Dětský koutek Time out

Dětský koutek Time out

Kino a zábava / Pro děti

Dětský koutek TIME OUT (dále jen “DK”) v Obchodním centru Letňany (nejen) se službou hlídání dětí
najdete rovnou ve dvou patrech budovy na ploše více než 600 m². Zmíněná dvě patra jsou unikátně propojena prolézacím hradem s opičí dráhou pro malé i větší sportovní nadšence.

Pro nejmenší ratolesti je vyhrazena speciální část ve vrchním patře hradu a zároveň i DK. Vrchní patro je přímo uzpůsobeno potřebám našich nejmenších návštěvníků (= dětem do tří let věku), kteří si zde mohou hrát za dozoru svého dospělého doprovodu. Nechybí tu samozřejmě dětmi milovaný bazének s balónky se skluzavkou, kočárky, panenky, autíčka, atd. Ale najdete tu také dotykový 55” LED TV SONY panel (s hrami pro malé děti = omalovánky apod.) nebo dřevěnou vláčkodráhu od Maxima. Část prostoru je vymezen i pro ruční práce a workshopy.

Spodní patro DK je pak určeno zejména pro větší, resp. sportovně zdatnější menší děti. Mimo jiné tu je totiž umístěn vstup do celého prolézacího hradu, třípatrový síťový labyrint, trampolína Springfree a horolezecká stěna. Unavenější sportovci (ale nejen oni) si pak můžou odpočinout ve strašidelném dinosauřím minikině s UV malbami, prostorovým zvukem a 65” LED TV SONY nebo u SONY Playstation 4 (s hrami pro větší děti).

Ale protože myslíme i na pohodu rodičů/doprovodu dětí, připravili jsme pro ně ve vrchním patře DK útulnou malou kavárnu s posezením.

A pokud chcete uspořádat pro svoje dítko narozeninovou oslavu, ale chcete si ušetřit čas a starosti, jsme tu pro Vás! Všechno připravíme, zařídíme 🙂 Podrobnější informace přímo v recepci DK.