NESPRESSO POP-UP BOUTIQUE

NESPRESSO POP-UP BOUTIQUE

Elektro, telefony a hry / Potraviny a delikatesy

Prodejce prémiových kávových kapslových systémů Nespresso Vás zve do svého Nespresso Pop-up Boutique.

Přijďte se seznámit s Nespresso kávovary z řady Original a s exkluzivní novinkou řadou kávovarů Vertuo.

Ke každé z řad kávovarů nabízíme portfolio více než 30 stálých káv, jak pro systém Original tak Vertuo a další limitované edice.

Pro ještě dokonalejší kávové zážitky u nás naleznete vybrané příslušenství pro přípravu a servírování kávy.

Doplňkový sortiment zahrnuje ikonické šálky Original a Vertuo, příslušenství pro přípravu mléčných receptur a sladkosti ke kávě.

Ať už si pro přípravu oblíbeného šálku espresso, lungo či varianty s mlékem zvolíte kávovar Original nebo si rádi dopřáváte velký šálek kávy a zamilujete se do kávovarů Vertuo, vězte, že pro vás vybíráme pouze ta nejlepší kávová zrna světa.

Komunity pěstitelů pro Nespresso sklízejí pouze dokonale zralé kávové třešně, které zaručí optimální chuť. Odborníci na kávu pak pro jednotlivá zrna a směsi volí správný stupeň pražení a profily mletí, aby vynikl jejich charakter.

Káva je poté neprodyšně uzavřena do recyklovatelných hliníkových kapslí, abyste si její chuť a aroma mohli vychutnat až ve svém šálku.

Recyklujte společně s námi a dejte kapslím Nespresso Original a Nespresso Vertuo nový život.

Hliník, ze kterého jsou vyrobeny kapsle Nespresso, je 100% a nekonečně recyklovatelný materiál.

Použité kapsle včetně kávové sedliny můžete donést k recyklaci do našeho Nespresso Pop-up Boutique nebo je na území hlavního města Prahy můžete vhodit do šedých kontejnerů na kov, odkud budou také předány k recyklaci.

Více se o kávovarech, kvalitě kávy Nespresso i nejrůznějších nabídkách dozvíte v Nespresso Boutique nebo na www.nespresso.com