The Original Barber Shop

The Original Barber je síť konceptů tradičních pánských kadeřnictví a holičství ve stylu 30tých let. Naše pobočky můžete najít po celé ČR od obchodních a business center po frenšízy na náměstí v malých městech.

Patříte mezi ty muže, kteří chtějí skvěle ostříhané vlasy, ale chtějí si vybrat, jestli je bude stříhat žena nebo muž? Máme pro vás idealní variantu, a to pánské holičství a kadeřnictví, kde se o vás postarají jak naše šikovné kadeřnice, barber ladies nebo naší tradiční holiči. Naprosto nový a unikátní koncept pánského kadeřnictví, kde si to opravdu užijete.

Nabízíme služby klasických i moderních sestřihů, úpravy vousů, tradiční holení břitvou metodou horkým zábalem, ale specializujeme se i na dětské a chlapecké střihy. Pracujeme produkty naší vlastní řady Monsieur, které pochází z Anglie. Nezapomeňte vyzkoušet naše kolínské vůně Artemis nebo Bleu Noir.

The Original Barber je i dětský barber shop, kde Vaše mladé gentlemany posadíme do speciálního autíčka a změna image může začít.
Dámy si zde vyberou ty nejlepší dárky pro své gentlemany.

„Co se stane v barber shopu, zůstane v barber shopu“


Těšíme se na Vaší návštěvu…
_____________­_____________________


Naše služby:

Střih vlasů strojkem (jeden nástavec bez fade)
340,– Kč

Barber střih + mytí

630,– Kč

Barber střih & kontury vousů strojkem
850,– Kč

Střih dlouhých vlasů

680,– Kč

The Original Barber Full Service
1420,– Kč

Barber střih & úprava vousu (hot towel břitva/shaver)
940,– Kč

Mimi střih i dětský střih do 12 let
390,– Kč

Úprava vousů – hot towel, břitva/shaver
480,– Kč

Premium Barber střih + mytí
750,– Kč

Další obchody v kategorii ZDRAVÍ A KRÁSA

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím