Bonami

Bonami

Domov

Prohlédněte si vybrané kousky naživo, poraďte se s námi ohledně výběru a nebo si přijďte vyzvednout svůj balíček. Na pobočkách Bonami na vás čeká tým asistentů, díky kterým bude radost nakupovat a můžete se těšit na spoustu inspirace pro váš osobitý domov.

 

Vyzvednutí online objednávky

Objednávku je možné vyzvednout, jakmile vám zašleme SMS a e-mail s výzvou k vyzvednutí. Balíček si můžete vyzvednout do 4 pracovních dní od zaslání výzvy k vyzvednutí. Platba dobírek je možná v hotovosti a kartou.

 

Vzorky potahů a nábytek

Přijďte si prohlédnout vzorky potahů k mnoha pohovkám a křeslům, ale také pufům a čalouněným postelím naživo. Není vzorek k vámi vybranému kousku dostupný na prodejně? Můžete si jej nechat doručit až k vám na adresu nebo objednat a vyzvednout na vámi zvolené prodejně.

 

Pomoc s výběrem

Spoustu produktů a vychytávek do domácnosti si můžete vybrat přímo na prodejně. Společně s našimi asistenty prodeje vybereme barvu, dekor a styl vašeho nábytku a doplňků dle vašeho přání.

 

Široká nabídka a online objednávka

Není na pobočce ten správný kousek? K dispozici u nás máte také přes 60 000 položek online. S objednávkou na webu vám pomůžeme a společně vybereme způsob doručení dle vašeho přání. Největší výběr vystaveného nábytku na vás čeká na prodejně Bonami Jeneč u Prahy.

 

Vrácení a reklamace

Vrácení objednaného zboží i reklamaci vyřešíme ihned. Vrácení na pobočce je zcela zdarma a v případě potřeby vám pomůže obsluha naší prodejny.