Otevřeno každý den 10:00 - 21:00
Tesco Hypermarket NONSTOP

Obchodní centrum Letňany
Veselská 663, Praha 9

Jak se k nám dostanete?

Dnes je úterý, 26. 9. 2017 a svátek má Andrea

Přeskočit navigaci

facebook oc letňany youtube oc letňany e-mail


Nacházíte se zde: Úvod » Obchody a služby » SPORT » Sportsdirect.com

Sportsdirect.com

Veselská 663, Praha 9, Obchodní centrum Letňany

Kontakty a služby obchodu

Sportsdirect.com, který má vice než 150 prodejen po celé Evropě, otevírá zcela nový obchod v Obchodním centru Letňany v Praze.

Společnost, která byla založena v roce 1982, má vice než 150 prodejen napříč Evropou, otevírá již svou 5. prodejnu v České republice.

Sportsdirect.com nabízí největší značky sportovního oblečení, obuvi a sportovního vybavení za garantované nízké ceny. Celou rodinu zajistí svou obrovskou skladovou zásobou od předních značek jako jsou Nike, Adidas, Lonsdale, Puma a Dunlop.

Tento obchod bude prezentovat nejnovější značky za nejlepší ceny a bude také zahrnovat odborné oblasti jako je například “Ona běží On běží/She Runs He Runs (překlad z anglického sloganu)”, která se specializuje na všechny běžecké potřeby; “Field & Trek”, který je specialistou v outdoorové oblasti; “Fotbalová scéna/Soccer Scene(překlad z anglického názvu)” pro milovníky kopané; bigbikechain.com která vám pomůže rozhodnout jaké koupit kolo a “Evropský golf/European Golf (překlad z anglického názvu)” s celou řadou golfových holí a doplňků. Ideální pro všechny sportovní nadšence!
Sportsdirect.com také nabízí fantastickou řadu módního oblečení a doplňků za přijatelné ceny od značek jako Firetrap, Golddigga a Kangol.

Otevírací doba

Pondělí - Neděle: 10:00 - 21:00

Kontakt

Telefon:
283 85 03 53

Obchod na mapě

Obchod na mapě

Web

http://cs.sportsdirect.com/

Další obchody SPORT


Zpět na kategorii

Facebook

Novinky e-mailem

Chcete-li dostávat informace o novinkách na svůj e-mail, vyplňte svou e-mailovou adresu.

Sečtěte a zaokrouhlete (6.6 + 2.5) *
Nahoru