SportsDirect.com

Sportsdirect.com, který má vice než 150 prodejen po celé Evropě, otevírá zcela nový obchod v Obchodním centru Letňany v Praze.

Společnost, která byla založena v roce 1982, má vice než 150 prodejen napříč Evropou, otevírá již svou 5. prodejnu v České republice.

Sportsdirect.com nabízí největší značky sportovního oblečení, obuvi a sportovního vybavení za garantované nízké ceny. Celou rodinu zajistí svou obrovskou skladovou zásobou od předních značek jako jsou Nike, Adidas, Lonsdale, Puma a Dunlop.

Tento obchod bude prezentovat nejnovější značky za nejlepší ceny a bude také zahrnovat odborné oblasti jako je například “Ona běží On běží/She Runs He Runs (překlad z anglického sloganu)”, která se specializuje na všechny běžecké potřeby; “Field & Trek”, který je specialistou v outdoorové oblasti; “Fotbalová scéna/Soccer Scene(překlad z anglického názvu)” pro milovníky kopané; bigbikechain.com která vám pomůže rozhodnout jaké koupit kolo a “Evropský golf/European Golf (překlad z anglického názvu)” s celou řadou golfových holí a doplňků. Ideální pro všechny sportovní nadšence!
Sportsdirect.com také nabízí fantastickou řadu módního oblečení a doplňků za přijatelné ceny od značek jako Firetrap, Golddigga a Kangol.

Další obchody v kategorii SPORT A VOLNÝ ČAS

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím