Dárková karta

OC Letňany vám nabízí dárkové karty, se kterými potěšíte nejen svou rodinu, přátele či známé, ale i své kolegy nebo obchodní partnery. S dárkovou kartou OC Letňany dáváte volnost, aby si obdarovaný vybral, co se mu opravdu líbí! Darujte svobodu volby, darujte dárkovou kartu OC Letňany!

Máte další otázky nebo potřebujete poradit?

Nejčastější dotazy týkající se dárkových karet a odpovědi na ně najdete na níže. V případě jakýchkoliv jiných dotazů nebo potřeby pomoci s online objednávkou dárkové karty nás neváhejte kontaktovat denně od 10:00 – 20:00 h na tel. čísle +420 221 742 400 nebo na email-u informace@oc-letnany.cz. Rádi vám pomůžeme a poradíme, jsme tu pro vás.

Otázky a odpovědi:

Kde je možné kartu zakoupit?
Dárkovou kartu můžete zakoupit osobně v našem centru na infostánku nebo v šatně. Pokud preferujete nákupy online, kartu můžete zakoupit zde a nechat si ji zaslat poštou nebo vyzvednout osobně v centru.

V jaké hodnotě se dárkové karty prodávají?
Dárkovou kartu lze zakoupit v libovolné hodnotě od 200 do 5 000 Kč. Chcete věnovat kartu v symbolické hodnotě např. 1 111 Kč? Žádný problém, lze to také.

Jak zaplatit za dárkovou kartu?
Při nákupu dárkové karty online nebo v centru, lze platit pouze platební kartou. Bezkontaktní platba je možná jen do výšky 500,- Kč, nad tento limit musí být karta vložena do terminálu. Platba hotovostí není možná.

Kde je možné kartu uplatnit?
Dárkovou kartou můžete zaplatit téměř ve všech prodejnách OC Letňany, v kterých lze platit platební kartou. Kompletní seznam obchodů nalezete Zde.

Jak kartu použít?
Jako běžnou platební kartou. Dárková karta má charakter klasické platební/kreditní karty VISA/MasterCard. Platí se s ní přímo přes platební terminál, není z ní možné vydávat rozdíl. Kartou lze platit opakovaně, v různých prodejnách až do vyčerpání kreditu. Upozornění: kartou lze platit jen prostřednictvím magnetického proužku, kartu prosím nepřikládejte ani nevkládejte do platebního terminálu.

Jaká je platnost karty?
Karta platí 1 rok od data nabití/vydání, lze ji využívat opakovaně až do vyčerpání výše kreditu.

Do kdy se musí aktivovat karta zakoupená online?
Dárkovou kartu zakoupenou online je třeba aktivovat do 3 měsíců od data nákupu.

Jak zjistit zůstatek na kartě?
Zůstatek finančních prostředků na dárkové kartě si můžete zkontrolovat vícero způsoby:

  • QR kód – naskenováním QR kódu, který je uvedený na zadní straně karty
  • Internet – na webové stránce letnany.giftify.me zadáním čísla karty a zákaznického čísla (na zadní straně karty)
  • Osobně – navštivte infostánek nebo šatnu našeho centra a my vám rádi sdělíme informaci o zůstatku na vaší kartě

Jaká je doručovací lhůta a kdo kartu doručí při objednávce online?
Při objednávce karty online máte možnost zvolit si osobní vyzvednutí v centru (kartu si vyzvednete na infostánku centra) nebo doručení poštou. V případě volby doručení poštou bude vaše objednávka zpracovaná do 2 pracovních dnů a odeslána doporučeně Češkou poštou. Po předání zásilky doručovateli se lhůta dodání odvíjí od standardních podmínek pro daný typ zásilky.

Při placení dárkovou kartou v obchodě byl vyžadovaný PIN kód. Jak ho zjistím?
Dárková karta je vybavená magnetickým proužkem a není zabezpečena PIN kódem. Nastavení vybraných typů terminálů přesto může vyžadovat při platbě zadání posledních čtyř čísel karty. Tyhle čísla nalezete na zadní straně karty pod černým magnetickým proužkem.

Co dělat v případě, když je platba dárkovou kartou zamítnuta?
Platba může být zamítnuta z těchto důvodů:

  • Nízký zůstatek na kartě – zkontrolujte zůstatkovou hodnotu na dárkové kartě. V případě že je hodnota nákupu vyšší než zůstatek na vaší kartě, můžete požádat o rozdělení účtu – část nákupu zaplatit dárkovou kartou a zbytek doplatit hotovostí nebo platební kartou.
  • Dárková karta není platná – datum platnosti je vytištěné na zadní straně karty. Po tomto datu již dárková karta není platná.
  • Jiná chyba – v případě, že je dárková karta stále platná s dostatečnými finančními prostředky a nefunguje, zastavte se prosím na infostánku centra.

Co dělat v případě ztráty dárkové karty?
Výměna dárkové karty při ztrátě, odcizení nebo poškození je možná na infostánku centra. Výměna podléhá poplatku ve výši 200 Kč a je nutné předložit doklad o nákupu s TOKEN číslem původní dárkové karty.

Koho kontaktovat v případě zájmu o zakoupení většího počtu karet nebo více informací o kartách?
V případě jakýchkoliv dotazů týkající se dárkových karet a zájmu o zakoupení více dárkových karet najednou, např. pro obchodní partnery, kontaktujte marketingového koordinátora centra e-mailem ivana.mateju@cbre.com nebo telefonicky +420 724 076 763.

Upozornění – dárková karta po exspiraci nelze prodloužit
Dárkovou kartu není možné prodloužit. Po vypršení platnosti Dárkové karty nebudete moci zbývající zůstatek použít. Nemáte nárok na vrácení (refundaci) zůstatku na Dárkové kartě. Dárkové karty není možné sloučit.