NESPRESSO

O společnosti Nestlé Nespresso SA
Posláním Nestlé Nespresso SA je být průkopníkem a zároveň nastavovat laťku v oblasti porcované kávy nejvyšší kvality. Společnost spolupracuje s více než 100 000 farmáři v 13 zemích prostřednictvím programu AAA Sustainable Quality™, jehož cílem je zavádět na plantážích a v jejich okolí udržitelné postupy. Tento program, který byl spuštěn ve spolupráci s organizací Rainforest Alliance v roce 2003, pomáhá zlepšit výnosnost i kvalitu sklizně, zajišťuje udržitelnou dodávku kvalitní kávy a zlepšuje životy farmářů i jejich komunit.
Společnost Nespresso se sídlem ve švýcarském Lausanne je přítomna v 80 zemích a má více než 13 600 zaměstnanců. V roce 2018 provozovala celosvětovou maloobchodní síť více než 790 butiků. Více informací naleznete na firemních stránkách

Akce obchodu

Představte si, že byste mohli procestovat celý svět jen díky šálku kávy Nespresso.

Seznamte se s WORLD EXPLORATIONS, řadou káv Lungo inspirovaných kulturami pití kávy z celého světa. Přináší vám dvě nové jemné kávy Shanghai Lungo a Buenos Aires Lungo a řadu již oblíbených, vyvážených a intenzivních káv.

Naše kávy Lungo vás provedou vůněmi kvetoucích alejí v Tokiu i klasickou krásou Vídně. Zažijete taneční rytmy Kapského Města a probudíte se do jiskřivého, jasného rána v Šanghaji. Pocítíte hřejivou atmosféru útulného Stockholmu a ztratíte se v pulzujících ulicích Buenos Aires. Tak kterou kávovou destinaci budete chtít objevit?

Více se o kávách dozvíte od Coffee specialistů ve stále otevřeném Nespresso Pop-up Boutique nebo na www.nespresso.com

Další obchody v kategorii RESTAURACE A KAVÁRNY

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím