Slevová knížka OC Letňany

Slevová knížka OC Letňany

Více dárků, více radosti v OC Letňany.

I letošní Vánoce se v Obchodním centru Letňany budou nést ve znamení výhodných nákupů. Připravili jsme si pro vás spoustu zajímavých slev, které naleznete v exkluzivní Vánoční slevové knížce.

Vážení zákazníci, nemůžete se rozhodnout, co si letos budete přát pod stromeček? A už vůbec nemáte představu, co by potěšilo vaše nejbližší? Nezoufejte a přijďte si pro inspiraci do Obchodního centra Letňany. Ve Vánoční slevové knížce naleznete slevy do svých oblíbených obchodů, jako jsou například A3 Sport, Bambule, Datart či parfumerie Douglas a mnoho dalších.

U nás nakoupíte dárky pro celou svou rodinu i domácí mazlíčky. Pokud byste se nemohli rozhodnout, který dárek je ten pravý, využijte možnost koupit dárkové poukázky do OC Letňany a výběr nechte na obdarovaném. Dárkovou poukázku zakoupíte na infostánku centra v nominální hodnotě od 200 Kč, krásné balení je samozřejmostí.

Přejeme Vám příjemné nakupování a krásné svátky vánoční prožité v kruhu Vašich nejbližších.

Vaše OC Letňany

Tato stránka v rámci poskytovaní služeb využívá cookies, pokračováním v návštěvě stránky souhlasíte s jejich používáním. Více informací naleznete zde.

Souhlasím