NESPRESSO

O společnosti Nestlé Nespresso SA
Posláním Nestlé Nespresso SA je být průkopníkem a zároveň nastavovat laťku v oblasti porcované kávy nejvyšší kvality. Společnost spolupracuje s více než 100 000 farmáři v 13 zemích prostřednictvím programu AAA Sustainable Quality™, jehož cílem je zavádět na plantážích a v jejich okolí udržitelné postupy. Tento program, který byl spuštěn ve spolupráci s organizací Rainforest Alliance v roce 2003, pomáhá zlepšit výnosnost i kvalitu sklizně, zajišťuje udržitelnou dodávku kvalitní kávy a zlepšuje životy farmářů i jejich komunit.
Společnost Nespresso se sídlem ve švýcarském Lausanne je přítomna v 80 zemích a má více než 13 600 zaměstnanců. V roce 2018 provozovala celosvětovou maloobchodní síť více než 790 butiků. Více informací naleznete na firemních stránkách

Akce obchodu

NESPRESSO Rybička

Hmatatelným důkazem, že recyklace má smysl, je druhá limitovaná edice kapesního nožíku Rybička od Nespresso. Ikonický nůž opět zhotovila z recyklovaných Nespresso kapslí firma MIKOV na základě inovovaného moderního designu z dílny Olgoj Chorchoj. Rybička je na rozdíl od té minulé opatřena plastickou texturou, která evokuje malé kapsle Nespresso, a díky ergonomickému detailu lépe sedí do ruky.

Nespresso prodejem limitované edice kapesního nože Rybička podpoří Nadaci Terezy Maxové dětem. Výtěžek z prodeje poputuje na pomoc ženám s dětmi v azylových domech v rámci projektu Made by, aby mohly začít nový život.

Pomáhejte společně s Nespresso, recyklujte Nespresso kapsle nebo podpořte dobrou věc.
Limitovaná edice kapesního nože Rybička je k dostání za 1.000 Kč v Nespresso Pop-up Boutique, a to od 15. září 2020 do vyprodání zásob.

 

Nová limitovaná edice kávy Master Origins Aged Sumatra

Objevte novou limitovanou edici kávy Aged Sumatra z řady Master Origins, zrozenou z rukou kávových mistrů v Pop-up Boutique Nespresso u nás v Obchodní centrum Letňany.

Navštivte náš nově otevřený Nespresso Pop-up Boutique u nás v Obchodní centrum Letňany a zakupte si jednu z 28 druhů káv.

Kávu Nespresso si tak budete moci vychutnat doma kdykoliv, když na ni dostanete chuť. 

Přijďte ochutnat do Nespresso Pop-Up Boutique

Přijďte ochutnat do Nespresso Pop-Up Boutique novou permanentní řadu káv BARISTA CREATIONS -  kávy speciálně vytvořené pro dokonalé mléčné receptury.

Další obchody v kategorii RESTAURACE A KAVÁRNY

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím