Otevřeno každý den 10:00 - 21:00
Tesco Hypermarket NONSTOP

Obchodní centrum Letňany
Veselská 663, Praha 9

Jak se k nám dostanete?

Dnes je úterý, 26. 9. 2017 a svátek má Andrea

Přeskočit navigaci

facebook oc letňany youtube oc letňany e-mail


Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » BYDLENÍ » Kika

Kika

Veselská 663, Praha 9, Obchodní centrum Letňany

Kontakty a služby obchodu

Založení společnosti kika v roce 1973 se uskutečnilo na základě zcela nové koncepce, která vedla k mezinárodnímu úspěchu. Dnes je kika společností, která prodává kompletní sortiment nábytku a bytových doplňků odpovídající trendům moderního bydlení. kika provozuje celkem 32 obchodních domů v Rakousku a 23 obchodních domů ve střední a východní Evropě.

Od podzimu 2013 je kika součástí mezinárodní skupiny Steinhoff, druhého největšího obchodníka s nábytkem na světě, a patří tak ve svém oboru k lídrům trhu.

Firma Steinhoff, původně založená v Německu jako rodinný podnik, staví svůj úspěch na firemních hodnotách, jako jsou poctivost, pracovitost, věrnost a především důvěra, což je zárukou trvalého růstu v oblasti prodeje nábytku a bytových doplňků. Společnost Steinhoff zahrnuje vlastní obchodní značky, logistiku a výrobu a společně se společností kika/Leiner zaměstnává celosvětově více než 87.000 pracovníků.

Akce obchodu

-15% sleva na celý nákup

-15% sleva na celý nákup

Oblíbený čtvrtek je opět tady. V tento den na Vás čeká sleva 15% na celý nákup. Přijďte si vybrat se široké nabídky lákavého povlečení, potřeb na vaření či stolování. Pořiďte si nějaký hezký retro kousek do svého obydlí, který nikdy nevyjde z módy, černobílou kombinaci, která bude také stále atraktivní a in. Naplánujte si ve čtvrtek cestu do KIKA. Prodejna s největší nabídkou nábytku a bytových doplňků je připravena výhodně splnit Vaše sny.

KIKA LETŇANY v novém stylu

KIKA LETŇANY v novém stylu

Již v pátek 12. května se představí nejkrásnější prodejna nábytku v České republice ve zbrusu novém kabátě. Slavnostní otevření zrekonstruované prodejny KIKA Letňany zahájí přestřižením pásky mimo jiné i mistryně světa ve sportovním aerobiku Olga Šípková, která bude rozdávat nejen úsměvy, ale i podpisy.

 

Plánujete nákup nového vybavení do bytu či domu nebo se chcete jen pokochat krásnými kusy designového nábytku a dekoracemi? Zavítejte v pátek 12. května v 10:00 hod do nově zrekonstruovaného obchodního domu KIKA Nábytek v OC Letňany v Praze. Kromě bohatého doprovodného programu na vás čeká spousta akčních nabídek.  Pokud dorazíte mezi prvními sty návštěvníky, při nákupu nad 500 Kč navíc obdržíte rodinné vstupné do Aquapalace Praha. Během dne dámy jistě potěší možnost líčení zdarma luxusní kosmetikou. Od pátku do neděle pak můžete soutěžit o poukázky na nákup v KIKA v celkové hodnotě 200 000 Kč!

 

Přijďte se inspirovat do světa KIKA i vy!

 

 

 

 

 

Více o akci na https://www.kika.cz/shop/cs/kikacz/rekonstrukce-letnany

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 10:00 - 21:00
Sobota - Neděle: 9:00 - 21:00

Kontakt

Telefon:
241 08 92 05

E-mail:
letnany@kika.com

Fax:
241 089 210

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Služby obchodu

Web

http://www.kika.cz

Další obchody BYDLENÍ


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (4.1 + 0.6) *
Nahoru