Ulla Popken – Móda od velikosti 42

Móda značky Ulla Popken ženám umožňuje rozvinout svůj osobitý styl nehledě na konfekční velikosti, a to s více jak 30letou tradicí.

Ulla Popken svým zákaznicím každý měsíc nabízí novou, obměňující se kolekci různorodého sortimentu ve velikostech 42–58. V ní naleznou tu správnou módní kombinaci pro každou příležitost, jakou jsou modely pro každý den, vysoce kvalitní móda pro všední nošení do práce, stejně tak jako večerní šaty a funkční sportovní oblečení. Samozřejmě nechybí ani sexy spodní prádlo a módní plavky. A pro dokonalost vzhledu se postarají módní doplňky v podobě drobných šperků, pásků a šátků.

Ať už  tričko či tílko z naší řady Basic či nejnovější výstřelek jako z módního mola – v prodejnách Ulla Popken je o každý styl postaráno do posledního detailu díky kompetentnímu poradenství našich prodejních asistentek.

 www.ullapopken.cz

Akce obchodu

Lednová kolekce Ulla Popken

Ulla Popken modely od velikosti 42. Zůstaňte věrná svému tělu, jedině tak ukážete své pravé barvy.

Blíží se konec roku a s ním i řada společenských událostí.

Oblékáte velikost 42 a větší? Potom navštivte prodejnu Ulla Popken v OC Letňany, kde si vyberete to správné oblečení pro vaše sváteční chvíle. Více na https://www.facebook.com/sdamoupritele/

Další obchody v kategorii MÓDA A DOPLŇKY

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím