PME Legend and MCS

Obchod nabízí pánskou módu dvou značek – PME LEGEND a MCS. Značka PME LEGEND je připomínkou a holdem světu pilotů nákladních letadel na americkém středozápadě. Jejich piloti potřebovali oblečení splňující nejnáročnější požadavky na design a spolehlivost – to jim právě oblečení pod značkou PME Legend splnilo. Symboly letectví se dodnes prolínají celou kolekcí a umožňují řadě zákazníků identifikovat se se značkou a spojit s ní svůj životní styl. MCS je pánská móda světově známé italské značky, patří do skupiny Valentino Fashion Group. Móda pro volný čas, která přináší prestiž, image a kvalitu. Založena v polovině 80. let minulého století, inspirovaná hodnotami muže a přírody. Jedinečný styl pro moderního muže.

Akce obchodu

Vybavte se na léto a získejte dárek ZDARMA.

Každý nákup nad 5 000 Kč bude odměněn originální osuškou PME Legend. Akce platí při nákupu zboží PME Legend od 1.6.2019 do vyčerpání zásob. Těšíme se na vás.

Další obchody v kategorii MÓDA A DOPLŇKY

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím