CIAO DI MAXTARA

Společnost MaxTara nabizí ve svých buticích CIAO MAXTARA nepřeberné množství výrobků v oblasti pánské i dámské módy.

Pánskou módu zastupují především pánské obleky nápaditých střihů a dezénů dle posledních módních trendů.  Dále jsou to saka, kalhoty, bundy, pláště a kabáty, svetry, košile, polokošile, trika, vázanky, motýlky, obuv, opasky, ponožky a ostatní módní doplňky. V dámské módě tvoří hlavní část nabídky společenské a business šaty, kabáty a saka na které se specializujeme především.


Veškeré nabízené zboží spojuje důraz na kvalitu materiálu a střihu, vše samozřejmě s přihlédnutím k aktuálním módním trendům.
Většina látek či hotových výrobků má svůj původ v Itálii. Suroviny pak pochází z míst, která jsou obecně považována za ta vůbec nejlepší. 
Oděvy upravujeme způsobem made to measure což znamená, že oděv zakoupený na kterékoliv z našich prodejen následně upravíme přesně na míry Vaší postavy. Veškeré úpravy včetně těch nejkomplikova­nějších, jsou pro Vás realizovány maximálně do 4 dnů od zakoupení.

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/…raufficiale/

Další obchody v kategorii MÓDA A DOPLŇKY

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím