dárková balící služba

Děláme radost z rozbalování…Dár­ková balící služba Afifi je takovým fénixem roku 2020. Zatímco mnoho podniků svou činnost tento rok ukončilo, Afifi tomu navzdory postupně představilo svou tvář.
Jsme lidé, které jejich práce opravdu baví, kterým záleží na výsledku a kteří jdou do všeho po hlavě!

Specializujeme se nejen na „obyčejné“ balení dárků, ale pyšníme se i vlastní kolekcí ručně vyráběných přání a dekorací, obrovskou škálou velikostí a designů dárkových krabic, zakázkovou výrobou kokard na auto a v neposlední řadě bohatým doplňkovým prodejem jako jsou dárkové tašky, stuhy či role luxusních papírů.

Tým Afifi doladí Váš dárek k absolutní dokonalosti. Jediné, co musíte udělat, je ho pořídit a přinést k nám, my zařídíme vše ostatní. Pomoct dokážeme i pokud má Váš dárek nadstandardní rozměry nebo pokud ho u sebe nemáte. Pomůžeme Vám vybrat vhodnou krabici či dostatečné množství balícího papíru, naměříme požadovanou délku stuhy a během okamžiku připravíme i krásnou mašli či kokardu dle Vašeho výběru.

Celý náš tým se pyšní bohatými zkušenostmi v oboru, nebojte se tedy, že by je nějaký Váš atypický dárek vykolejil, budou ho spíš považovat za další výzvu, kterou si díky Vám mohou zkusit. Na závěr se hodí použít jedno motto, které si jako mladá firma každý den opakujeme: „Vděčnost je prvním krokem úspěchu“ Proto děkujeme za každou Vaši návštěvu a doufáme, že se k nám budete s úsměvem vracet vždy, kdy si to bude nějaká krásná událost ve Vašem životě žádat.

Platba možná hotově nebo kartou.

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím