Premiéry v Cinemacity

Premiéry v Cinemacity

Kino a zábava / Cinema City

Předprodej očekávaného snímku Ridleyho Scotta Napoleon zahájen! V předpremiéře dorazí už 22.listopadu.

Veleúspěšná spolupráce Joaquina Phoenixe a režiséra Ridleyho Scotta, které před téměř čtvrt stoletím dalo vzniknout Gladiátorovi (s malou pomocí Rusell Crowea) znovu ožije v příběhu jednoho z největších vojevůdců všech dob! Napoleon Bonaparte si svou cílevědomostí a taktickými schopnostmi podmanil velkou část tehdejší Evropy a na vrcholu moci si i vlastnoručně nasadil císařskou korunu. Poznejte jeho život a ty nejdynamičtější bitvy, jaké kdy byly natočeny! Napoleon dorazí do Cinema City na největší plátno v ČR v pražském IMAX, 4DX, VIP i dalších formátů v předpremiéře už ve středu 22. listopadu. Jak se na nový film Ridleyho Scotta těšíte?

Děti se mohou těšit na nový animák Nina a ježkovo tajemství:

Desetiletá Nina miluje tatínkovy pohádky, ve kterých ji vypraví o ježkovi, který objevuje svět. Jednoho večera ale čeká na další příběh marně – táta ztratil práci a jejich životy se převrátí vzhůru nohama. Dokáže odvážná akce Niny a jejího nejlepšího kamaráda Medhdima ve staré továrně vrátit rodině štěstí? To zjistíte už zítra při premiéře dobrodružného animáku Nina a Ježkovo tajemství.

Nechybí artovější snímek Umění jíst a milovat:

Láska ke gastronomii mezi nimi zažehla silné pouto. Aby Donin získal Eugeniinu ruku, rozhodne se tentokrát uvařit on pro ni.

 

A česká komedie jak přežít svého muže:

Sice nemá chlapa, ani práci, ale za to má potrhlé kámošky, které ji podrží v každé situaci. Najde Lucie konečně toho pravého? Pojďte na komedii Jak přežít svého muže, adaptaci stejnojmenného bestselleru Jany Bernáškové.

 

Jak vybrat dárek, který se bude líbit každému? S námi se do jediného balíčku vejde smích, napětí, dojetí, akce a hlavně pořádná porce štěstí! Rozradostněte své nejbližší dárkovou poukázkou do Cinema City!

Vybrat si můžete z několika typů poukázek, kterákoliv z nich ale přinese ty nejlepší filmové emoce. Koupit je můžete na našich pokladnách nebo online.