CK Fischer

Portfolio CK FISCHER
Cestovní kancelář FISCHER se specializuje zejména na letní letecké dovolené u moře. Má širokou nabídky ale i co do zimních dovolených u moře, zájezdů do exotických zemí, eurovíkendů ve světových metropolích, či poznávacích zájezdů. Svou stálou klientelu mají také golfové zájezdy na míru a luxusní plavby na zaoceánských lodích. CK FISCHER spolupracuje s více než 600 prověřenými hotely, především v kategorii pěti a čtyřhvězdičkových.

Nejoblíbenější destinace
Nejoblíbenější destinace jsou u CK FISCHER Egypt, Turecko, Baleáry a řecké ostrovy Kréta, Rhodos a Kos. Z Exotiky u klientů vítězí Dominikánská republika, Haledivy, Thajsko a Kuba.

Garance a kvalita služeb
Cestovní kancelář FISCHER ručí za vysokou kvalitu služeb a garantovanou úroveň hotelů a spolupracujících obchodních partnerů. Nabízí spolehlivost a osobní přístup.

Nabídky last minute
CK FISCHER nabízí celou řadu velmi výhodných zájezdů k moři za last minute ceny, a to včetně exotických zájezdů.

Zájezdy s dětským klubem
Pokud si chcete užít pohodovou rodinou dovolenou, stačí se inspirovat nabídkou zájezdů s klubem Funtazie. Zatímco budete nerušeně relaxovat na pláží, o vaše děti se postará tým zkušených animátorů. Připraven je celodenní program, při kterém se vaši nejmenší zabaví a naučí se spoustu nového.

Aktivní dovolená s Fun & Active
Pro milovníky aktivní dovolené má CK FISCHER zájezdy s programem Fun & Active. Kromě tradičních plážových, vodních a adrenalinových sportů se můžete těšit například na aerobik, aquaaerobik, step aerobik, zumbu, aquazumbu, nebo pilates.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím