Ulla Popken – Móda od velikosti 42

Móda značky Ulla Popken ženám umožňuje rozvinout svůj osobitý styl nehledě na konfekční velikosti, a to s více jak 30letou tradicí.

Ulla Popken svým zákaznicím každý měsíc nabízí novou, obměňující se kolekci různorodého sortimentu ve velikostech 42–58. V ní naleznou tu správnou módní kombinaci pro každou příležitost, jakou jsou modely pro každý den, vysoce kvalitní móda pro všední nošení do práce, stejně tak jako večerní šaty a funkční sportovní oblečení. Samozřejmě nechybí ani sexy spodní prádlo a módní plavky. A pro dokonalost vzhledu se postarají módní doplňky v podobě drobných šperků, pásků a šátků.

Ať už  tričko či tílko z naší řady Basic či nejnovější výstřelek jako z módního mola – v prodejnách Ulla Popken je o každý styl postaráno do posledního detailu díky kompetentnímu poradenství našich prodejních asistentek.

 www.ullapopken.cz

Akce obchodu

Blíží se konec roku a s ním i řada společenských událostí.

Oblékáte velikost 42 a větší? Potom navštivte prodejnu Ulla Popken v OC Letňany, kde si vyberete to správné oblečení pro vaše sváteční chvíle. Více na https://www.facebook.com/sdamoupritele/

Další obchody v kategorii MÓDA A DOPLŇKY

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím