Marks and Spencer

Sortiment:

dámské, dětské a pánské oděvy, spodní a noční prádlo, doplňky, obuv, kosmetika, delikatesní potraviny a speciality, vína, cukrovinky.

Marks & Spencer je jedním z předních maloobchodních řetězců na světě. Řadí se ke světovým lídrům v přístupu ke společenské zodpovědnosti firem. Vyznačuje se širokou nabídkou vysoce kvalitního oblečení pro celou rodinu za přijatelné ceny včetně výrobků Fair Trade, Organic a technologickými inovacemi, které šetří čas a životní prostředí.

V nových i stávajícíh prodejnách hodlá rozšiřit nabídku kvalitního dětského oblečení. Marks & Spencer nabízí také vynikající potraviny kvalitní hotová, mražená a kaloricky vyvážená jídla „Chilled to Frozen“ a v neposlední řadě lahodná vína z celého světa. Kosmetika Marks & Spencer není testována na zvířatech, což potvrzuje respektovaná certifikace Human Cosmetics Standard (HCS), který výrobkům uděluje Britská unie za zrušení pokusů na zvířatech (BUAV).

Další obchody v kategorii MÓDA A DOPLŇKY

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím