Punjabi Food

Punjabi Food je originální stylová indic­ká restaurace typu Fast food, která vás srdečně zve k návštěvě.V Pun­jabi Food pro Vás zkušení indičtí kuchaři připraví jedinečné speciality z této světoznámé kuchyně, která vyniká především svojí pestrostí, exotičností a v první řadě chutí. Přijďte ochutnat původní indické pokrmy, připravované dle originálních indických receptur vynikajícími kuchaři z Orientu. Naše menu zajisté uspokojí i labužníky z řad vegetariánů, pro které máme připraveno mnoho druhů jídel. Jistě budete mile překvapeni, kolik neobyčejných chutí mohou mít vábivé pokrmy z tajemných exotických dálek. Díky našim službám a nízkým cenám máme v Praze již řadu spokojených zákazníků. Najíte se u nás dosyta za rozumnou cenu a zároveň uděláte něco pro své zdraví. Po staletí byli Punjabi (obyvatelé severoindického státu) považováni za ty, kdo udržují indickou tradici a kuchyni. V indickém Punjabi Food se snažíme pokračovat v tomto dědictví.
My jako tým Punjabi Food věříme, že budete u nás spokojeni. Náš milý personál se pro to bude snažit udělat vždy maximum.

Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám mír v srdci, lásku všem a dobrou chuť.

Další obchody v kategorii RESTAURACE A KAVÁRNY

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím