Otevřeno každý den 10:00 - 21:00
Tesco Hypermarket NONSTOP

Obchodní centrum Letňany
Veselská 663, Praha 9

Jak se k nám dostanete?

Dnes je úterý, 26. 9. 2017 a svátek má Andrea

Přeskočit navigaci

facebook oc letňany youtube oc letňany e-mail


Nacházíte se zde: Úvod » O centru » O centru

Vítejte v Obchodním centru Letňany

OC Letňany patří k 3 největším centrům v Praze. Zákazníkům nabízí prostor pro realizaci jejich nákupů ve více než 180 obchodech a kulturní vyžití v multikině. Součástí obchodního centra je také hypermarket. Obchodní centrum Letňany je ideálním místem pro relaxaci, zábavu, sport a hlavně nakupování v Praze. Pohodlne zaparkujete na parkovišti s více než 3200 parkovacích míst zdarma. Obchody známých světových značek i příjemné restaurace a kavárny čekají jen na vás. 

Zábava i odpočinek v obchodním centru

Vedle příjemného a stylového nakupování nabízí obchodní centrum také multikino CINEMA CITY, aquacentrum, zimní stadion a kryté tenisové kurty pro aktivní trávení volného času. Při nakupování v obchodním centru oceníte dětský koutek Letňánek pro ty nejmenší s pravidelným programem.

Pohodlně autem i autobusem

Při návštěvě obchodního centra lze využít více než 3000 bezplatných parkovacích míst, anebo bezplatnou autobusovou linku Obchodního centra Letňany.

Obchodní centrum Letňany je nejlepší volba pro nakupování v Praze.

 

Obchody – nakupování v Praze na ploše přes 125 000 m2

Obchodní centrum Letňany nabízí přes 180 obchodů známých světových značek na ploše přes 125 000 m2, kde si každý při nakupování najde obchod, který mu vyhovuje. Největší zastoupení v centru mají obchody s módou a módními doplňky. Obchodní centrum nabízí také bohatý výběr obuvi, sportovního zboží, hraček a zboží pro zdraví a krásu.

Kdo chce obdarovat někoho blízkého najde v obchodním centru ten pravý dárek. Možná mu padne do oka právě něco z obchodů s hodinkami a klenoty.

V obchodním centru jsou zastoupeni i mobilní operátoři a obchody s elektronikou.

Nábytek můžete vybírat v největším obchodním domě s nábytkem KIKA v České republice a pokud Vám bude ještě něco chybět, najdete to v hypermarketu TESCO, který je otevřený nonstop.

Služby – obchodní centrum nabízí ideální prostředí k nakupování

Nakupování si v oblasti služeb obchodního centra můžete zpříjemnit v květinářství, cestovní kanceláři, čistírně, kadeřnictví nebo opravně obuvi. V centru je dále možné nechat si navrhnout a vyrobit skříně nebo přinést k zabalení dárky. Pokud potřebujete pro nakupování hotovost, můžete si ji vybrat v jednom z mnoha bankomatů většiny českých bank.

Chuťové buňky potěší kavárny a restaurace Food Courtu i mimo něj. Příznivci filmové zábavy rádi zavítají do multikina. Sportovcům je k dispozici aquacentrum, zimní stadion a kryté tenisové kurty. Své děti můžete během nakupování bez obav svěřit do péče dětského koutku Letňánek, kde se o ně postarají proškolené pečovatelky. Další výhodou ochodního centra je velká kapacita parkovacích míst a to více než 3000 parkovacích míst zdarma včetně garážového stání.

Virtuální prohlídka

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (40.7 + 34.0) *
Nahoru