KIKA Nábytek

Obchodní dům KIKA Nábytek nabízí největší sortiment nábytku a bytových doplňků na našem trhu. Pokud chcete obnovit svůj interiér novým nábytkem, nebo si chcete udělat radost originální dekorací, přijďte si pro inspiraci do obchodního domu KIKA LETŇANY. 

Prodejna prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2017 a stala se bezpochyby nejmodernější destinací pro inspirativní nákupy interiérového vybavení. Na ploše více než 19 000 m2 prodejní plochy naleznou milovníci moderního designu i tradičního stylu bydlení stovky modelů sedacích souprav, ložnic, jídelních stolů a židlí, originálních kusových koberců, stovky typů osvětlení, ložního prádla, potřeb pro vaření a stolování nebo bohatnou nabídku kancelářského nábytku a dětských pokojů. Návštěvníci mohou v rámci obchodního domu KIKA navštívit největší matracové studio v ČR nebo si nechat odborně naplánovat kuchyňskou linku od profesionálů v kuchyňském studiu. 

Aktuální přehled akčních nabídek a letáků si můžete prohlédnout zde
 

Zajímají vás nejnovější trendy v oblasti bydlení? Čtěte inspirativní blog kikafe.cz a sledujte Instragram kika _czs. 

Pokud nechcete propásnout výhodné nabídky, speciální akce a exkluzivní slevy, staňte se fanouškem KIKA na Facebooku a přihlaste se na webu www.kika.cz k odběru novinek. 

Více informací o prodejní síti KIKA Nábytek naleznete na www.kika.cz

Další obchody v kategorii DOMOV

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím