem společnosti Lindex je inspirovat ženy kdekoliv na světě a zlepšit jejich postavení. Svým příslibem udržitelnosti chce Lindex udělat něco pro budoucí generace – konkrétně podporou žen, respektováním planety a zasazováním se za lidská práva. Vlastníkem společnosti Lindex je skupina STOCKMANN. Více informací je dostupných na www.lindex.com 

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 19 markets and sales online worldwide through third-party partnerships. Lindex offers inspiring and affordable fashion and the assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex higher purpose is to empower and inspire women everywhere, and Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com.

Akce obchodu

Sleva 20 % na dámské džíny a kalhoty

 

Chcete obměnit svůj šatník? Najděte si v Lindex nové kousky, které se vám neomrzí a pořiďte si dámské džíny a kalhoty se slevou 20 %. Nabídka platí 14.-19.10., neplatí na zboží ve slevě.

 

Sezonní výprodej v Lindex

 

V prodejně Lindex právě najdete sezonní výprodej! Ulovte si nové oblíbené kousky pro sebe nebo své milované, a to ve slevách až do 50 %!

 

Růžový říjen v Lindex

 

Růžový říjen v prodejně Lindex je tu! Celý zisk z prodeje Růžové stužky a 10 % ze zisku z prodeje kolekce Pink během října věnujeme v ČR na organizaci Aliance žen s rakovinou prsu a její projekt Bellis – mladé pacientky. Celý měsíc můžete v našich prodejnách zaokrouhlovat své nákupy směrem nahoru, kdy celý výtěžek rovněž poputuje na daný projekt. Děkujeme vám, spolu dokážeme více!

 

Sleva 20% v Lindex!

Chcete obměnit svůj šatník? Právě teď získáte v Lindexu slevu 20 % na dámské oblečení a spodní prádlo. Dopřejte si jedinečné kousky, které si zamilujte a bude je nosit pořád dokola. Nabídka platí 12.-16.5., a to i na produkty ve slevě.

Sleva 25 % na všechny šaty a sukně

Šaty a sukně, oblíbené kousky pro malé i velké. Během okamžiku z nich vykouzlíte krásné outfity. V Lindexu právě dostanete slevu 25 % na všechny sukně i šaty. Nabídka platí 29.4. - 2.5. V prodejnách se vztahuje jen na dětský sortiment, na lindex.com pak na dámský i dětský sortiment.

Sezónní výprodej

Na lindex.com právě probíhá sezónní výprodej! Najděte si pro sebe nebo milovanou osobu nové oblíbené kousky ve slevách až do 50 %.

Další obchody v kategorii MÓDA A DOPLŇKY

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím